OBNAVLJANJE SUKOBA između Šiptara i Srba u K.M
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 95

Tema: OBNAVLJANJE SUKOBA između Šiptara i Srba u K.M

Iskusan nesko101 (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Podrazumevano OBNAVLJANJE SUKOBA između Šiptara i Srba u K.M

Sinoć je ponovo počelo ono do čega je i moralo da dođe a to je obnavljanje sukoba u Kosovskoj Mitrovici između Srba i Šiptara tuča je bilo u Bošnjačkoj mahali u Severnom delu Mitrovice gde je povređen jedan Šiptar i drugi sukob kod tri solitera isto u severnom delu gde je povređeno dvoje Srba.Pre desetak minuta je došlo i do rafalne paljbe iz automatskog oružja.Tačno je samo da je ovo posledice nerešenog statusa Srba na Severu Kosova koji žive na svojoj pradedovskoj zemlji.Ovo može da postane opasno ako Srbija ne shvati ozbiljno situaciju u zaštiti Srba a ne da se ponaša izdajnički kao Sloba sa Krajinom.Kosovo je ipak od davnina bila i treba da ostane branjena Srpska zemlja zar ne?

Iskusan systemofadown (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    У Пријепољу смо прошли цензус резултати нису тачни.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: OBNAVLJANJE SUKOBA između Šiptara i Srba u K.M

A kako mislis da zastiti, mislis na vojsku i policiju ili kako?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

е
    Citat Original postavio nesko101 Pogledaj poruku
    Sinoć je ponovo počelo ono do čega je i moralo da dođe a to je obnavljanje sukoba u Kosovskoj Mitrovici između Srba i Šiptara tuča je bilo u Bošnjačkoj mahali u Severnom delu Mitrovice gde je povređen jedan Šiptar i drugi sukob kod tri solitera isto u severnom delu gde je povređeno dvoje Srba.Pre desetak minuta je došlo i do rafalne paljbe iz automatskog oružja.Tačno je samo da je ovo posledice nerešenog statusa Srba na Severu Kosova koji žive na svojoj pradedovskoj zemlji.Ovo može da postane opasno ako Srbija ne shvati ozbiljno situaciju u zaštiti Srba a ne da se ponaša izdajnički kao Sloba sa Krajinom.Kosovo je ipak od davnina bila i treba da ostane branjena Srpska zemlja zar ne?
    Видећемо шта ће урадити и да ли ће уопште реаговати Шутановац, Јеремић, Понош... Тадић............tkacio:
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio systemofadown Pogledaj poruku
    A kako mislis da zastiti, mislis na vojsku i policiju ili kako?
    Zar treba da se ostavi na milost i nemilost kao Krajinu Hrvatima?Vojsku SRBIJA treba da naglasi EU da će upotrebiti, ako dođe do masovnog napada na Srbe.

Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Zar treba da se ostavi na milost i nemilost kao Krajinu Hrvatima?Vojsku SRBIJA treba da naglasi EU da će upotrebiti, ako dođe do masovnog napada na Srbe.
    A ovi samo to i cekaju pa da nas lepo optuze da krsimo 1244....

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Pa sto bi upotrebljavali vojsku kada su Sloba i Šešelj prodali kosovo 1999 godine?

Primećen član
    Učlanjen
    19.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Iskreno verujem da je i to moguce ali ne znam sta bi moglo biti gore od ovoga i da nas optuze za krsenje rezolucije 1244! Mislis da mogu proterati Srbe iz S.K.Mitrovice? To bi stvarno bila katastrofa!

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

nema nista od upotrebe vojske Sloba je prepustio Kosovo na upravu NATO paktu i Srbija tu nema vise sta vojno da trazi ukoliko ne zeli da opet dobije po p*cki,a jasno je da time nece zastiti Srbe sa severa nego ce se verovatno samo brze iseliti a i sama Srbija ce biti jos malo unazadjena za par desetina godina.

M87 Orkan II nije na forumu
    антинациста,антициониста,а нтикомуниста
    Ističe se M87 Orkan II (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Pa oni su je vec prekrsili! Jel treba siptari da pokolju i ovo malo Srba sto je ostalo tamo?!

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

sada sam cuo na vestima, ali ne rekose da je povredjen srbin u ovom drugom "incidentu" vec da je unisteno jedno vozilo. inace patrole KPS su pojacane i stanje je trenutno sasvim mirno.
    za neshka@
    kada se desi neki incident, veoma je vazno prijavti ga nadleznim organima, time se izbegava eskalacija i smiruje situacija na najbrzi nacin.

