Vlasti 60 godina skrivale kontakt s vanzemaljcima

Walburga

Poznat
Poruka
8.194
Vanzemaljci su navodno već nekoliko puta pokušali stupiti u kontakt sa Zemljanima, tvrdi američki astronaut, Edgar Mičel, šesti čovek koji je hodao po Mesecu.

Mičel (77) je 1971. bio deo ekipe Apola 14 i šesti čovek koji je hodao po Mesečevoj prašini. U intervjuu za emisiju britanskog radija Kerang! je rekao da zna za mnoge posete vanzemaljaca koji su se dogodili dok je radio za NASA-u, a koji su svaki put bili uspešno zataškani, piše " Daily Mail".
Kolege iz svemirske agencije, koje su kontaktirale s vanzemaljcima, opisali su mu ih kao "malena bića, neobičnog izgleda". Navodno su "meli zeleni" nalik tradicionalnoj slici koju stvaramo: mala tela, velike oči i velika glava. Takođe je u intervjuu rekao da naša tehnologija nije ni blizu njihove, te je upozorio da su oni zbilja agresivni, nas više ne bi ni bilo.
Mičel zajedno sa komandantom posade Apola 14 drži rekord za najduže hodanje po Mesecu, devet sati i 17 minuta. "Srećan sam što sam imao tu privilegiju da posetim Mesec i što znam da je fenomen NLO-a stvaran. Tu činjenicu naše vlasti prikrivaju već više od 60 godina, ali istina polako izlazi na videlo", rekao je Mičel.
Edgar Mičel je magistar aeronautičkog inženjerstva i doktor aeronautike i astronautike. U razgovoru za radio emisiju takođe je rekao da je najpoznatiji slučaj NLO-a u Americi, Rosvel iz 1947. stvaran i da su se slične posete vanzemaljaca nastavile istraživati.
Mesto Rosvel u Nju Meksiku postalo je popularno 1947. nakon niza neobjašnjivih incidenata.
Voditelj emisije Nik Margerison kasnije je rekao kako je prvo bio uveren da se suočio s nekim oblikom astronautskog humora, ali je na kraju shvatio da je Mičel potpuno ozbiljan.
Ni NASA nije čekala dugo da objavi odgovor. U službenom saopštenju stoji: "NASA ne prati NLO-e. NASA nije uključena ni u kakvo zataškavanje informacija o bilo kakvom obliku vanzemaljskog života na Zemlji ili bilo gde u svemiru. Dr. Mičel je veliki Amerikanac ali ne delimo njegovo mišljenje.

Ja naravno verujem Dr. Mičelu. Da čujem Vas...:D
 
Ja sam gledala neke emisije o vanzemaljcima, o tome kako su Ruski naučnici pronašli neke delove tela vanzemaljaca i delove letelica, kako su neka deca, njih 60-ak otprilike u Africi videla vanzemaljce. Kada su ih ispitivali svi su rekli isto. Rekli su da ovi imaju već poznati opisani izgled, velike crne oči i kako su se ti vanzemaljci telepatski povezali s njima, decom, i slali im poruke o našoj Zemlji, kako je mi uništavamo.Ne vredi NASA da poriče, mnogi već znaju istinu. :banovati:
 
Истина је пронаћи пут до спасења, спасења које само под једним именом можемо пронаћи!

Put do Isusa. Znaš, ja verujem u pravoslavlje ali ne želim da budem toliko ograničena i da ne uzimam u obzir činjenice koje su nam pred očima i da ne uzimam u obzir nauku koja kreira svet u kom mi živimo.
 
Sve sami demoni...
Simuliraju kojekakva bića "odnekud" iz vasione, a sve sa ciljem da ljudi razmišljaju o svemu i svačemu, samo ne o suštini i istini...
... i koliko vidimo po (moralnom, ali i svakom drugom) stanju u kome se ova planeta, tj. njeni stanovnici nalaze, veoma im polazi za rukom...

Svemir je pun života i nisu u pitanju nikakvi demoni no smrtna živa bića koja imaju telo i ne mogu pobediti četiri parametra materijalnih svetova: rođenje, bolest, starost i smrt. Tako veli Krišna u Bhagavad-giti i nimalo ne greši. Samo naivan i neobrazovan čovek može verovati da će biti večan u telu.

Истина је пронаћи пут до спасења, спасења које само под једним именом можемо пронаћи!

