Boje koje kombinujem ...

jednom mi je drugarica skrenula pažnju da mnogo često nosim komplementarne boje,
a ja to do tada nisam ni kapirala.. tad sam se zapitala dal sam toliko nesvesna svoje pojave.

e, sad kad se opet poteglo to pitanje.. ne znam. i tako najčešće nosim farmerke, pa gore raznorazno..
 
koja boja mi se u tom trenutku nosi...nekad mi se nosi baš crveno...a nekad bijelo ili plavo...ili crno u manjim količinama...inače,ne volim sve crno i nije mi jasno kako neke osobe mogu vječito da budu u crno-bijelim kombinacijama...ili još gore,samo crnom...
najmanje zastupljena boja odjeće mi je žuta i bež...ali žutu majicu nikad ne bih kupila,iako uopšteno volim žutu boju...:)
znači,crvena,plava,ciklama,bijela...otprilike...to su moje boje za odjeću...i to jasne...ne neke bledunjave nijanse...:)
 
crno-crno
crno-belo
belo-belo
crno-sareno
belo-sareno
teksas-belo
teksas-crno
i jos nekoliko varijacija na temu. Kad je dole jednobojno, gore moze bilo koja boja, skoro...
Inace, obuca je uvek crna ili bela i uvek je uklapam sa torbom i sa garderobom, to mi je navika
 
nosim skoro sve, osim bordo, crvene i roze... a vise uopste ne mogu da nosim crno, koje sam ranije obozavala - obozavam je i dalje, ali se osecam pogresno kada nosim nesto u toj boji.
sada najcesce biram belo, plavo, i "jestive" boje - zuto, grasak zeleno, narandzasto, cokolada, bela kafa :lol:
 
zeleno i crno
indigo plavo i crno
bordo i crno (a moze i cokolada braon)
onda: zeleno i ljubicasto
zeleno i plavo
tirkizno i narandzasto
svetlo braon i svetlo zeleno
sivo i sve ostale moguće boje
sareno na sareno...Tufne, cvetovi, sitne sare uglavnom

Ma bilo sta, samo da nisu svetle boje-bela, bez, roze, to nikad nisam umela da ponesem
 

Back
Top