Koliko visoko?

До петог разреда сам била највиша у одељењу, а онда сам стала са растом. Не потпуно, али, врло мало сам расла следећих година, по 1 цм годишње. Тако да сам сад 162 цм, а увек сам хтела да будем висока, а поготово да пређем 165. Шта ћеш? Јел могу овде да питам нешто? Да ли неко зна колико би спорт отприлике утицао на висину?
 
aaaaaa,svi su visi od meneeee.............ja sam 92 god,a visoka sam nesto izmedju 159 i 160cm.....ne znam da li cu jos porasti.....

a inace,zasto je nekom cudno da osoba poraste za 2 god 20 cm??? ja sam u peridu izmedju 13 i 14 godina porasla 13 cm,a od 14 do 15 godina 5 cm.....tako da...nista cudno.... ;)
 
imam 175 i 17 godina...ovoliko sam visoka vecj 3 godine (=
valjda necju vishe rasti.
a i da narastem,opet kul.


volim visoke momke. mislim,nemam nishta protiv nizih,al visoki imaju moj glas. vjerovatno shto sam i ja visoka. (=
 
da,da,razumem,ali meni se svidjaju neki od otprilike 170....pa do 180.... zato sto sam i ja niska,pa ne bi ni lepo izgledalo da budem sa nekim visokim,ali bez obzira na to,svidjaju mi se nesto malo nizi(170-180cm)
 
da,da,razumem,ali meni se svidjaju neki od otprilike 170....pa do 180.... zato sto sam i ja niska,pa ne bi ni lepo izgledalo da budem sa nekim visokim,ali bez obzira na to,svidjaju mi se nesto malo nizi(170-180cm)

razlika izmedju zene i muskarca treba da bude 13cm.
smesno kad niska devojka ide sa visokim, a jos gore kad visoka ide niskim deckom ili kad su identicne visine pa devojka nemoze da nosi stikle.
 
:(
inace slazem se sa andjelom, ruzno je kada je momak nizi od devojke, ali kada su slicne visine je ok
...samo nek devojka ne nosi visoke stikle... :D
ali na srecu za sad nisam bio sa visljom devojkom :P
 

Back
Top