peticija

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
SPOTLIGHT ON CHINA

A project by Naturewatch



Dear Friends



I am pleased to announce our petition: Animal Cruelty in China has over 3000 signatures, and that was very much down to you. On behalf of everyone involved with Spotlight on China, both in the UK and in China; “Thank you!”



Many of the messages posted with the 3000 signatures are incredibly moving and clearly illustrate the huge public concern from all corners of the globe about the treatment of animals in China.



I’m writing today to let you know we have less than two weeks to go before we present the petition to the UK Prime Minister on 15th August.



This is your last chance to offer your friends and family their opportunity to voice opinions and views about animal welfare in China. Please forward the link to our petition onto anyone who cares, so that they too can help save the animals in China by giving them the opportunity have their say.



Please copy and paste this link into an email and send it to anyone who cares:

http://www.naturewatch.eu/petition



Once again, thank you on behalf of Naturewatch and the animals in China.



Warm regards

Jennie



Campaign Manager

Naturewatch

14 Hewlett Road

Cheltenham

Gloucestershire

GL52 6AA



+44 (0)1242 252871

www.naturewatch.eu
 
ako zivite u kini i imate psa koji je vishi nego sto je dozvoljeno psa vam OTIMAJU i ubijaju.....dozvoljeno je drzati samo male pse....
psi i machke se nabijaju u kaveze i prodaju se zbog krzna i da bi se jeli.........ladno jedu machke....moroni,nije prikazano kako ih spremaju ali sam to videla,samo necu da napisem......:otkacio:
ja mislim da bih poludela da zivim u kini,ali zaista bih poludela,u pravom smislu te rechi
 
Iskopirala sam peticiju i gledacu da je stavim na jos neki sajt ili forum, ne bi li se brze prikupili glasovi.

Obicno izbegavam gledanje spotova o maltretmanu nad zivotinjama:otkacio:. Uglavnom su mi jezivi, nezaboravni, zivotinjama tim gledanjem ne mogu da pomognem (mogu bolje da se upoznam sa monstroumnim dogadjajima, to je tacno), a sebe skoro sigurno mogu da dovedem u ni malo dobro stanje u kojem ce mi onda biti tesko da pomognem bilo kome...:sad2:

Ali zato hocu da ucimnim sve ono sto mislim i osecam da mogu... :heart:
 
Dakle,GADE MI SE ti ljudi!!!Ne mogu sve da pogledam i ovo što sam videla mi je previše!
Hoće li naši potpisi učiniti da se nešto promeni?Zna li svet za ovo?!
 
Dakle,GADE MI SE ti ljudi!!!Ne mogu sve da pogledam i ovo što sam videla mi je previše!
Hoće li naši potpisi učiniti da se nešto promeni?Zna li svet za ovo?!

Hoce, zna svet za to, kampanje traju godinama. Za pocetak mi mozemo da prestanemo da kupujemo kinesku robu (kad god mozemo, posto se dosta toga tamo pravi), ali svakako mozemo da ne idemo "kod Kineza" i u njihove radnje.
 

Back
Top