rpg's and strategies
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: rpg's and strategies

Moderator BigMazi (avatar)
    Učlanjen
    13.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano rpg's and strategies

Nije spam mozda smorna tema al ***.

1.pitanje

Zanima me konkretno igra Warhamer i svi njeni nastavci redom ?. Da li su price povezane ? Koji nastavci imaju kampanju u single modu a koji su samo za online igranje ?

2.pitanje
    Nisam pratio u poslednje vreme izlazak igrica samo sam citao o najavama pa da pitam, da li je izasao i ako ne za kad je najavljen starcraft2, isto tako i za diablo 3 pitanje ?

3.pitanje
    Preporucite mi neke igre tipa diablo, da su sa solidnom grafikom i pre svega dobrom pricom, ok questovima ne nesto bzvze.

Tnx, bez suvisnog spama samo ukratko ko zna koje pitanje, tnx :*

Primećen član
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: rpg's and strategies

Imas Titan Quest on ti je slican Diablu...

Moderator BigMazi (avatar)
    Učlanjen
    13.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano Re: rpg's and strategies

yap, to sam malo pre "nabavio", ali pitam dal postoji jos neka, malo sam se nalozio posle duzeg vremena pa da obezbedim dok prelazim ovo

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Sacred, Dawn of magic...
    Are we sane or have we lost it once again
    We can only hope this day will come to an end

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    405

Citat Original postavio BigMazi Pogledaj poruku

1.pitanje

Zanima me konkretno igra Warhamer i svi njeni nastavci redom ?. Da li su price povezane ? Koji nastavci imaju kampanju u single modu a koji su samo za online igranje ?

2.pitanje
    Nisam pratio u poslednje vreme izlazak igrica samo sam citao o najavama pa da pitam, da li je izasao i ako ne za kad je najavljen starcraft2, isto tako i za diablo 3 pitanje ?

3.pitanje
    Preporucite mi neke igre tipa diablo, da su sa solidnom grafikom i pre svega dobrom pricom, ok questovima ne nesto bzvze.

1. imas prvi warhammer 40k first edition....i tako sve do fift edition(koji je objavljen 2007 mark of chaos)... ,zatim expanzije:apocalypse i cityes of death....
    imaju svoju istoriju,al podeljene u dva dela,prvi je u staro vreme sa orcovima dwarfovima itd a drugi je u svemiru...meni se vise svidja ovo sa orkovima
    2.stracraft 2 3.decembar 2008 a diablo 3 neam pojma
    3.igraj warhamere pusti diablo

Domaćin Electric eXecutor (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Citat Original postavio BigMazi Pogledaj poruku

1.pitanje

2.pitanje

3.pitanje

1.Ima puno warhammer igara , ja samo znam najnovije. Za varhammer je najovija igra mark of chaos, za warhammer 40k serijal pochinje od Warhammer 40000 dawn of war , pa ide Winter assault ,Dark crusade i soulstorm. Jedino ti za winter assault treba i dawn of war da bi ga igrao , ostale ekspanzije su stand alone. Ima josh puno starih igara , Fire Warrior (FPS) , space hulk (valjda se tako zove) i josh neke igre koje ne mogu da se setim. Ove je o igrama za PC naravno ,nemam pojma o table top-u

2.Oba su najavljena , ali datum ne znam.

3.Titan Quest i Loki (ovo zadnje nisam igrao).

Veoma poznat
    Učlanjen
    13.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

Dobio si vecinu odgovora. Dodao bih samo da je Warhammer 40 000 : Dawn of War - RTS, kao valjda i Warhammer : Mark of Chaos, dok je Warhammer : Age of Reckoning - MMORPG. Takodje, da se pravi i Warhammer 40 000 : Dawn of War 2, koji ce izaci pochetkom naredne godine. Ja igram samo Dawn of War, tj. njegove xpanzije. Obzirom da ti za igranje xpanzija nije potreban nijedna prethodna verzija igre, najbolje ti je da uzmesh Warhammer 40 000 : Dawn of War : Soulstorm.

Ne znam kad ce izaci, ali ce se Starcraft 2 sigurno pojaviti pre Diablo 3, kog ne treba ochekivati barem josh neke 2 godine.

Titan Quest je OK igra, kao i dodatak mu : Immortal Throne.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •