Gde se krije R.Mladić

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sokrati

Ističe se
Poruka
2.143
Danas sam slusao na Alsat-u da se Ratko Mladic krije blizu granice sa Makedonijom i njega cuvaju 150-200 ljudi VS.Alsat citira austrijski list "Kronen Zeitung"a izvor im je bio covek koji je bio u grupi ljudi koji ga cuvaju.Isti izvor kaze da se Mladic krije u nekom posebno izgradjen
bunker za njega i tesko je bolestan.Taj izvor trazi prvo pare koje se nude za otkrivanje mesta.:o
 
Ма људи,нећу више да Вам понављам да се Ратко Младић крије у мом срцу и не можете га убити ни у једном срцу сваког правог патриоте...
 
Danas sam slusao na Alsat-u da se Ratko Mladic krije blizu granice sa Makedonijom i njega cuvaju 150-200 ljudi VS.Alsat citira austrijski list "Kronen Zeitung"a izvor im je bio covek koji je bio u grupi ljudi koji ga cuvaju.Isti izvor kaze da se Mladic krije u nekom posebno izgradjen
bunker za njega i tesko je bolestan.Taj izvor trazi prvo pare koje se nude za otkrivanje mesta.:o

a sta tebe briga gde se krije ratko mladic....sikter
 
Danas sam slusao na Alsat-u da se Ratko Mladic krije blizu granice sa Makedonijom i njega cuvaju 150-200 ljudi VS.Alsat citira austrijski list "Kronen Zeitung"a izvor im je bio covek koji je bio u grupi ljudi koji ga cuvaju.Isti izvor kaze da se Mladic krije u nekom posebno izgradjen
bunker za njega i tesko je bolestan.Taj izvor trazi prvo pare koje se nude za otkrivanje mesta.:o

Је л' - а да не би можда ви Шиптари мало да разјебете границу према Македонији...:hahaha: ех, како сте смешни и карикатурални...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top