Secanja

ma ne pamtim ni jedne ni druge..
pamtim muskarce..nacin na koji se ljube, neke sasvim licne detalje..miris, osmeh..nacin na koji svrsava..
los sex pamtim sa humorom.....;)
 
Evo sad pokusavam da se setim... Valjda ta secanja imaju samo oni kojima je seks najbitniji... Moja secanja su nekako bleda sto se tice seksa. Sto ne znaci da je takav i seks bio, jednostavno, sta ima da se secas kako je bilo. Znas s kim je dobar a s kim los. Smestis to u neki folder i ne pamtis detalje. Vise se secam emocija... One su bitnije
 
ne kazem da se ne secam. ali nije ni da sad pamtim detalje. Pamtim poslednjih par... ali da sad pamtim tamo neki pre 5-6 godina... bas da ga ne pamtim.
 
u kako da nije. mozda bas zbog toga. sludeo me nacisto :)
heheh..kad te prvi sludi, mislis..covece, nema bolje..to je to..ljubav do kraja zivota..posle njega smrt, potopom..
kad te drugi sludi, odes u crkvu , zapalis svecu, i kazes boze, hvala...znam da ovo nije uobicajeno..cime sam to zasluzila? i suznim ocima pogledas u zemlju..
a kad te sludi treci, opalis glavom od zid, pogledas se u ogledalo i kazes>e, veze ti nemas o zivotu:mrgreen::D
 
Da li su vam intenzivnija secanja na dobar ili los sex? Kakvom sexu pamtite vise detalja, odlicnom ili groznom?

Kod loseg sexa pamtim jedino osjecaj koji sam imala nakon toga, uzasan pad raspolozenja, otudjenost od partnera i zelja da sa njim vise nemam nikakve bliske odnose...
Odlican pamtim, ko i moze zaboraviti osmjeh od uveta do uveta:D
Pamtim njegov odnos prema meni, grubost ili njeznost, poze...
 
uuuuuuuu bas loseg niej bilo ali je bilo fenomenalnih situacija...jednom sam toliko bila napaljena predigrom (koja je trajala par sati) da sam samo sela na njega i pomerila se par puta i svrsila...siroma, ostao je sokiran a ja sam bila sva sretna....i danas kad mu spomenem tu situaciju poludi i tera me u q a nema pojam da muje to kompliment
respect-040.GIF
 

Back
Top