u cemu gresim?

jellka

Zainteresovan član
Poruka
194
pojavljuje se bivsi ko zna odakle i zeli da se vidimo i to bas navalio.
Pitam ga otkud bas sada da me se seti i da zeli da me vidi,gde je bio pre....on kao da se uplasio tog pitanja odgovori nesto bezveze, odgovor je tipa kao "ako ne zelis da se vidimo ok...cao" i posle toga ga nema.................

posle dve nedelje javlja se 2. bivsi isto sa zeljom da me vidi i ja opet pitam ono pitanje koje sam pitala predhodnog i opet dobijem slican odgovor, pa i ovaj nestane.......

pitam se u cemu gresim....nisam ga pitala onim tonom kao da ga napadim, nego cisto onako jer zelim da znam sta je radio ovo vreme sto se nismo vidjali i kako sam mu ja bas pala na pamet........ sta vi mislite?
 
A, i ti Jellka svašta ih zapitkuješ, pa ti posle žao, a u stvari i tebi bi prijao jedan kres sa bivšim.

Pita li tebe sarma: "Što si se baš sad setila da me podgreješ"? A, sarma je baš dobra što se više puta podgreva.
 
A, i ti Jellka svašta ih zapitkuješ, pa ti posle žao, a u stvari i tebi bi prijao jedan kres sa bivšim.

Pita li tebe sarma: "Što si se baš sad setila da me podgreješ"? A, sarma je baš dobra što se više puta podgreva.

nije mi zao, nego pitam u cemu gresim jer me bas iznenadila njihova reakcija.....
A sarma se u mojoj kuci jede jer je to na repertoaru( sto u prevodu znaci hoces-neces-MORAS) i ima ih nekoliko u serpi, a devojaka na planeti ima vise od muskaraca i NE moras svaku koja ti padne da pojebes.....
 
hvala ti sto si tako savestam momak al mi to vec znamo:D...cim dodje prolece,bivsi momci i udvaraci ko lesinari se pojavljuju niotkuda:rotf::rotf::rotf:

Zar cekaju prolece?
Sta rade celu zimu prave spisak? :hahaha:
Cudno al jos mi se nije desilo da me riba pozove posle 3-4 god. za kres varijantu dok je mojim drugovima sasvim normalno da okrenu ribu koju nisu videli godinu-dve :think:

I sto je najgore cude se sto one nece :)
 
A, i ti Jellka svašta ih zapitkuješ, pa ti posle žao, a u stvari i tebi bi prijao jedan kres sa bivšim.

Pita li tebe sarma: "Što si se baš sad setila da me podgreješ"? A, sarma je baš dobra što se više puta podgreva.

otiso si a sarmu probo nisi:hahaha:

Zar cekaju prolece?
Sta rade celu zimu prave spisak? :hahaha:
Cudno al jos mi se nije desilo da me riba pozove posle 3-4 god. za kres varijantu dok je mojim drugovima sasvim normalno da okrenu ribu koju nisu videli godinu-dve :think:

podugacak:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top