Warhammer Age of Reckoning

hypnotoad

Elita
Poruka
19.224
Izlazi 23 oktobra,i skinuce i wow i gw i sve ostale gluposti...
Grafika je puno bolja,i postoji RvR i PvP,sad imace lvl ogranicen do 40 (kolko sam razumeo),imace i lvllovanje vaseg guilda do 40..
PvP:ce biti vec poznato jedan igrac protiv drugog
RvR:je sasvim druga prica...to vam je realm protiv realma odnosno 1000 (ako ih bude toliko) na 1000 i vise,onda bice sistem zauizimanja teritorija i osvajanje gradova u tim teritorijama...ae da objasnim jezikom wow-ovskim jezikom....npr odluci horda da napadne ally i SW i umesto da samo tako useta u SW,morace prov probit front te oblasti (u ovom slucaju elwyn forest) koju cuvaju igracu zatim polako napredovat kroz oblasti i tek onda kad stignu do zidina pocinje opsada....igraci pokusavaju slomit vrata opsadin oruzijem dok ih drugi igradci sa zidina gadju magijama i oruzijem...
Jednom kad je grad zauzet to je to cela teritorija je zauzeta iz zauzetog grada se respawnuju igraci i to je to ovi frugi nemaju sanse...
E sad mnogi ce reci da je to sad preuzeto iz wowa i ta opsadna oruzija itd,al imajte na umu da warhammer postoji od 1983....JA cu radije placat za ovo nego za wow....
:bye: sad idu komentari itd :klap:
 
sve je to lepo i fino ali treba imati dobar komp za to sigurno do 500 jura zatim dobru internet konekciju koju trebati minimum placati 2000 mesecno i jos ako kaze da ce pregaziti wow i gw cena mesene pretplate nece biti ispod 15 evra tako je to dosta skupo zadovljstvo;)
 
Pa to se sigurno nece desiti! Da dodam jos jednu stvar, IGN je dobio ekskluzivno pravo da odigra nekoliko satai, njihov tim igraca, i to samo pve! Oni su odusevljeni, igra je najavljena kao jedna od najbljih ikada na tom sajtu(btw ign je jedan od ako ne i najbolji sajt o igrama) i s obzirom da iza svega stoji EA stvarno treba ocekivati spektakl!
 
sve je to lepo i fino ali treba imati dobar komp za to sigurno do 500 jura zatim dobru internet konekciju koju trebati minimum placati 2000 mesecno i jos ako kaze da ce pregaziti wow i gw cena mesene pretplate nece biti ispod 15 evra tako je to dosta skupo zadovljstvo;)

a da...o tome nisam razmisljao....
gledo sam na YT neki lik sto pravi tu igru je prioco o tome,imate i wideo koji uporedjuje Warhammer i wow,tu se vidi razlika evo vam linka
to je samo jedan od mnogih videa,videcete i sami da je mnogo bolje uradjen war online,i gradovi i vasi likovi itd...meni je najjace sto nisi odma ko u wow-u ti lvl 1 a odma heroj kao neki,u waru si ti najjobicniji vojnik,koji kasnije napredovanjem postaje neki general (ili u wowu heroj) ok to je malo uzeto iz wowa de ti honorom postajes feld marsal, high warlord itd..
a za komp se ne trebam brinuti imam mocnu konf tako da to nije prob samo internet i 15$ mesecno :bye:
 
da...pise na njihovom sajtu da ce monthly fee biti oko 10-15 us dollars,al nema sanse da bude 10 (svi su oni stipse) tako da ce biti od 13> $...

Ne znam.... wow mi se nekako vishe svidja ... vishe mi se svidjaju dwarfovi kako su uradjeni u wowu nego u warhammeru :P

.... pre bih uzeo wow monthly , oko 12e nisam siguran... mada ne znam, nisam igrao josh igru .....
 
Ovo mene raduje....



What are the system requirements for WAR? It’s a question we get on a daily basis. We hear it at conventions and shows, on message boards and in our email boxes. Ask no longer as here are the PC System Requirements for Warhammer Online: Age of Reckoning.


