Muska tema

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste ikad razmisljali koliko ste sretni sto ste musko i sto imate kitu?
Da li se ujutro divite vasem spomeniku? Ja se skroz divim svom spomeniku i svako vece ga mazim pred spavanje, to mu dodje kao neko umivanje pred san.

I skroz sam sretan sto pustim zene da jasu moj spomenik na kojem jahanje nije zabranjeno zato sto ih to cini sretnima.

I da nikad ne valja sisati travu oko spomenika samo zato sto to zene traze od vas, osim ako nema skakavaca i trava nije prevelika.
 
Da li ste ikad razmisljali koliko ste sretni sto ste musko i sto imate kitu?
Da li se ujutro divite vasem spomeniku? Ja se skroz divim svom spomeniku i svako vece ga mazim pred spavanje, to mu dodje kao neko umivanje pred san.

I skroz sam sretan sto pustim zene da jasu moj spomenik na kojem jahanje nije zabranjeno zato sto ih to cini sretnima.

I da nikad ne valja sisati travu oko spomenika samo zato sto to zene traze od vas, osim ako nema skakavaca i trava nije prevelika.

ti si sinke ko sluzbena golf dvica:)
 
Mile Kitic - Spomenik

Sto razloga ima da ti priznam sve
sto i mnogo vise samo da vratim te
sto nacina ima da mi oprostis
sve sto sam ucinio da zaboravis
ali ti ko da si od kamena
nemas vise snage ko ptica ranjena

Sto razloga ima da se napijem
da odem iz grada da se sakrijem
ali ti ko da si od kamena
nemas vise snage k'o ptica ranjena

Ref. 2x
Kao spomenik sam ostao sam
poslje burne noci umoran
znam da sve sto volim
sve sto volim, sve sam to
samo s tobom imao

Sto razloga ima da se napijem
da odem iz grada da se sakrijem
ali ti ko da si od kamena
nemas vise snage k'o ptica ranjena
 
I da nikad ne valja sisati travu oko spomenika samo zato sto to zene traze od vas, osim ako nema skakavaca i trava nije prevelika.[/QUOTE]

a dali bi osisao travku za opste dobro?
bio bi ti lepsi i pregledniji i lakse bi mogao da mu se klanjas,,,pred spavanje...:hahaha::hahaha:
 
u mom rodnom gradu, sve spomenike iz doba komunizma su ili srushili ili odneli negde....

poenta je: svaki spomenik kad tad izadje iz mode i izgubi svoju funkciju. :D

ccc ccc ccc

Mislim da u ovom slucaju to nije moguce, jer Kita i Pica nikada nece izaci iz mode!
Vidis stalno se snimaju novi filmovi sa istim radnjama al glumci se ne mjenjaju! Pozdrav za Kitu i Picu, koji uspijevaju pod razlicitim i teskim okolnostima i svakojakim situacijama!:D
 
Poslednja izmena:
Da li ste ikad razmisljali koliko ste sretni sto ste musko i sto imate kitu?
Da li se ujutro divite vasem spomeniku? Ja se skroz divim svom spomeniku i svako vece ga mazim pred spavanje, to mu dodje kao neko umivanje pred san.

I skroz sam sretan sto pustim zene da jasu moj spomenik na kojem jahanje nije zabranjeno zato sto ih to cini sretnima.

I da nikad ne valja sisati travu oko spomenika samo zato sto to zene traze od vas, osim ako nema skakavaca i trava nije prevelika.

bowing-036.gif


Odakle ih vadis majke ti?
 
Da li ste ikad razmisljali koliko ste sretni sto ste musko i sto imate kitu?
Da li se ujutro divite vasem spomeniku? Ja se skroz divim svom spomeniku i svako vece ga mazim pred spavanje, to mu dodje kao neko umivanje pred san.

I skroz sam sretan sto pustim zene da jasu moj spomenik na kojem jahanje nije zabranjeno zato sto ih to cini sretnima.

I da nikad ne valja sisati travu oko spomenika samo zato sto to zene traze od vas, osim ako nema skakavaca i trava nije prevelika.

:hahaha::hahaha::super:Jel mnogo veliki taj spomenik?I dajes li posetiocima da pisu grafite po njemu?:lol::lol::lol:
 

Back
Top