OOOGROMAN GLAVIC !???

  • Začetnik teme Pocetnica
  • Datum pokretanja
P

Pocetnica

Gost
Nedavno sam spavala sa jednim tipom ciji je penis bio prosecan, ali je imao OGROMAN GLAVIC! Iako je bilo tesno do pucanja, sex je bio neverovatno dobar. 'Navukla' sam se na njega, ali mi je problem kada dodje do oralnog sexa. Da li ste imale slicna iskustva, i sta mislite o ovakvim slucajevima???
 
Ej, znam da zvuci suludo, ali mene st5varno zanima sta sa penisom koji je prosecne duzine, ali sa glavom ko jabuka??? Pritom je normalan sex nevidjen, ali sa oralnim je stvarno problem!!!
 
TI SI POCETNICA... DA LI TI JE OVAJ DECKO' OGROMAN " PRVI ,JA MISLIM DA TI ZELIS DA SISAS OGROMAN GLAVIC INACE NE BI PISALA TAKO ZUDNO...ILI PROBAJ OVO ...AKO JE KAO JABUKA POPIJ SOK OD JABUKE ILI IDI MALO PO MALO STA DA RADIS NEMAM DRUGO STO DA TI PREPORUCUJEM SEM DA PROBAS MOG STA KAZES ?
 
Uopste nije stvar u duzini, i nije mi prvi, bila sam sa tipom koji ima duzi, ali ovo je neprevazidjeno ludilo!!! Jedino stvarno ne mogu da ga uzmem u usta, vec ga samo lizucem, ali me on onda nekada "osamari" tim cudom i to ume da zaboli!!! Sta da radim, jel to normalno, ne zelim da ga izgubim, sex sa njim je fenomenalan!!!?
 
Pocetnica:
Ej, znam da zvuci suludo, ali mene st5varno zanima sta sa penisom koji je prosecne duzine, ali sa glavom ko jabuka??? Pritom je normalan sex nevidjen, ali sa oralnim je stvarno problem!!!
Moras da nam razjasnis, koja vrsta jabuke.Ima onih domacih koje stanu u ruku detetu,delises,zlatni delises,jonatan,smit itd.
 
Pocetnica:
Nedavno sam spavala sa jednim tipom ciji je penis bio prosecan, ali je imao OGROMAN GLAVIC! Iako je bilo tesno do pucanja, sex je bio neverovatno dobar. 'Navukla' sam se na njega, ali mi je problem kada dodje do oralnog sexa. Da li ste imale slicna iskustva, i sta mislite o ovakvim slucajevima???


JAO, POCETNICE :shock: AKO SI TI POCETNICA SA VEEELIKIM GLAAAVICEM :o ,STA SU ONDA OSTALE DEVOJKE SA NORMALNIM...?!
 
Na jednom medicinskom kongresu postavljeno je interesantno pitanje:
Zašto je glavić penisa širi od ostatka?

Amerikanci su se prihvatili istraživanja i nakon utrošenih 100.000 $ došli do zaključka: To je zato da bi muškarac više uživao kod seksa!

Francuzi se nisu složili da je tome tako, ponovili su i proširili istraživanje i, nakon utrošenih 200.000 $ došli do zaključka da je glavić penisa širi od ostatka zato da bi žena vise uživala kod seksa!

Iznervirani čitavom pričom, prihvatiše se istraživanja Bosanci. Utrošili su 2 $ na dva piva i od Muje saznali istinu:To je zato da se ne udaris šakom po čelu dok *rkaš!
:lol: :lol:
Eh lovackih prica na pretek ovde :roll: :shock:
 
Pocetnica:
Uopste nije stvar u duzini, i nije mi prvi, bila sam sa tipom koji ima duzi, ali ovo je neprevazidjeno ludilo!!! Jedino stvarno ne mogu da ga uzmem u usta, vec ga samo lizucem, ali me on onda nekada "osamari" tim cudom i to ume da zaboli!!! Sta da radim, jel to normalno, ne zelim da ga izgubim, sex sa njim je fenomenalan!!!?
:lol: :lol: :lol: Kakvi su ovo tripovi...ako si zensko voleo bih da te upoznam, bas si lik :)
 
Pocetnica:
Uopste nije stvar u duzini, i nije mi prvi, bila sam sa tipom koji ima duzi, ali ovo je neprevazidjeno ludilo!!! Jedino stvarno ne mogu da ga uzmem u usta, vec ga samo lizucem, ali me on onda nekada "osamari" tim cudom i to ume da zaboli!!! Sta da radim, jel to normalno, ne zelim da ga izgubim, sex sa njim je fenomenalan!!!?

pa ti mu objasni
 
Jaoooooo majko mila!!!! Je li početnice, koliko si puta ukvasila pičkicu dok si pisala ove poruke? Evo osecam miris tvoje vlažne mace čak dovde :-) Kako si ti perverznaaaaaaa Uostalom do sada si se sigurno vec snasla
 

Back
Top