PC SYSTEM REQUIREMENTS

FOR WINDOWS XP
2.5 GHz P4 processor or equivalent
1 Gigabyte RAM
A 128 MB Video Card, with support for Pixel Shader 2.0
At least 15 GB of hard drive space


FOR WINDOWS VISTA
2.5 GHz P4 processor or equivalent
2 Gigabyte RAM
A 128 MB Video Card, with support for Pixel Shader 2.0
At least 15 GB of hard drive space*


SUPPORTED VIDEO CARDS
ATI Radeon(TM) series
9500, 9600, 9800
X300, X600, X700, X800, X850
X1300, X1600, X1800, X1900, X1950
2400, 2600, 2900,
3650, 3850, 3870
4850, 4870


NVIDIA GeForce series
FX 5900, FX 5950
6600, 6800,
7600, 7800, 7900, 7950
8400, 8500, 8600, 8800
9400, 9500, 9600, 9800
GTX 260, GTX 280
Intel(R) Extreme Graphics
GMA X4500



Laptop versions of these chipsets may work, but may run comparatively slowly. Standalone cards that are installed in vanilla PCI slots (not PCIe or PCIx or AGP), such as some GeForce FX variants, will perform poorly. Integrated chipsets such as the ATI Xpress and the NVIDIA TurboCache variants will have low settings selected, but should run satisfactorily.


Please note that attempting to play the game using video hardware that isn’t listed above may result in reduced performance, graphical issues or cause the game to not run at all.


The NVIDIA GeForce FX series is unsupported under Vista.


Svi *****ju dali ce neka igra skinuti WoW ili nece.... Conan nikada nije imao sanse protiv WoW-a, ne zbog gameplay-a , nego je jednostavno ima veliki system req. i odma odbija sve igrace koji nemaju vrhunske masine, jer na low detaljima cu pre igrati tetris nego Conana. A sad je konacno nekom doslo iz dupeta u glavu da treba napraviti igru sa dobrom pricom, ali da ta igra bude za siroke narodne mase a ne samo za one sto daju svaka dva meseca po 200 eura na nadogradnju kompa.
 
Ko god zna sta je u stvari Warhammer , i ko je igrao sa figuricama na stolu kao poteznu strategiju shvatice koliko ovo u stvari ima bolji potencijal , i bolju pricu od WoWa...
Mozda malo lici na WoW dok gledas na youtube-u , al tamo nijedna igra ne izgleda onako kakva zapravo jeste...
Cenim da ovo moze biti igra zbog koje bi mogao da prestanem da igram EVE-online.


Zvanicno je danas 06.08.2008. objavljen i datum kada ce da krene WAR....



After years of development and a long beta period, the date you've all been waiting for is at hand. Warhammer Online: Age of Reckoning will open to hordes of fans in Europe on the 18th of September 2008, simultaneously with the North American launch.

You can read the full launch announcement along with final confirmation of the subscription prices on our press releases page.

WAR is here, are you ready?


Znaci 18.09.2008. izlazi igra... to je dobra vest ...

a Losa je:
The regular edition of the game will be priced at 49.99 € (£39.69) RRP with a 30-day subscription included.

From launch, subscriptions can be purchased online and within the game:
- 1 month for 12.99€ (£10.31)
- 3 months for 35.97€ (£28.55)
- 6 months for 65.94€ (£52.34)
 
Poslednja izmena:
Igra stvarno izgleda bas onako kako sam zamisljao...
Samo mi je malo zao sto nisu ubacili Dwarf Slayere... oni su mi jedna od omiljenih klasa iz sveta WH-a... ludi ko struja, brutalne statove i tako to :)..
Mada bice da su dobro odradili ove chaos-e , sto mi je drago jer sam i sa njima uvek voleo da igram...
 
lol cu ovog....ima sanse i to VELIKE
bolja grafika,bolji sistem rvr-a,pvp je isti,i gameplay je isti,ima (po meni) duzu (ako ne i bolju) istoriju...
al te se igre razlikuju wow ce i dalje igrat warcraft fanovi WAR online ce igrea warhmmer fanovi
 
sta identicno???
kakve slicnosti ima ovo sa wow-om?

Ceo jebeni User Interface.

1217898183787xn6.jpg
 

Back
Top