Artiljerijska priprema

Poruka
19.457
Pre nekoliko dana sam na nekoj sedeljci upoznao jednu zensku osobu, prilicno slobodnih shvatanja. I kako to biva i desava se posle nekoliko sati smo otisli kod nje i zavrsili u krevetu. Moje iskustvo mi govori da se takve brze kres varijante obicno zavrsavaju labavim sexom, jer ja ne poznajem ni nju, ni njene zelje, potrebe itd...
Medjutim ,ona se ebala sa mnom kao da me zna godinama a narocito me iznenadilo sto nije imala problema sa opustanjem i orgazmima s obzirom da je kres varijanta.
Nakon toga sam u razgovoru saznao da je imala strasnog opakog baju koji je otisao u Australilju pre 5 godina i da je on prosto od nje napravio opaku ebacicu. Ne radi se o tome da je ucio i poducavao vec je jednostavno u njoj poootvarao sve ventile i pokidao sve kocnice tako da danas ima maksimalno adovoljstvo u sexu sa bilo kim. Ne deluje mi nimfomanski i kurvinski, prosto voli sex.
Riba ladno tvradi da bi mogla da svrsava i kad bi se ebala za pare. Prosto, pi.cka joj radi 300 na sat ne vezano od mozga i to sve zahvaljujuci tom tipu.
Pitao sam je pa sta ti je radio taj fantom? Ona kaze da je bio fizicki prilicno neugledan ali je bio jako izdrzljiv i ***** (22cm) i da posle njega je bilo i boljih ebaca ali je on od njene p.icke i nje same napravio to sto jeste.
Takodje tvrdi da moze bez problema da dozivi serije orgazama sa dildom a imala je odnose i sa mladicem koji ima jednu ruku a i pored toga nije imala blokadu da svrsava kao zecica.
Usput, jedina od svih zena koje sam upoznao tvrdi da joj je dovoljno 10cm kite da bi dozivela orgazam za 30 sekundi.
Sta mislite o ovome?
 
Pre nekoliko dana sam na nekoj sedeljci upoznao jednu zensku osobu, prilicno slobodnih shvatanja. I kako to biva i desava se posle nekoliko sati smo otisli kod nje i zavrsili u krevetu. Moje iskustvo mi govori da se takve brze kres varijante obicno zavrsavaju labavim sexom, jer ja ne poznajem ni nju, ni njene zelje, potrebe itd...
Medjutim ,ona se ebala sa mnom kao da me zna godinama a narocito me iznenadilo sto nije imala problema sa opustanjem i orgazmima s obzirom da je kres varijanta.
Nakon toga sam u razgovoru saznao da je imala strasnog opakog baju koji je otisao u Australilju pre 5 godina i da je on prosto od nje napravio opaku ebacicu. Ne radi se o tome da je ucio i poducavao vec je jednostavno u njoj poootvarao sve ventile i pokidao sve kocnice tako da danas ima maksimalno adovoljstvo u sexu sa bilo kim. Ne deluje mi nimfomanski i kurvinski, prosto voli sex.
Riba ladno tvradi da bi mogla da svrsava i kad bi se ebala za pare. Prosto, pi.cka joj radi 300 na sat ne vezano od mozga i to sve zahvaljujuci tom tipu.
Pitao sam je pa sta ti je radio taj fantom? Ona kaze da je bio fizicki prilicno neugledan ali je bio jako izdrzljiv i ***** (22cm) i da posle njega je bilo i boljih ebaca ali je on od njene p.icke i nje same napravio to sto jeste.
Takodje tvrdi da moze bez problema da dozivi serije orgazama sa dildom a imala je odnose i sa mladicem koji ima jednu ruku a i pored toga nije imala blokadu da svrsava kao zecica.
Usput, jedina od svih zena koje sam upoznao tvrdi da joj je dovoljno 10cm kite da bi dozivela orgazam za 30 sekundi.
Sta mislite o ovome?


Takve zene vole tipove koji su prljavi i smrde na kupus, a on jos ima veliku kitu pa kad joj je nabio napravio je sarmu od nje.
Ona svrsava zato jer to zeli. Ko god je torba ona misli da je taj kupusar. Autosugestija.
 
Njoj je super u sexu sa bilo kim, ne bira, bitno joj je samo da je musko, ne razmislja o vezivanju, samo uziva, svi smo razliciti. Ona obozava sex i to stavlja ispred svega, nista cudno

Izvini molim te, godinama slusam i ovako i po forumu zenska sr.anja o orgazmu iz glave. Ova me prvi put videla i ebala se sa mnom kao da me zna 10 godina. Totalna opustencija. Svrsila je bar 10 puta. ????????????????????
 
Izvini molim te, godinama slusam i ovako i po forumu zenska sr.anja o orgazmu iz glave. Ova me prvi put videla i ebala se sa mnom kao da me zna 10 godina. Totalna opustencija. Svrsila je bar 10 puta.

Njoj, ocito, muskarac i ne treba...
Zvuci opasno dobro, nauciti svoje tijelo da svrsava, a onda koristiti muskarce kao sredstvo da dodjes do cilja, orgazma...
Takvoj zeni i nije vazno kakav je tip, jer u tom slucaju nije on taj koji krese, vec ona...
Primamljivo... samo, tesko je to postici:roll:
 
Za koju godinu sex ce se meriti prema sinketu.

Bice sinketova tablica torbanja. Vlaznost pice se meri prema kolicini kesha.

Zapravo, biće dva merna sistema. Sinketov sistem će se primenjivati u Australiji, postojbini torbara i u drugim zemljama Komonvelta.
U drugim evropskim zemljama koristiće se jedinica "mašala".

Način preračunavanja je sledeći: 1 mašala = 10 kilo $ = .256 Msinnke
 
Slaze se sa mojom teorijom da orgazmi zavise samo od zene. Mada je isto tako tacno da mora neko musko da ti "otvori ventile". :mrgreen:

Potpisujem oba. Tacnije dobro znam iz licnog iskustva. Imao sam nekoliko duzih veza u zivotu koje sam zapocinjao sa nevinim i/ili stidljivim devojkama. Na kraju veze sam uvek zalio zadobrim ljubavnicama sa kojima sam upravo raskinuo. Ne smatram sebe nekim 'extra' uciteljem. Jednostavno davao sam se i dobijao sam. Nekako mi je uvek bilo zao sto ce neko posle mene dobiti kompletnu ljubavnicu bez truda :( Posle mnogo godina sam sa jednom bivsom devojkom, sada dobrom pijateljicom, pricao o tome i potvrdila je da sam upravo ja bio taj koji joj je otvorio neka vrata u sexu i da joj to veoma znaci. Mislim da su razumevanje dvoje ljudi, strpljenje i dobro odabran momenat najvazniji medju faktorima koji cine dobar sex.

Gore naveden primer ne mora to da znaci, ali moze biti :D
 

Back
Top