Kao dete najvise ste....

QchCK*a:
Uvek sam trazila nesto zbog cega su moji roditelji morali da prevrnu ceo grad da bi nasli, onda bih bila presrecna, igrala se sa tim cela 2 dana i posle ne bih obracala paznju na tu stvar.....razmazeno deriste :)

Ma,ja sam definitivno bila gora... Nisam ja bila mnogo zahtevna... Ali sam im stalno kukala za konja... A posto jadni stvarno to nisu mogli da mi kupe... Ja sam znala danima da placem... :(

Ko moze ludoj decijoj glavici dokazati neke stvari... :)
 
Sasha85:
Ma,ja sam definitivno bila gora... Nisam ja bila mnogo zahtevna... Ali sam im stalno kukala za konja... A posto jadni stvarno to nisu mogli da mi kupe... Ja sam znala danima da placem... :(

Ko moze ludoj decijoj glavici dokazati neke stvari... :)

Ja nisam htela da podjem u skolu ako ne dobijem kucu. Tada smo ziveli u stanu od 60 kvadrata. Moji su morali da mi obecaju da cu dobiti kucu kad dobijem knjizicu posle zavrsenog prvog razreda osnovne. I, zavrsila ja to i moji se nadali (tacnije bili su potpuno ubedjeni da cu traziti nesto tipa civava ili pudlica), kad ono.....ni manje ni vise nego rotvajler...i tako sam i dobila kucu.....dobro, mecku.....koja je mnogo rasla.....onda smo morali da se preselimo u kucu......sad uzivamo i on i ja 8)
 
Bleak WinterFullMoon:
zeka?jel to neka katolichka fora?

To je i pravoslavna i katolichka "fora", naravno preuzeta iz paganskih obichaja, kao i chitav "uskrs" , iliti Easter, koji je kod pagana bio poznat pod imenom "Oestara" i slavio se 21. maja u chast Anglo-saxonske boginje zore Eostar. Njeni simboli bili su jaje i zec, a slavilo se vaskresenjeprirode, odnosno pochetak prolecja.

Inache, ja sam za Uskrs uvek dobijala korpicu sa jajima, travom i plishanim zekom.
Moji su uvek drzhali do tradicije (paganske, naravno).
 
nikad nisam voleo tog uskrshnjeg zeku ......
ko shto kaze alexandra, previshe smrdi ..... :)
ne samo on, vec cela ta stvar oko njega i uskrsa .....

mada je to lepo za malu decu, neka se raduju. onako, odoka je cela ta stvar slatka :)
 
kao....dete.sam .najvise voleo da se provodim.posebno sa devojkama[/size]
interracialjoy_r4_c5.jpg[img]
 
Алат, алат и алат, Док су сви возали аутиће ја сам растурао ствари по кући да бих провалио како раде (неке ствари се једноставно не мењају) :wink: :D :D :D :D
 
za uskrs ja ostavim korpicu sa travom i sargarepom, a ujutru nestane sargarepa i u korpici osvano slatkisi. tako je kod nas uvek islo, i ide jos uvek :oops:

jednom sa se istripovala, mislila sam da zeka nije dosao!! ja ostavila korpicu na terasnim vratim, a mama stavila slatkise kod ulaznih vrata! kako sam plakala..
 

Back
Top