Tadićevi batinaši hteli da likvidiraju Borislava Pelevića?

Zasto su Tadicevi batinasi pucali Pelevicu u glavu?

  • Da ga likvidiraju

  • Da ga onesposobe za ceo zivot

  • Da zaplase radikale


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
ЖРТВЕ ПОЛИЦИЈСКЕ ТОРТУРЕ КИВНЕ НА ЛИДЕРА ДС КОЈИ ХВАЛИ АКЦИЈУ ПОЛИЦИЈЕ ПОСЛЕ МИТИНГА „СЛОБОДА ЗА СРБИЈУ“Тадић штити батинаше


2019.jpg


Пелевић: Очигледно је да је полиција имала наређење да ме убије
Кокез: Жандарми су тукли и викали: „Како смете да демонстрирате против Бориса Тадића". Не могу другачије да мислим, осим да је Тадић директно или индиректно наредио полицији да млати грађане
Марић: Полиција из самог државног врха добила наређење да бије радикале
Народни посланици, политичари и грађани који су се нашли у уторак на удару полиције оптужују Бориса Тадића да је наредио батинање људи.
Они су разочарани изјавом председника Србије који је похвалио полицију и Службу државне безбедности током интервенције над грађанима Србије после митинга „Слобода за Србију" јер, како каже, „радили су свој посао".

Борислав Пелевић, посланик СРС, који је задобио тешку фрактуру лобање од гуменог метка каже да су изјаве председника Србије скандалозне.
- Мали човек увек хвали мале подухвате, они у принципу увек хвале подле и мале ствари. Тадић је марионета америчких и енглеских амбасадора и њихових власти. Када о њему говорим увек повраћам, а сада повраћам сваки дан због контузије мозга коју сам задобио од полиције - каже Пелевић. Према његовим речима у правилнику полиције јасно пише да се гуменим мецима пуца само испод струка.
- Очигледно је да је полиција имала наређење да ме убије - закључује Пелевић.
Славиша Кокез, који је стао испред Александра Вучића и покушао да га заштити од полицијских пендрека каже да је врло вероватно полиција добила наређење од Бориса Тадића да бије грађане.
- Разочаран сам изјавом председника Србије. Полиција је радила свој посао када је батинала. Тукли су и говорили: „Како смете да демонстрирате против Бориса Тадића". Не могу другачије да мислим, осим да је Тадић директно или индиректно наредио полицији да млати грађане - каже Кокез.
Посланик Српске радикалне странке Душан Марић, који је такође претучен после митинга „Слобода за Србију" уверен је да је полиција из самог државног врха добила наређење да бије радикале.
- Ни данас ми није јасно зашто сам добио батине када сам пет минута пре напада одбранио ту исту полицију од двојице помахниталих нападача - каже Марић.
Предраг Јеремић

http://www.pravda.co.yu/dogadjaji/1840/tadi-shtiti-batinashe

----------------

zasto su tadicevi batinasi pucali demonstrantima u glavu , kada pravilnik policije kaze da pucaju samo od struka na nize i to iskljucivo ako su napadnuti?

nemoguce je da je taj tadicev likvidator u policiji , slucajno pucao pelevicu u glavu , jer je pelevic javna licnost, narodni poslanik i svima poznat lik. siguran sam da mu je taj batinas po tadicevom direktnom naredjenju pucao u glavu da ga ubije.

sta vi mislite?
 
