Bela Crkva

Svidja mi se, jako mi se svidja, bio sam u auto kampu pored jezera gde se svake godine lovi Besi!
Voda je lepa i cista, sve mi se svidja, i grad mi se svidja, cist je i ljudi su normalniji...
Svake godine tu dolazim na letovanje.
 
Pozdrav velki, sto se tice Bele Crkve sve najlepse mogu reci o tom malom gradu ogromnoga srca,odrasla sam u u njoj i jos uvek moji roditelji tamo zive,turisticko mesto, jako volim doci leti tamo,narod je gostoprimiv i ljubazan.
 
Gostovao sam u B.C u klubu " Dobra stara vremena" Imali smo vece poezije i o ljudima koje sam upoznao mogu reci sve najlepse.
Nazalost stigli smo predvece a oko 23h otisli dalje jer smo vec sledeci dan imali program u Pancevu.
To su veciom bili seniori ali fini i prijatni ljudi.Verovatno cu sledece godine gostovati malo duze i svakako cu svratiti.
Moj naklon Belo Crkvanima ! :hvala:
 
Lepo je tamo leti. Jezera, Karneval cveća, zabava, noćni život........
Jezero BCrkva.jpg


HPIM0232.jpg
 
Bela Crkva je najbolji grad na svetu malo mirno mesto u kome se stalno nesto desava mislim stalno nee kriminalene price neko se besi ubija itd... i Da spomenem Bela Crkva nema 7 vec 11 jezera
 
Da ovo je istina sto kaze ,,Believix'' Stalno neke zastrasujuce novosti...
ovek se obesijo u kuci
od 1998 do sad se svako leto udave najmanje 2 na jezeru
covek se besi na skakaonici
besenje kod vojne kocke
majka ubija tek rodjene blizance
pretukli nekog malog na smrt

uf taj zivot
 
Dragi moji Belocrkvljani,
Dopalo mi se vreme provedeno na jezeru, otisla sam tamo na nekoliko dana sa klincem. Tamo je naucio da pliva i roni!
Na zalost, iznajmili smo bungalov na plazi (zbog slobode deteta da trci, blizine vode itd.) i vasceli svet koji je dolazio na kupanje je danima vrsio nuzdu pod nasim prozorom, neki su cak preskakali ogradu terase i radili to na njoj.
E, sad, kako da vam takav jedan detalj ne pokvari odmor?
I kako se to odmaraliste moze lepo napraviti, pa da dodjemo opet?
 
Pozdrav svim vernim ljubiteljima fudbala iz Bele Crkve!!!
Bavim se skupljanjem starih fudbalskih ulaznica. Na prvom mestu mi je bitna C.ZVezda i od nje skupljam ulaznice iz svih mogucih takmicenja - prvenstvo,domaci kup, medjunarodna takmicenja, prijateljske utakmice. Pored C.zvezde, zanimljiva mi je reprezetnacija Srbije (tj. Jugoslavije) kao i utakmice ostalih srpskih klubova (Partizan,Vojvodina,OFK Beograd,Sevojno,Napredak,RAdnicki Nis,Obilic,Zeleznik) koji su igrali u evropskim takmicenjima.
Da li neko moze da mi pomogne u pronalazenju tih starih ulaznica koje ljudi cesto bacaju.
Ukoliko bilo ko ima nesto slicno ili neku zanimljivu informaciju neka me pozove na 063/68 39 39 ili mi se obrati putem mejla markovaleron@yahoo.com
Pozdrav za sve ljubitelje fudbala
 
Pozdrav svim Belocrkvljanima !!! Posetio sam letos ovo mesto i mogu sve najlepše da kažem o ovoj varoši,a takođe i o meštanima...Jezera su predivna stvarno,za odmor kao stvorena,a i moto skup je zanimljivo posetiti,mada mislim kao i neki prethodni forumaši da ovde još dosta treba ulagati.Ali sve u svemu koliko sam ja zaključio malo mesto koje ima dušu,neki poseban duh odiše tamo,mirno mesto,ljudi žive neki opušten život totalno,ima dosta starih kafanica u kojima bih mogao ceo dan da sedim,cirkam rakiju,pljugam i tračarim sa prijateljima...A i kafići na glavnom gradskom jezeru su ubili se za prvu jutarnju kafu i cooliranje u hladu i pogledu na jezero...I ove godine ću posetiti moto skup obavezno i uživati u lepoti ovog mesta i njegovih jezera !!!
 
Lepo vama, dodjete da se provedete, a mi sto tu zivimo nama badava to sve(onima koji rade), a i nama, ja koji zivim blizu jezera, meni je strasno, turisti traze smestaj pa salji ih kod komsije, pa slusaj zalbe komsija kako se turisti zalivaju pivom i ruiniraju tepuhe :) haha, pa onda kad krenu na jezero vecito stoje dok cekaju ekipu i deru se na sred raskrsnice ne moze da se spava muzika tresti sa jezera....jooooooooj!
Turisti idite malo na neru da mi kod jezera danemo dusom!
 

Back
Top