fox life

meni je skoro stalno tv na tom kanalu....pa kad ima nesto pametno gledam,kad nema,on tako zvrji,osim kada na drugom kanalu ima nesto dobro....:lol:
desava se da tako zaboravim na neki film ili neku emisiju na drugom kanalu zbog fox life-a ....
 
Katastrofa! :) Mislim da sam se navukla na taj kanal! :) Prvo počnem od njega, pa ostali kanali... Uglavnom pratim Ghost Whisperer, Beyond The Break, Ugly Betty, Tru Calling i Just Shoot Me. Ali nešto sam načula da će taj kanal da gase...
 
Katastrofa! :) Mislim da sam se navukla na taj kanal! :) Prvo počnem od njega, pa ostali kanali... Uglavnom pratim Ghost Whisperer, Beyond The Break, Ugly Betty, Tru Calling i Just Shoot Me. Ali nešto sam načula da će taj kanal da gase...

Ne gledam Beyond the break(ne znam ni sta je to(ne znam sve serije po nazivima)) a just shoot me ne volim.......A ovo ostalo je super...a da gledam i wicked wicked games-cudne igre kao i bruku........skoro sve.........nadam se da nece
 
fox_life.jpg
:mrgreen:
 
Obozawam taj kanal!! Znachi najjachi je!! Postala sam skroz zawisna, ceo dan bih mogla da gledam... a omiljene serije su mi bwe skoro swe, ne mogu da se odluchim... :) ...ali od boljih su tu ipak The L Word, Scrubs, Just Shoot Me, Dharma & Greg, Married With Children... :D
 

Back
Top