BABE 'GATARE' i TUMACI(CE) NATALNIH karaTA

e ovako je to bilooo...
bombardovanje, lenji, bezbrižni dani..
vozila bajs sa društvom i otišli smo na obližnje brdo-vikend naselje,
kad se iz vedra neba prolomi grom i započe pljusak neverovatni..
mi se sklonismo pod nadsrešnicu neke kućice, kad se izna nas začu glas "uđite.."
i mi uđemo.. tip mlađi, al jeziv. pričao nam je o americi, astrologiji i novom svetskom poretku.
i kaže čovaj, ja pored natalnih karata, za koje sad vremena nemamo, i u dlan gledam. da vam pogledam?
pogledaj kažemo mi.
i, ne sećam se svega, al se sećam da mi je rekao da ću imati 5 pobačaja... i da se moj drug opasno naljutio =)
 
Кад смо већ код Новог Светског Поретка, пре пар година на сајму књига, упознао сам Спасоја Влајића.
Знате оног тихог брку у белом оделу, што у свему види ђаволов знак 666 ? Иначе за време бомбардовања, у генералштабу је оформио групу 69. Обарали непријатељске авионе мантрама.
 
Ја немам личног искуства у томе али једна моја другарица је била опседнута мојом будућношћу и стално ми је пружала информације о њој...
Мислим да се брине за наше пријатељство и одатле толико заинтересованост...
Углавном, дошла је од једне познате и рекла ми да ћу жену мог живота упознати крајем 2007. и да ћу се оженити у првој половини 2008. том женом...
Онда је отишла код нумеролога који је рекао да жену мог живота упознати 2002... и да ћу се оженити 2011....
Кад сам је ја питао која од њих лаже и коју више не треба да посећује она је рекла да су то могућности...
 
Gatare i astrolozi nisu jedno isto, ne mogu se ni porediti, a ni svako ko se tako predstavlja nije ono što kaže da jeste. Niko ne može da predvidi budućnost, jer je mi svakodnevno menjamo svojim izborima i postupcima, a i postupci drugih utiču na budućnost. Jedino ako bi se pojavio neki prorok; ali ne verujem da bi se bavio ni astrologijom ni gatanjem.
Ozbiljan astrolog samo može (u vezi budućnosti) da kaže kada je povoljan a kada nepovoljan trenutak za nešto... i kakva je verovatnoća da se nešto dogodi ili izbegne , ako uradimo to i to, a ne to i to... i više od toga ne može da prognozira niko.
 
Poslednja izmena:
Nisam imala takvo iskustvo ali jeste moja komsinica. Nikada u to nije verovala medjutim kako radi u Palati pravde cula je za nekog tipa kod koga idu i sudije pa kao bas da ode da proba, cisto iz zezanja tj kako ona kaze "da cujem nesto lepo":D Ponela je slike nekih ljudi koji je interesuju, covek je pogledao, gledao joj u dlan i tarot i ostala je zatecena. Pogodio joj je dosta toga, cak i da ima neke striceve za koje niko u njenoj okolini ne zna. Ja uzela broj telefona kao da i ja odem al nikako da to odradim sve se plasim da mi ne kaze nesto lose, ovako mi lepse da zivim u neznanju:) A inace verujem u to, jer sam imala licno iskustvo sa covekom koji je zaista imao neke moci, predvideo je kada ce umreti ocuh moje mame, u sat, i jos neke stvari i to preko telefona, dok nas jos nije ni poznavao. Doduse, ove gatare po tv-u i velika vecina njih sto se reklamiraju su svakako laznjaci ali verujem da postoji nekolicina ljudi koji imaju moci koje na zalost jos uvek ne mozemo da razumemo.
A sto su dobri oni numerolozi na KCN-u pa umirem od smeha kad gledam, to vam je jedna od najkomicnijih emisija na tv-u. Pre neko vece gledam, javlja se covek da pita za neki sudski proces sta ce biti, kad ce se zavrsiti. Ona mu prica, prica i na kraju kaze mrtva ozbiljna:"Nista vi ne ne brinite, vi cete pobediti u tom procesu, sve ce biti u redu, ne sekirajte se, samo cete izgubiti zivce i zdravlje":rotf:
 
Лудих деведесетих била је баш права помама за разним видовњацима и гатарама. Знам доста девојака (и то студенткиња, не неких затуцаних), које су одлазиле редовно код њих, ишле на неке третмане скидања чини и глупости...

Ја сам само једном отишла и то да ''чувам страх'' другарици (њој је то био први и последњи пут)... Баба је имала неке лисичије очи, била је проста али очигледно мудра и добар посматрач.
Ништ аније погодила, али је све време напипавала... Рат је, много наши вршњаци мобилисани, она каже мојој другарици да јој је неко страдао у рату. Другарица каже да није. ''Па онда је макар рањен.'' Није. ''Па размисли мало, сигурно знаш некога ко јесте рањен у рату''...па тако ископамо неког момка са којим смо ишле у школу, али не у исти разред, нити смо се икад дружиле са њим... А баба сва срећна што је погодила.
Па онда настави да нагађа:'''Имаш маму?'' Имам. ''Она је старија жена, видим да је болесна''... Није. ''Па мислим, није јако болесна, али има неку бољку''... Нема. ''Па, веровтно је боле ноге...''(а њена мама била риба и по у штиклама од дванаест цм ;))

..И све тако. Натукне нешто, па онда гледа реакцију, па према томе усмерава даља ''погађања''...

(Тај принцип сам ја користила код гледања у шољу неким клинкама из родбине. Оне се одушевљавале како све погађам, а како и не бих кад знам шта су преокупације петнаестогодишњих клинки...''посматрају те неке очи, он те воли али не сме да ти приђе...бла, бла..'';)
Проблем је настао када су оне то испричале по родбини, па ми сутра дошао чопор стрина и тетака да им свима гледам у шољу, јер се прочуло како ''све погађам''!!! :sad2:)
 
(да им свима гледам у шољу, јер се прочуло како ''све погађам''!!! :sad2:)

Hellen ako imaš vremena, svrati na kafu ;) :lol:
Šalu na stranu, znala sam devojku koja je silan novac dala onom dvopolnom čudovištu Kleopatri.
Devojka pobegla iz Bosne kad je zaratilo, brat joj je ostao tamo.. tragično je kako je "ono" očerupala...
Ne mogu da kažem ni on, ni ona, ta pojava je za mene "ono"
 
(Тај принцип сам ја користила код гледања у шољу неким клинкама из родбине. Оне се одушевљавале како све погађам, а како и не бих кад знам шта су преокупације петнаестогодишњих клинки...''посматрају те неке очи, он те воли али не сме да ти приђе...бла, бла..'';)
Проблем је настао када су оне то испричале по родбини, па ми сутра дошао чопор стрина и тетака да им свима гледам у шољу, јер се прочуло како ''све погађам''!!! :sad2:)

Isto sam i ja to radila sa mojim drugaricama,ali na kraju sam priznala jer su mi se popele na glavu.
Neverujem da iko moze da predvidi buducnost.
 
dir taote,

ja nisam ni kazala da su gatare i astrolozi isto
a ostalo se sve slazem
tvoj poslednji pasus je ono sto mene zanima
pa sad
da ne ponavljam sva pitanja iz uvodnog posta

offt-budi na kuvanju danas, otisla nam mackica
ako i tebe ne bude bilo ja necu znati sta i kako da skuvam :)


Ja i nisam to zbog tebe, nago onako, zbog svih... ima tu dosta neobaveštenih, koji ne razlikuju.. vidimo se na kuvanju..:)
 
Poslednja izmena:

Back
Top