Felatio...zadovoljstvo ili obaveza?

To je zadovoljstvo koje pruzam njega a ne sebe radi...
Ali, uzivam u tome, ne zato sto mi ta radnja prija, vec zbog onog sto probudim kod njega... impresivno je znati sta tvoje tijelo moze izazvati...
Zna biti uzasno iritirajuce, ljuti me muskarac koji ne moze da svrsi, desilo mi se sa bivsim deckom, suvise vremena je zahtijevao... izazove bijes u meni, ali bas bas... mozda ja, jednostavno, tada nisam znala kako...

U principu pusenje koje je bas ono klasicno, nije neko zadovoljstvo i tesko se svrsava tako. Al ako ti se desi da ne moze da svrsi, da ne bi besnela evo ti tehnika:
Lizi jaja i drkaj ali OBAVEZNO pojacaj pritisak na jednu tacku na gornjoj strani kite oko cm-2 ispod glavica. Osetices to kao otvrdnuce ispod koze.Tu je splet nerava.Taj tretman se tesko prezivi duze od 3-5 minuta.

He, sad ce da kazu da sam ja pusio... :mrgreen:
Ovo mi pokazala jedna fuksa iz Jajinaca. ;)
 
Ee efendi sace svaka da se fali kako ume.:lol:.to se ne otkriva:nono:

E vidis... bas zbog ovoga trpite los oral... zube i sl....
Mi nemamo kitu, i pojma nemamo sta vama prija... prema tome, postoje dva puta, laksi i tezi...
Laksi je da lijepo kazeta sta i kako, olaksate djevojci i uzivate u njenom istrazivanju i dovodjenju tehnike do perfekcije...
Tezi put, to je ovo sto ti pises, cutite kao zaliveni pa zbog toga u onom sto ona moze da pruzi ne uzivate vi, vec neki drugi, pametniji decko, koji joj je objasnio neke stvari...
 
e sad si mu rekla...:)

Hallo, sweety:) nice 2 see ya here :cool:

a da se ti i ja dogovorimo...ko koga ovde prati na temama:think:...da se nadjemo na jednoj pa da se ispricamo...,nema veze, felatio, kuninlingus...meni ne smeta:lol:

Meni je samo malo dosadno i muci me nesanica, jer je moj Grof Drakula 110 km daleko i sada lala i sanja neku golotinju. Mrzelo ga da sa mnom manijaci ove noci :mrgreen:
Ako se nadjemo na jednoj, izgubice se sva spontanost:mrgreen:
 
E vidis... bas zbog ovoga trpite los oral... zube i sl....
Mi nemamo kitu, i pojma nemamo sta vama prija... prema tome, postoje dva puta, laksi i tezi...
Laksi je da lijepo kazeta sta i kako, olaksate djevojci i uzivate u njenom istrazivanju i dovodjenju tehnike do perfekcije...
Tezi put, to je ovo sto ti pises, cutite kao zaliveni pa zbog toga u onom sto ona moze da pruzi ne uzivate vi, vec neki drugi, pametniji decko, koji joj je objasnio neke stvari...

ahahaali devojci da..forumasice su nesto drugo:lol:..a i bas sam nesto dokon da svakoj objasnjavam i crtam..ne prija svakom isto..to znaci da ce gresiti u svakom slucaju ako je neiskusna..i kao neko voli da oseti zube pa se to treba korigovati..vazi..ko je mene ucio
 

Back
Top