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

jEDNOSTAVNO sve rezolucije su napravljene tako da makar jedna strana mora da je prekrši.tkacio:

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    sada sam cuo na vestima, ali ne rekose da je povredjen srbin u ovom drugom "incidentu" vec da je unisteno jedno vozilo. inace patrole KPS su pojacane i stanje je trenutno sasvim mirno.
    za neshka@
    kada se desi neki incident, veoma je vazno prijavti ga nadleznim organima, time se izbegava eskalacija i smiruje situacija na najbrzi nacin.
    Šiptaru vi nezakonito vladate Srpskom zemljom i vaša policija nije nadležna za nas kao što je za vas.tkaciorugo pored dvoje povređenih Srba je i jedan policajac KPS.

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

ako se nesto desi van enklava, mozemo razgovarati o tome da su verovatni krivci albanci, ili da se tacnije izrazim nase patrijote, ali kada se nesto desi, kao sinoc kod tri solitera, 90% srbi su provocirali....
    a toga ima redovno, samo mene mrzi da vas obavestavam u tim sitnim incidentima, i nekolicini albanaca koji su ostali da zive u tri solitera prekipi i onda se jednostvno brane.
    uobicajena je situacija da roditelji sacekaju svoju decu ako se zadrze malo duze u gradu, recimoposle 23 h.... jer neki bolidi ih cekaju i provociraju, nista opasno, ali predje u dosadu.

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Šiptaru vi nezakonito vladate Srpskom zemljom i vaša policija nije nadležna za nas kao što je za vas.tkaciorugo pored dvoje povređenih Srba je i jedan policajac KPS.
    vidis patrijoto, ja sam ti dao savet kako da se izbegnu incidenti, sto ne znaci da ga ti moras prihvatiti.
    inace ako mislis da mi vladamo nezakonito srpskom zemljom, a ti nadji kompetente organe i zali se... to je dozvoljeno u svakoj demokratskoj zemlji.
    sto se tuce tice, nisam pazljivo slusao, mozda je povredjen i neki srbin i policajac, ali rekoh, ja cuh samo za taj auto

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

ako se nesto desi van enklava, mozemo razgovarati o tome da su verovatni krivci albanci, ili da se tacnije izrazim nase patrijote, ali kada se nesto desi, kao sinoc kod tri solitera, 90% srbi su provocirali....
    a toga ima redovno, samo mene mrzi da vas obavestavam u tim sitnim incidentima, i nekolicini albanaca koji su ostali da zive u tri solitera prekipi i onda se jednostvno brane.
    uobicajena je situacija da roditelji sacekaju svoju decu ako se zadrze malo duze u gradu, recimoposle 23 h.... jer neki bolidi ih cekaju i provociraju, nista opasno, ali predje u dosadu.
    Šiptaru ne se_ri ko foka bretkacio:Šta bre 90% su Srbi krivi?Pa vi tražite povod da opravdate kao ste vi ugoženi u severnom delu grada.A šta radite po južnom delu Kosova nema veza a?

Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

jEDNOSTAVNO sve rezolucije su napravljene tako da makar jedna strana mora da je prekrši.tkacio:
    Ali oni kad je krse mi mozemo da se ljutimo i nista vise, a mi ako prekrsimo, onda smo nahebali....
    Zakon jaceg, ***.

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Ali oni kad je krse mi mozemo da se ljutimo i nista vise, a mi ako prekrsimo, onda smo nahebali....
    Zakon jaceg, ***.
    Pa dobro ako bude po tvom Šiptari mogu komotno da jačaju svoju vojsku i da kao Hrvatska u OLUJI udari po svim Srbima jednog dana i misliš li da će se zaustaviti na granici?Misliš li da će u Bujanovcu, Preševu i okolini tada biti mirno?

