Enrique Iglesias

enrique_iglesias.jpg

enrique_iglesias-photo.jpg

enrique_iglesias_7.jpg
 
Uopšte mi se ne sviđa njegova muzika.Ćale mu je vrhunski muzikant,ali on truba.Izvodi nešto za jednokratnu upotrebu ko ove naše Viki,Miki,Ciki, i danas će klinke to da puštaju niz ulicu na svojim telefonima,sutra će opet biti neki mladi klinja sa nekom novom svinjarijom.A zar vam nije malo čudno,od kako se rodio živeo je u Španiji,i nije našao za curu neku Špankinju već Kurnjikovu...a ove naše klinke bi gaće skinule na aeodromu kad on doleti...Novac čini svoje...
 
skroz je bzwz, a ni pesme mu nisu neke....stwarno mi nije jasno kako se klinke loze na njega...ni harizma, ni glas, ni izgled...josh uz to onaj njegow izraz lica ko da ce da zaplache u swakom spotu....
 
ok,slazem se,ima pevljive pesmice....ali stvarno ne razumem ljude koji kazu da nema dobar glas :roll:
a to shto ima facu "kao da tje da zaplache svakog trenuntka".... i uoshte njegov izgled...pa zato ga toliko voli zenska populacija...


enrique_iglesias.jpg


1206851123_enrique-iglesias-95-08-400.jpg


http://1.***************/_JHRcPMYWdmM/RkHLaNJVlsI/AAAAAAAAAFo/GXfo_vX8isI/s400/Enrique%2BIglesias.jpg
 
Morao sam. :D
Cekamo Honey-ja da da podrsku temi. :lol:
Sta reci o Enrikeu?
Fantasticne pesme, jos bolji glas... Nikada nije pravio skandale. :super:
Cuo sam da se na pocetku karijere predstavljao lazno, kako se ne bi saznalo da je Hulijev sin. Zeleo je sam da napravi karijeru a ne preko zasluga oca.

Na snimanju ovog spota je pocela romansa koja sada osam godina kasnije i dalje traje.

 
Morao sam. :D
Cekamo Honey-ja da da podrsku temi. :lol:
Sta reci o Enrikeu?
Fantasticne pesme, jos bolji glas... Nikada nije pravio skandale. :super:
Cuo sam da se na pocetku karijere predstavljao lazno, kako se ne bi saznalo da je Hulijev sin. Zeleo je sam da napravi karijeru a ne preko zasluga oca.

Na snimanju ovog spota je pocela romansa koja sada osam godina kasnije i dalje traje.
To jeste.... :ok: Al' mu zato spotove banuju. :whistling:

PS. Živeo je u BG-u sa majkom kad je bio mali! z:shock:
:rida:
slika-Enrique-Iglesias-Poster-sa-Koncerta-u-Beogradu-763746x640.jpg
 

Back
Top