Felatio...zadovoljstvo ili obaveza?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.151
Ovu temu sam prvo stavila na Savremenom ali je stavljam i ovde na Ljis..pa da i zene kazu nesto na ovu temu a ne samo muskarci..

Vlada misljenje da vecini zena felatio ne pricinjava zadovoljstvo i da najcesce to rade preko volje samo da bi njemu bilo lepo.Muskarci opet kazu da pored grebanja zubima nema gore stvari nego kada im partnerka bezvoljno pushi..
Dakle pitanje: Da li je to sve tacno ..i....Da li ste doziveli da vas partnerka samo odradjuje u stilu “svrsi vec jednom”! Ako jeste, da li ste pri tom imali problema i smetalo vam to ili ste se i pored toga mogli opustiti i uzivati?..cenjene dame..da li ste to samo odradjivale ili uzivale u tome.. Da vas cujemo..:D
 
Ovu temu sam prvo stavila na Savremenom ali je stavljam i ovde na Ljis..pa da i zene kazu nesto na ovu temu a ne samo muskarci..

Vlada misljenje da vecini zena felatio ne pricinjava zadovoljstvo i da najcesce to rade preko volje samo da bi njemu bilo lepo.Muskarci opet kazu da pored grebanja zubima nema gore stvari nego kada im partnerka bezvoljno pushi..
Dakle pitanje: Da li je to sve tacno ..i....Da li ste doziveli da vas partnerka samo odradjuje u stilu “svrsi vec jednom”! Ako jeste, da li ste pri tom imali problema i smetalo vam to ili ste se i pored toga mogli opustiti i uzivati?..cenjene dame..da li ste to samo odradjivale ili uzivale u tome.. Da vas cujemo..:D

Meni smeta to bez voljno kad ga zgrabi, nesto mi nikako nije, i imam problema da svrsim, medjutim kad je tu neka car kao ono s dragosti ga zdrma onda je vec, nesto takodje se to odnosi i na sex, jel mi kaze ja ne mogu vise de pozuri, meni odma se spusti! A kad je ono zagrijano pa hoce jos, pa se ja trudim pa hoce jos, pa se ja trudim, pa hoce jos pa se ja opet trudim , eh onda se okida kao iz zapete puske!:D
 
To je zadovoljstvo koje pruzam njega a ne sebe radi...
Ali, uzivam u tome, ne zato sto mi ta radnja prija, vec zbog onog sto probudim kod njega... impresivno je znati sta tvoje tijelo moze izazvati...
Zna biti uzasno iritirajuce, ljuti me muskarac koji ne moze da svrsi, desilo mi se sa bivsim deckom, suvise vremena je zahtijevao... izazove bijes u meni, ali bas bas... mozda ja, jednostavno, tada nisam znala kako...
 
bas ste lizozovni
mime.gif
 

Back
Top