Poslednja izmena:
ЖРТВЕ ПОЛИЦИЈСКЕ ТОРТУРЕ КИВНЕ НА ЛИДЕРА ДС КОЈИ ХВАЛИ АКЦИЈУ ПОЛИЦИЈЕ ПОСЛЕ МИТИНГА „СЛОБОДА ЗА СРБИЈУ“Тадић штити батинаше


2019.jpg

pih al je ovaj ruzan. ko tri q...

jeste, bas neko samo o pelevitju dileji misli i otje da ga smakne. :hahaha:
on je, nadasve, ogromna pretnja za ovaj 'diktatorski rezim' :hahaha:
 
ЖРТВЕ ПОЛИЦИЈСКЕ ТОРТУРЕ КИВНЕ НА ЛИДЕРА ДС КОЈИ ХВАЛИ АКЦИЈУ ПОЛИЦИЈЕ ПОСЛЕ МИТИНГА „СЛОБОДА ЗА СРБИЈУ“Тадић штити батинаше


2019.jpg


Пелевић: Очигледно је да је полиција имала наређење да ме убије
Кокез: Жандарми су тукли и викали: „Како смете да демонстрирате против Бориса Тадића". Не могу другачије да мислим, осим да је Тадић директно или индиректно наредио полицији да млати грађане
Марић: Полиција из самог државног врха добила наређење да бије радикале
Народни посланици, политичари и грађани који су се нашли у уторак на удару полиције оптужују Бориса Тадића да је наредио батинање људи.
Они су разочарани изјавом председника Србије који је похвалио полицију и Службу државне безбедности током интервенције над грађанима Србије после митинга „Слобода за Србију" јер, како каже, „радили су свој посао".

Борислав Пелевић, посланик СРС, који је задобио тешку фрактуру лобање од гуменог метка каже да су изјаве председника Србије скандалозне.
- Мали човек увек хвали мале подухвате, они у принципу увек хвале подле и мале ствари. Тадић је марионета америчких и енглеских амбасадора и њихових власти. Када о њему говорим увек повраћам, а сада повраћам сваки дан због контузије мозга коју сам задобио од полиције - каже Пелевић. Према његовим речима у правилнику полиције јасно пише да се гуменим мецима пуца само испод струка.
- Очигледно је да је полиција имала наређење да ме убије - закључује Пелевић.
Славиша Кокез, који је стао испред Александра Вучића и покушао да га заштити од полицијских пендрека каже да је врло вероватно полиција добила наређење од Бориса Тадића да бије грађане.
- Разочаран сам изјавом председника Србије. Полиција је радила свој посао када је батинала. Тукли су и говорили: „Како смете да демонстрирате против Бориса Тадића". Не могу другачије да мислим, осим да је Тадић директно или индиректно наредио полицији да млати грађане - каже Кокез.
Посланик Српске радикалне странке Душан Марић, који је такође претучен после митинга „Слобода за Србију" уверен је да је полиција из самог државног врха добила наређење да бије радикале.
- Ни данас ми није јасно зашто сам добио батине када сам пет минута пре напада одбранио ту исту полицију од двојице помахниталих нападача - каже Марић.
Предраг Јеремић

http://www.pravda.co.yu/dogadjaji/1840/tadi-shtiti-batinashe

----------------

zasto su tadicevi batinasi pucali demonstrantima u glavu , kada pravilnik policije kaze da pucaju samo od struka na nize i to iskljucivo ako su napadnuti?

nemoguce je da je taj tadicev likvidator u policiji , slucajno pucao pelevicu u glavu , jer je pelevic javna licnost, narodni poslanik i svima poznat lik. siguran sam da mu je taj batinas po tadicevom direktnom naredjenju pucao u glavu da ga ubije.

sta vi mislite?

Одавно је позната ствар да је Борис Тадић КОНФЛИКТНА ЛИЧНОСТ... тако да ме овако нешто уопште не чуди... и ко зна на шта је све спреман ради "одбране свог лика и дела"...
 
Жандарми су тукли и викали: „Како смете да демонстрирате против Бориса Тадића"

Pa jos i u ovo da poverujemo i da pocnemo da skacemo po drvecu i skupljamo lesnike...
Upravo tako. Ali to je komentar, tj. vrsta priče koja je našla plodno tle u onima kojima je namenjena.

