OOOGROMAN GLAVIC !???
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 77

Tema: OOOGROMAN GLAVIC !???

Pocetnica
    Guest

Podrazumevano OOOGROMAN GLAVIC !???

Nedavno sam spavala sa jednim tipom ciji je penis bio prosecan, ali je imao OGROMAN GLAVIC! Iako je bilo tesno do pucanja, sex je bio neverovatno dobar. 'Navukla' sam se na njega, ali mi je problem kada dodje do oralnog sexa. Da li ste imale slicna iskustva, i sta mislite o ovakvim slucajevima???

GOST44
    Guest

Podrazumevano

Ja kao muskarac imao sam seks sa jednom curom kojoj riba nije imala dna ,a rupa normalna .sta kazes na to "pocetnico"

Pocetnica
    Guest

Podrazumevano

Ej, znam da zvuci suludo, ali mene st5varno zanima sta sa penisom koji je prosecne duzine, ali sa glavom ko jabuka??? Pritom je normalan sex nevidjen, ali sa oralnim je stvarno problem!!!

GOST44
    Guest

Podrazumevano

TI SI POCETNICA... DA LI TI JE OVAJ DECKO' OGROMAN " PRVI ,JA MISLIM DA TI ZELIS DA SISAS OGROMAN GLAVIC INACE NE BI PISALA TAKO ZUDNO...ILI PROBAJ OVO ...AKO JE KAO JABUKA POPIJ SOK OD JABUKE ILI IDI MALO PO MALO STA DA RADIS NEMAM DRUGO STO DA TI PREPORUCUJEM SEM DA PROBAS MOG STA KAZES ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

pa ja sam vidio kako ljudi trpaju bilijarske kugle u usta sto hoce reci da i ti mozes da strpas tu "jabuku" u usta,a ako bas ne budes mogla onda ti njemu daj da te lize i gotova stvar!!

beogradjain
    Guest

Podrazumevano odgovor na pitanje

ako voliš muškarce savelikom alatkom i velikim glavićem javi mi se slobodno, ako se potrudiš, ući će ti u obe rupe, ,a za navlačenje i uvlačenje ja ću se pobrinuti
    odgovori mi na

dra@beotel.yu

poydrav

Pocetnica
    Guest

Podrazumevano

Uopste nije stvar u duzini, i nije mi prvi, bila sam sa tipom koji ima duzi, ali ovo je neprevazidjeno ludilo!!! Jedino stvarno ne mogu da ga uzmem u usta, vec ga samo lizucem, ali me on onda nekada "osamari" tim cudom i to ume da zaboli!!! Sta da radim, jel to normalno, ne zelim da ga izgubim, sex sa njim je fenomenalan!!!?

gost44
    Guest

Podrazumevano

I ja bi isto radio kao on ali polako tobi uradio ne grubo kao on ....Ali samo ti nastavi uzivaj
    Sta kazes ????

Usama Bin Shafting
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Pocetnica
    Ej, znam da zvuci suludo, ali mene st5varno zanima sta sa penisom koji je prosecne duzine, ali sa glavom ko jabuka??? Pritom je normalan sex nevidjen, ali sa oralnim je stvarno problem!!!
    Moras da nam razjasnis, koja vrsta jabuke.Ima onih domacih koje stanu u ruku detetu,delises,zlatni delises,jonatan,smit itd.

Obećava
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ja mislim da je pocetnica naletela u sumi na pecurku pa se zbunila

vanjaa
    Guest

Podrazumevano Re: OOOGROMAN GLAVIC !???

Nedavno sam spavala sa jednim tipom ciji je penis bio prosecan, ali je imao OGROMAN GLAVIC! Iako je bilo tesno do pucanja, sex je bio neverovatno dobar. 'Navukla' sam se na njega, ali mi je problem kada dodje do oralnog sexa. Da li ste imale slicna iskustva, i sta mislite o ovakvim slucajevima???

JAO, POCETNICE :shock: AKO SI TI POCETNICA SA VEEELIKIM GLAAAVICEM ,STA SU ONDA OSTALE DEVOJKE SA NORMALNIM...?!

Guest

Podrazumevano

Imam utisak da neko ovde namerno postavlja besmislena pitanja.Kako se samo ljudi loze na to uopste mi nije jasno.

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Na jednom medicinskom kongresu postavljeno je interesantno pitanje:
    Zašto je glavić penisa širi od ostatka?

Amerikanci su se prihvatili istraživanja i nakon utrošenih 100.000 $ došli do zaključka: To je zato da bi muškarac više uživao kod seksa!

Francuzi se nisu složili da je tome tako, ponovili su i proširili istraživanje i, nakon utrošenih 200.000 $ došli do zaključka da je glavić penisa širi od ostatka zato da bi žena vise uživala kod seksa!

Iznervirani čitavom pričom, prihvatiše se istraživanja Bosanci. Utrošili su 2 $ na dva piva i od Muje saznali istinu:To je zato da se ne udaris šakom po čelu dok *rkaš!

Eh lovackih prica na pretek ovde :shock:

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Lisac, moj chova, kao i uvek...
    Hvala Lisac!

Bull
    Guest

Podrazumevano

Uopste nije stvar u duzini, i nije mi prvi, bila sam sa tipom koji ima duzi, ali ovo je neprevazidjeno ludilo!!! Jedino stvarno ne mogu da ga uzmem u usta, vec ga samo lizucem, ali me on onda nekada "osamari" tim cudom i to ume da zaboli!!! Sta da radim, jel to normalno, ne zelim da ga izgubim, sex sa njim je fenomenalan!!!?
    Kakvi su ovo tripovi...ako si zensko voleo bih da te upoznam, bas si lik

Guest

Podrazumevano Re: odgovor na pitanje

Citat Original postavio beogradjain
    ako voliš muškarce savelikom alatkom i velikim glavićem javi mi se slobodno, ako se potrudiš, ući će ti u obe rupe, ,a za navlačenje i uvlačenje ja ću se pobrinuti
    odgovori mi na

dra@beotel.yu

poydrav

...konkretno

Guest

Podrazumevano

pa ti mu objasni

_dekii_3
    Guest

Podrazumevano lol

hahah svaka cast lisac!

Početnik
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da se tip ne zove Nenad?

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1470

Podrazumevano

Ističe se timmy (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano timmy

lupi mu jednu čvrgu i odma ima da bude manji :wink:

marslonikmarslonikma
    Guest

Podrazumevano OOOGROMAN GLAVIC1

Citat Original postavio GOST44
    Ja kao muskarac imao sam seks sa jednom curom kojoj riba nije imala dna ,a rupa noTVOJE ZELJE CE TI SE I OSTVARITI AKO BUDES MENE SRELArmalna .sta kazes na to "pocetnico"

Guest

Podrazumevano

Nemoj da se sekiras samo se j@bi dok te na razgazi malo i posle O.K.

Optimus_Prime
    Guest

Podrazumevano

Jaoooooo majko mila!!!! Je li početnice, koliko si puta ukvasila pičkicu dok si pisala ove poruke? Evo osecam miris tvoje vlažne mace čak dovde :-) Kako si ti perverznaaaaaaa Uostalom do sada si se sigurno vec snasla

Buduća legenda DOC HOLLIDAY (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    ženski
    Centar za obuku nindži ‚‚Nindžalend‚‚Romanija
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1056

Podrazumevano Re: OOOGROMAN GLAVIC !???

PA NADJI NEKOG DRUGOG ZA ORAL

Slične teme

1. Glavić na boci
    Autor WEISHAUPT u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 13.02.2013., 13:22
  2. GLAVIC,BRADAVICE,KLITORIS
    Autor NovaIsta u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 27.04.2009., 07:16
  3. Kad glavic nervira pi.cu
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks