He's just not that into you

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.211
Razmisljam kako da zapocnem temu....brisem, pisem opet brisem...nisam neki pisac a i uvek me je smaralo to "upakivanje" reci, ulepsavanje, "vezanje masne"....ja volim kratko i jasno...:lol:
Napolju lije kisa, grmi, seva a ja se pitam sta je to sa muskarcima, vezma, semama...itd..nije mi cilj da "zvucim" kao Aca.....:lol: priznajem, malo mi je dosadno a i ne radi mi se ono sto moram da radim....:lol: :roll:
Ali u zadnje vreme cesto mi se "zale" drugarice, poznanice a i sama primecujem da mnogi muskarci beze, ostavljaju devojke sa raznim ljigavim izgovorima, cesto odu bez reci, ne javljaju se ili cak izbegavaju devojku u nadi da ce one same skontati da njemu vise nije stalo...itd i to cak i oni muskarci od kojih bi covek ocekivao malo vise zrelosti, s obzirom na godine...

Znaci...koji su znaci da je muskarac nezainteresovan? Nisu u pitanju "ocigledni" znaci na pocetku upoznavanja, veze itd..., vec oni kad muskarci svesno ( ili ne ), namerno ( ili ne ) "rastezu" frisku vezu ili cak ozbiljnu.....

Cilj ove teme nije da ponizajemo muskarce i sl., niti sam clan feministickog pokreta...:lol:
Tema je postavljena kako bi zene lakse shvatile muskarce, prepoznale kad su izgovori samo izgovori i povukle se na vreme iz veze....

Bas sam bila kratka.....:lol:


P.s. Ova tema moze da posluzi i za ljubavne jade.....alI Aca ne sme da se javlja...uostalom on je sad srecno zaljubljen..:mrgreen: :P
 
...skoro sam raskinula sa nekim, a nisam ni znala da smo raskinuli...pa se smuvao s devojkom koju ja znam, za sta sam ja saznala kad smo izasli svi zajedno u drustvu...a da ona nije znala da smo mi bili zajedno...i srecno je obletala oko njega...i to jos dok ja jos nisam ni nzla na cemu sam...
...
a on inace ima 36 godina...

i kreten je...
da..

razlog tome je valjda sto ja nisam presrecno obletala oko njega, jer me inace nije udostojio ni odgovora na pitanje koje sam mu, priznajem, krajnje pateticno postavila

odgovor na temu...rekla bih...

neki muskarci su kreteni!!
hm
 
Ako osetish da ne shtima i da te izbegava znachi i da je tako.Problem je shto dosta mushkaraca se ponasha pa..prilichno nezrelo..i ide linijom manjeg otpora umesto da preseche..ma koliko bilo brutalno.Mozda jednostavno misle da ce druga strana loshe primiti ili ne zele da ispadnu negativci pa im lepshe da ignorishu stanje stvari i da se sve nekako samo od sebe reshi bez "zvanichnog"raskida ako se oni samo sklone.
 
Ako osetish da ne shtima i da te izbegava znachi i da je tako.Problem je shto dosta mushkaraca se ponasha pa..prilichno nezrelo..i ide linijom manjeg otpora umesto da preseche..ma koliko bilo brutalno.Mozda jednostavno misle da ce druga strana loshe primiti ili ne zele da ispadnu negativci pa im lepshe da ignorishu stanje stvari i da se sve nekako samo od sebe reshi bez "zvanichnog"raskida ako se oni samo sklone.

Ali zar nije krajnje neukusno da se npr. muskarac u zrelim godinama koji je u "ozbiljnoj" vezi, ponasa na taj nacin?
Cemu onda npr. javljanje nakon izvesnog vremena i "razvalcenje" pite ako to nije to?
 
Ali zar nije krajnje neukusno da se npr. muskarac u zrelim godinama koji je u "ozbiljnoj" vezi, ponasa na taj nacin?
Cemu onda npr. javljanje nakon izvesnog vremena i "razvalcenje" pite ako to nije to?

To je takav tip mushkaraca..neverovatno koliko kao da postoji neki obrazac i koliko su slichni,mozda prvi put i sami raskinu,pa se kukajuci vrate pa odu bez objashnjenja...i tako u krug dok ih zena konachno ne odyebe.Nemam pojma zashto su takvi.I to nema veze s godinama.A ako tvoje drugarice stalno ulaze u vezu s istim tipom mushkaraca,onda je problem i u njima.
 
pa normalno da pitas sta se desava!

ako si s nekim u vezi i taj te ostavi, hoces da znas zasto? ili hoces da znas da li te je ostavio? i sta je tu lose?

nego ej lakse da se pokupis i nestanes..i pravis se da niko nije nista kriv, i da nista nije ni bilo...

ja sam sa svakim zvanicno raskinula...u smislu..ne treba vise da se vidjamo, ne zovi me vise... i jeste neprijatno, ali je mnogo jednostavnije, i stedi milijardu nekih neugodnosti u buducnosti.
S ljudima se ne treba igrati. Ali neki prosto to nikada ne shvate.