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Šiptaru ne se_ri ko foka bretkacio:Šta bre 90% su Srbi krivi?Pa vi tražite povod da opravdate kao ste vi ugoženi u severnom delu grada.A šta radite po južnom delu Kosova nema veza a?
    ovako patrijoto, postoji mogucnost da su srbi krivi za incident u PR, ali verovatnoca je mala. isto to vazi i za severnu mitrovicu. a ja sam bio milion puta u tri solitera, i znam da ih je ostalo veoma malo, znam da neki klinci dezuraju do kasno da bi provocirali usamljene mladice-devojke koji se vracaju sa ove strane. i ako ti mislis da sacica albanaca jedva ceka da provocira srbe ispred nosa cuvara mosta, onda ne zasluzujes ni epitet patrijota.
    ps.moram ti naci neki adekvatan nadimak

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

ovako patrijoto, postoji mogucnost da su srbi krivi za incident u PR, ali verovatnoca je mala. isto to vazi i za severnu mitrovicu. a ja sam bio milion puta u tri solitera, i znam da ih je ostalo veoma malo, znam da neki klinci dezuraju do kasno da bi provocirali usamljene mladice-devojke koji se vracaju sa ove strane. i ako ti mislis da sacica albanaca jedva ceka da provocira srbe ispred nosa cuvara mosta, onda ne zasluzujes ni epitet patrijota.
    ps.moram ti naci neki adekvatan nadimak
    Ma vi delate ko Rulja kako Ustaša kaže-Znači uvek ste u dogovoru tako da je kod tri solitera bila vaša reakcija na sukob u Bošnjak Mahali.I nemoj tu više da mi se praviš da si pametantkacio:

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Pa dobro ako bude po tvom Šiptari mogu komotno da jačaju svoju vojsku i da kao Hrvatska u OLUJI udari po svim Srbima jednog dana i misliš li da će se zaustaviti na granici?Misliš li da će u Bujanovcu, Preševu i okolini tada biti mirno?
    kosovo nema vojsku.
    bilo juce u vestima da je izabran ministar odbraen. a odbrana se sastoji od 2500 vojnika koji mogu reagovati samo u slucajevima nepogode i sl. a 16.000 KFOR vojnika su zaduzeni za odbranu kosova od mogucih napadaca.
    a u oluji je ucestvovalo preko 100.000 vojnika, tako da nemoj da se plasis, od kosovske oluje nema nista

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Ma vi delate ko Rulja kako Ustaša kaže-Znači uvek ste u dogovoru tako da je kod tri solitera bila vaša reakcija na sukob u Bošnjak Mahali.I nemoj tu više da mi se praviš da si pametantkacio:

kako bi bilo da ti pokusas da se makar ponekad pravis pametan
    ...ovo postaje dosadno breeee

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

kosovo nema vojsku.
    bilo juce u vestima da je izabran ministar odbraen. a odbrana se sastoji od 2500 vojnika koji mogu reagovati samo u slucajevima nepogode i sl. a 16.000 KFOR vojnika su zaduzeni za odbranu kosova od mogucih napadaca.
    a u oluji je ucestvovalo preko 100.000 vojnika, tako da nemoj da se plasis, od kosovske oluje nema nista
    Od rulje se svako normalan plaši.tkacio:To ste lepo pokazali marta 2004.Šiptaru.

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

kako bi bilo da ti pokusas da se makar ponekad pravis pametan
    ...ovo postaje dosadno breeee
    Onda se udruži sa Šiptarskim hakerima koji su napali Crnu Goru i Srbiju juče da ti ne bude dosadnotkacio:Znao sam da će posle hakera doći do sranja jer vi ste Šiptari ko go_vna kad se kreću kroz kanalizaciju.tkacio:

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Onda se udruži sa Šiptarskim hakerima koji su napali Crnu Goru i Srbiju juče da ti ne bude dosadnotkacio:Znao sam da će posle hakera doći do sranja jer vi ste Šiptari ko go_vna kad se kreću kroz kanalizaciju.tkacio:

ovo ti moram verovati na rec.....
    inace

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

ovo je samo ispitivanje terena od strane siptarskih izvidjaca.

pravi cilj je organizacija pravog napada i zaposedanje severnog kosmeta i sprovodjenje genocida i etnickog ciscenja nad preostalim srbima na kosmetu nad kojima siptari nemaju vlast.

nadam se da cemo taj trenutak docekati spremno i da ce svaki siptar koji se usudi da predje most biti zaustavljen metkom ili bombom.

Slične teme

1. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.02.2009., 17:34
  2. Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 11.02.2009., 19:32
  3. Ljubav između Srba i Šiptara(ke)
    Autor gost 150019 u forumu Politika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 10.02.2009., 11:26
  4. Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 10.06.2008., 11:16
  5. U severnoj K.MITROVICI masovna tuča Srba i Šiptara