Istina je univerzalna i nema veze ni sa kakvim "jednim imenom". Uzgred, kojim imenom? Čisto informativno.
 
hmmm verujem u egzistenciju nekih inteligentnih bica van naseg suncevog sistema ali definitivno ne verujem u koje kakve gluposti o kojima se prica na tu temu... :) posto su jednostavno sve zasnovane predpostavkama i na recenicama tipa: "verovatno, eto vidi to moze da bude, mozda je ovo" i slicnim..."video je, cuo je, ne seca se najbolje, bio je u polusnu, taman se onesvestio"...."mali zeleni sa velikim ocima"(po uzoru na prvi crtez koji je napravljen za film, kolko sam obavesten), takodje neiskljucujem cinjenicu da smo mozda stupili u kontakt sa njima, ali ne znam zasto bi to vlada zataskavala? Zbog haosa koji bi pritom nastao, neverujem....tako da verujem u dokaze, cinjenice, fiziku, matematiku, astronomiju itd... :)
nepalim se na te super ultra opasne teme o reptilima i ostalima... i necu vise da pominjem to :P
 
islandjanin

Pošto već više od jednog školskog časa nema odgovora, pretpostavljam da se misli na Isusa. A šta bi onda rekao musliman? On ne misli isto kao ti, već bi rekao da misli na Muhameda. Budista bi mislio na Sidartu Gotamu (Budu). Hindus bi mislio na Krišnu itd. Vidiš li koliko je ta i takva vaša "istina" neuniverzalna. Zašto tražiti spas preko drugog čoveka (ili vanzemaljca)? Tražite je u sebi. Svemir je pun života.
 
Put do Isusa. Znaš, ja verujem u pravoslavlje ali ne želim da budem toliko ograničena i da ne uzimam u obzir činjenice koje su nam pred očima i da ne uzimam u obzir nauku koja kreira svet u kom mi živimo.

Не знам о чему говориш, па управо наука и потврђује библијски концепт стварања.
 
Svemir je pun života i nisu u pitanju nikakvi demoni no smrtna živa bića koja imaju telo i ne mogu pobediti četiri parametra materijalnih svetova: rođenje, bolest, starost i smrt. Tako veli Krišna u Bhagavad-giti i nimalo ne greši. Samo naivan i neobrazovan čovek može verovati da će biti večan u telu.

Па никада нисам ни рекао да ћемо бити вечни у овом телу, ово тело је распадљиво и грешно...У Божијој присутност грех не може да обитава.

[/QUOTE]Istina je univerzalna i nema veze ni sa kakvim "jednim imenom". Uzgred, kojim imenom? Čisto informativno.[/QUOTE]

Именом Исуса Христа!
 
Sve sami demoni...
Simuliraju kojekakva bića "odnekud" iz vasione, a sve sa ciljem da ljudi razmišljaju o svemu i svačemu, samo ne o suštini i istini...
... i koliko vidimo po (moralnom, ali i svakom drugom) stanju u kome se ova planeta, tj. njeni stanovnici nalaze, veoma im polazi za rukom...

ma, da...a i ta vasiona...postoji li to zaista? :mrgreen:
 
islandjanin

Pošto već više od jednog školskog časa nema odgovora, pretpostavljam da se misli na Isusa. A šta bi onda rekao musliman? On ne misli isto kao ti, već bi rekao da misli na Muhameda. Budista bi mislio na Sidartu Gotamu (Budu). Hindus bi mislio na Krišnu itd. Vidiš li koliko je ta i takva vaša "istina" neuniverzalna. Zašto tražiti spas preko drugog čoveka (ili vanzemaljca)? Tražite je u sebi. Svemir je pun života.


Ствар је врло једноставна. Човек који жели да спозна истину, који је свестан сопствене грешности, који зна да му је потребно опроштење, који осећа празнину, безнађе, дакле који искрено тражи Бога, таквом људском бићу се Бог и објави, и онда такав човек пожели да испита и друге ствари, погледе, религије, филозофије и схвати (неке пре неко касније, неко на компликованији, неко пак на много једноставнији начин) да је заиста само једно име дано да се преко њега спасимо.

Наравно да је једном муслиману који је окружен другим муслиманима у муслиманској земљи јако тешко да учини једну такву промени, али ако ћемо да будемо потпуно искрени, ситуација је и у овој земљи потпуно иста. Дакле, колики проценат овдашњих назови православаца (ја иначе нисам православац) би били спремни на исту "жртву", да се одрекну свог досадашњег безбожног, сујетног, бахатог, егоцентричног живота и понашања и да кажу "ево живећу по Светом Писму, живећу живот искреног хришћанина". Колики би то проценат био? Ево само на овој теми имамо пар таквих примера.

Према томе, колико год је тешко једном муслиману или будисти да у својој околини постану искрени верници Исуса Христа, толико је исто тешко и једном православцу који су куне у своје православље, а да о њему (православљу), хришћанству уопште или Христу посебно не зна и не жели да зна апсолутно ништа.

Бог, ономе који жели да промени свој живот то и омогући, ма где се он налазио, где и са ким живео и каква су му били претходна убеђења, веровања или било шта друго!
 
