Avant Browser

  • Začetnik teme DIOGEN 5 put
  • Datum pokretanja
Avant, MyIE2 i slicna #^%$%& su nista drugo do nasminkani IE. Isto su tako nesigurni, nestabilni, beskoristni itd.

Uzmi lepo neku Mozilla-u (ako koristis windows, topla preporuka Netscape 7.1 jer je to najoptimizovanija mozilla za Windows sistem) ili Operu, i zaboravi na probleme kakve IE moze da ti napravi...
 
Incognito:
Avant, MyIE2 i slicna #^%$%& su nista drugo do nasminkani IE. Isto su tako nesigurni, nestabilni, beskoristni itd.

Nije bas totalno tacno. MyIE2 se brze pokrece od IE i ima mnogo poboljsanja u odnosu na IE... U pravu si da je to uglavnom sminka, ali u nekim stvarima je tako dobro odradjena da sam sasvim zadovoljan sa njime... A, probao sam Avant i on jeste @$#%#.

Uzmi lepo neku Mozilla-u (ako koristis windows, topla preporuka Netscape 7.1 jer je to najoptimizovanija mozilla za Windows sistem) ili Operu, i zaboravi na probleme kakve IE moze da ti napravi...

Mozilla je jako dobar browser, ali zahteva 64 Mb Rama, sto predstavalja problem nama sa starim masinama...

Eto tako...
 
Moze li meni neko da kaze!Ja imam instaliran Adwanced Browser i sa njim je ok jer mi je sve na srspi prevedeno!!Ali problem je u IE jer dok nisam na internetu on izbaci ikonu i ukoci mi igru ili uspori?STA DA RADIM?
 
ZoNi:
Incognito, ne
MyIE2 (uz IE6) je najbolji nacin za surfovanje!

Netacno. Mozilla je bolji od IE po mnogim tackama. A MyIE2 je vrlo korisni dodatak za IE...

A cinjenica da je Netscape pukao govori nam sve o kvalitetu tog bivseg browsera!

Nije pukao Netscape, AOL i MS su ga unistili... O kvalitetu Netscapa ne mozes ni pricati... Netscape je do 98 drzao 70% trzista.

Dakle... Ni jedan ni drugi niste totalno u pravu... I jedan i drugi gresite...
 
iluzionista:
Netacno. Mozilla je bolji od IE po mnogim tackama.
pa, sta je netacno? Ja NISAM rekao da je IE bolji od Mozille! Naprotiv, da moram da biram izmedju Mozille i IEa, izabrao bih Mozillu (mada, pre bih izabrao FireFox ili jos bolje Operu, jer su sve Mozille trome do besvesti... Ipak, na prvom mestu bi mi bio MyIE2, dok bi drugo delili GreenBrowser i Avant)
 

Back
Top