Koji je ispravan grupnjak

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li je normalno da musko voli grupnjak, ali bez muskaraca i da li se to racuna grupnjakom?

Nekako je cudno i nelagodno se covek moze osecati ako jos neka kita vitla blizu. Zanesen muskarac moze promasiti i naguziti osobu koja vec torba, a to je onda za diskvalifikaciju.
 
Da li je normalno da musko voli grupnjak, ali bez muskaraca i da li se to racuna grupnjakom?

Nekako je cudno i nelagodno se covek moze osecati ako jos neka kita vitla blizu. Zanesen muskarac moze promasiti i naguziti osobu koja vec torba, a to je onda za diskvalifikaciju.

Na primer da smo ti i ja sa nekom od ovih bajnih forumasica u grupnjaku, verovatno bi i mogao moje dupe da pomesas sa njenim, zbog slicnosti pa da me zveknes. Zato je bitna ekipa.
 
to sto si napisao za grupnjak bez muskaraca sem tebe se zove harem zenki i za to ti treba gomila kesa koji ti na zalost, kao i svi monogamni Srbi nemaju...
a grupnjak svakako ukljucuje vise zena i muskaraca...kad je bal jebanja, nek je bal jebanja
 
uvek moze da se vadi na to da se kao sapleo i slucajno zabio cucka uuuu recimo Dijeneka

Najpametnije da se obojica prave blesavi i nastave kao da se nishta nije desilo :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

То вас двојица из личног искуства...
Мислим, правите се блесави кад вам се деси... па мислите да се то свима дешава...
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top