@Islandjanin
i ja sam pravoslavac, ali ne verujem u sve što je na neki način nametnuto hrišćanstvu, bez ljutnje, ali ti malo pretera.
Svemir se stalno širi, i nemoguće je da života ima samo na zemlji. E sad da li ima života van zemlje u našoj galaksije? to je već diskutabilno pitanje

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...nimljen-vanzemaljac-ili-cudoviste/396787.aspx

Добро ОК, поштујем твоје мишљење, мада ја ипак верујем, да је свемир "празан". Честа појављивања "ванземаљаца" су уствари само "симулације" демона. Бог нам је јасно у Својој Речи показао кога је, где, када, зашто створио и много више од тога. Да је створио још некога негде, вероватно би нас и о томе обавестио, као што нас је обавестио о свему другом у Својој писаној Речи.
 
Добро ОК, поштујем твоје мишљење, мада ја ипак верујем, да је свемир "празан". Честа појављивања "ванземаљаца" су уствари само "симулације" демона. Бог нам је јасно у Својој Речи показао кога је, где, када, зашто створио и много више од тога. Да је створио још некога негде, вероватно би нас и о томе обавестио, као што нас је обавестио о свему другом у Својој писаној Речи.

Njegova pisana Rec je dobro procesljana od strane Vatikana i nama je receno samo ono sto Vatikan zeli da mi znamo. Biblija je izmenjena za nas i ko zna sta pise u toj pravoj Bibliji. Ne zelim da sada idem u nagadjanja jer tome ne bi imalo kraja.

I kako to mislis simulacije demona?
 
A šta bi onda rekao musliman? On ne misli isto kao ti, već bi rekao da misli na Muhameda. Budista bi mislio na Sidartu Gotamu (Budu). Hindus bi mislio na Krišnu itd. Vidiš li koliko je ta i takva vaša "istina" neuniverzalna.

Ovim tvojim citatom si automatski demantovao i svoju teoriju nastanka zivota.

Sve ove religije smatraju sebe univerzalnim, bas kao i tvoje verovanje.
Ne vidim razliku. ;)
 
Па никада нисам ни рекао да ћемо бити вечни у овом телу, ово тело је распадљиво и грешно...У Божијој присутност грех не може да обитава.

Именом Исуса Христа!

Netačno! Nije univerzalno. Da sam musliman sad bih ti odgovorio: Imenom Muhameda! Da sam budista odgovorio bih ti: Imenom Bude! A u stvari ničijim imenom, nego preko prosvetljenja u sebi samome. Ima mnogo ljudi na ovoj planeti koji nisu obavezani na tvog Isusa Hrista, ili nečijeg Muhameda, ili nečijeg Budu. Shvati koliko si daleko od univerzalnosti.
 
Ствар је врло једноставна. Човек који жели да спозна истину, који је свестан сопствене грешности, који зна да му је потребно опроштење, који осећа празнину, безнађе, дакле који искрено тражи Бога, таквом људском бићу се Бог и објави, и онда такав човек пожели да испита и друге ствари, погледе, религије, филозофије и схвати (неке пре неко касније, неко на компликованији, неко пак на много једноставнији начин) да је заиста само једно име дано да се преко њега спасимо.

Наравно да је једном муслиману који је окружен другим муслиманима у муслиманској земљи јако тешко да учини једну такву промени, али ако ћемо да будемо потпуно искрени, ситуација је и у овој земљи потпуно иста. Дакле, колики проценат овдашњих назови православаца (ја иначе нисам православац) би били спремни на исту "жртву", да се одрекну свог досадашњег безбожног, сујетног, бахатог, егоцентричног живота и понашања и да кажу "ево живећу по Светом Писму, живећу живот искреног хришћанина". Колики би то проценат био? Ево само на овој теми имамо пар таквих примера.

Према томе, колико год је тешко једном муслиману или будисти да у својој околини постану искрени верници Исуса Христа, толико је исто тешко и једном православцу који су куне у своје православље, а да о њему (православљу), хришћанству уопште или Христу посебно не зна и не жели да зна апсолутно ништа.

Бог, ономе који жели да промени свој живот то и омогући, ма где се он налазио, где и са ким живео и каква су му били претходна убеђења, веровања или било шта друго!

Jeste vrlo jednostavna. Dobar ti je ovaj prvi deo (samo taj deo). Ja sam tražio boga i meni se bog objavio, pa sam napisao nešto što možeš čitati u mom današnjem blogu. Ali taj bog nije bio onaj koji je tražio krv od Mojsija i ostalih satanista.

Ukapirao sam po tvojim postovima da nisi pravoslavac, pa bi bilo lepo da kažeš šta si, da znamo sa kim diskutujemo. Sveto pismo je širok pojam, to ne mora biti Biblija, može biti bilo koja knjiga koju neko doživljava kao "svetu". Mogu je ja napisati i smatrati da je za mene "sveta".

Ovo ti je teška glupost. Zašto bi neki budista morao da postane iskren vernik Isusa Hrista? Zašto ne bi bilo obrnuto?

Pravi bog nije onaj što su mu satanisti prinosili volove, ovnove i golubove, od Mojsija do Alistera Kroulija, pravom bogu ne treba ničija krv.
 

Back
Top