Ja odmah pokušavam da se zamislim u blizini mesta događanja i jednostavno ne mogu da stvorim pred sobom sluku policajca koji udara nekog od demonstranata (koji je verovatno samo u prolazu i krenuo je tetki po lekove), a usput uzvikuje ovako nešto.

A ovo da su Pelevića hteli da ubiju gumenim mecima je još bizarnije razmišljanje. Možda je sledeći Tadićev korak da naredi da policija psuje pelevića dok ovaj ne padne u komu?

I zašto uopšte ostaje ovakva tema kada je kontekst totalno izvan granica razuma i logike?
 
sta je bre laz?

pa vidis da je coveku pucano u glavu vidis mu oziljan na nosnoj kosti?

znaci slika laze? :lol:

zasto je zandaremrija pucala pelevicu u glavu kad pravila sluzbe nalazu cak i da pelevic lomi i pali da smeju da mu pucaju samo ispod pojasa?
Cela priča je ispričana na način da se vama dopadne i da se primite na to (kao da ne znaju da ste i ovako već dovoljno napaljeni).
Uslovi pod kojim policija puca su daleko od idealnih za nišanjenje. Može biti hiljadu razloga zbog kojih je taj metak otišao metar iznad (sa daljine od stotinak metara, znamo koliko je potrebno da se pomeri nagib puške za to?), a nijedan od tih hiljadu nije namera.
 
sta je bre laz?

pa vidis da je coveku pucano u glavu vidis mu oziljan na nosnoj kosti?

znaci slika laze? :lol:

zasto je zandaremrija pucala pelevicu u glavu kad pravila sluzbe nalazu cak i da pelevic lomi i pali da smeju da mu pucaju samo ispod pojasa?

Daj, ne budi paranoičan.:roll: U onoj opštoj strci i metežu, baš je neko ciljao Peleviću u glavu. Svašta s tobom. A radikalima sad sve to dobro došlo, idu po sistemu "napad je najbolja odbrana". Pošto nisu bili u stanju da spreče nerede na skupu, a možda nisu ni hteli, ne znam, onda se sad hvataju za jedinu stvar koja im, po njihovom mišljenju, ide u prilog - policija je prekomerno upotrebila silu. A to što ima duplo više povređenih policajaca od demonstranata, niko ne pominje.
 
Pucano mozda jeste ali ja nemam nikakav dokaz ko je to i zasto uradio.

pa pucala je zandarmerija i pucali su mu u glavu pistoljem sa gumenim metkom sa par metara razdaljine. sa te razdaljine gumeni metak ubija, ne znam da l se secas demonstracija 9. marta kada je onaj poginuli nastradao upravo od tog gumenog metka.

Samo sreca je spasila Pelevicu zivot jer da je metak otisao 2 cm levo ili desno on bi danas bio mrtav.
 
Evo ovde si lepo razradio priču. Hajde sad na isti način probaj da nađeš logično objašnjenje za ovo što se stvarno dogodilo.

moje logicno objasnjenje je da su pelevicu namerno pucali u glavu jer nema sanse da nekog slucajno upucas u glavu. a taj koji je uradio to je uradio zato sto mu je tako neko naredio iz samog vrha policije ili vlasti. u svakom slucaju odgovornost za to je na onima koji danas vladaju srbijom. ja sam protiv represije.
 
Cela priča je ispričana na način da se vama dopadne i da se primite na to (kao da ne znaju da ste i ovako već dovoljno napaljeni).
Uslovi pod kojim policija puca su daleko od idealnih za nišanjenje. Može biti hiljadu razloga zbog kojih je taj metak otišao metar iznad (sa daljine od stotinak metara, znamo koliko je potrebno da se pomeri nagib puške za to?), a nijedan od tih hiljadu nije namera.

Ma to je Tadić lično uradio, šta vam je? On je oteo pušku policiji i pucao Peleviću u nos, kako bi ga sprečio da namiriše njegov lopovluk!
Možda je Tadić i hteo metar ispod - da ga onesposobi za druge stvari :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top