Vrlo je detinjasto ostaviti nekog bez reci...kao kulirati...
 
pa normalno da pitas sta se desava!

ako si s nekim u vezi i taj te ostavi, hoces da znas zasto? ili hoces da znas da li te je ostavio? i sta je tu lose?

nego ej lakse da se pokupis i nestanes..i pravis se da niko nije nista kriv, i da nista nije ni bilo...

ja sam sa svakim zvanicno raskinula...u smislu..ne treba vise da se vidjamo, ne zovi me vise... i jeste neprijatno, ali je mnogo jednostavnije, i stedi milijardu nekih neugodnosti u buducnosti.
S ljudima se ne treba igrati. Ali neki prosto to nikada ne shvate.

Vrlo je detinjasto ostaviti nekog bez reci...kao kulirati...

:)

:ok:
 
Ali u zadnje vreme cesto mi se "zale" drugarice, poznanice a i sama primecujem da mnogi muskarci beze, ostavljaju devojke sa raznim ljigavim izgovorima, cesto odu bez reci, ne javljaju se ili cak izbegavaju devojku u nadi da ce one same skontati da njemu vise nije stalo...itd i to cak i oni muskarci od kojih bi covek ocekivao malo vise zrelosti, s obzirom na godine...

Znaci...koji su znaci da je muskarac nezainteresovan? Nisu u pitanju "ocigledni" znaci na pocetku upoznavanja, veze itd..., vec oni kad muskarci svesno ( ili ne ), namerno ( ili ne ) "rastezu" frisku vezu ili cak ozbiljnu.....

Cilj ove teme nije da ponizajemo muskarce i sl., niti sam clan feministickog pokreta...:lol:
Tema je postavljena kako bi zene lakse shvatile muskarce, prepoznale kad su izgovori samo izgovori i povukle se na vreme iz veze....


Meni je jedan tako pobegao (bila sam vrlo mlada), pa mi ga je drugarica ulovila i privela, pa je onda morao da izgovori glasno i jasno šta ima! Mislim da je bio srećan kad sam ga pustila (kao: nije imao srca da me gleda povređenu).Više mi ni jedan nije pobegao.

Ja nisam primetila neke znake, možda ima i toga, valjda kad počne da ima manje vremena...

Mislim da shvatanje muškaraca nije moguće ženama (i obrnuto), pa nije dobro ni pokušavati. Treba ih voleti, ako možemo, a ako ne, što dalje, tim bolje...
 
pa normalno da pitas sta se desava!

ako si s nekim u vezi i taj te ostavi, hoces da znas zasto? ili hoces da znas da li te je ostavio? i sta je tu lose?

nego ej lakse da se pokupis i nestanes..i pravis se da niko nije nista kriv, i da nista nije ni bilo...

ja sam sa svakim zvanicno raskinula...u smislu..ne treba vise da se vidjamo, ne zovi me vise... i jeste neprijatno, ali je mnogo jednostavnije, i stedi milijardu nekih neugodnosti u buducnosti.
S ljudima se ne treba igrati. Ali neki prosto to nikada ne shvate.

Vrlo je detinjasto ostaviti nekog bez reci...kao kulirati...

E, jeste datinjasto i nezrelo, a i linija manjeg otpora!
Kad neko tako ode, i bolje što je otišeo, jer je time pokazao da nije sposoban za razgovor, a bez razgovora veza mora zamreti.
 
Tema je postavljena kako bi zene lakse shvatile muskarce, prepoznale kad su izgovori samo izgovori i povukle se na vreme iz veze....

Hm, sta znam, ovo shvatile muskarce mi je malo problematicno - lazov je lazov (ili slabic je slabic), nije bitno kog je pola...

Meni se jednom desilo da me covek ostavi, a da ja to nisam znala, i jos mi veselo saopsti kako se verio... i jos me belo gleda sto ja njega belo gledam :eek: Posto sam se prvi put susrela sa takvom situacijom, nekoliko dana sam se preispitivala da l' sam luda, a onda sam shvatila da ja nikako nisam luda, nego da je on g.ovno... A devojka mog najboljeg druga je, dok je on mislio da je u dugoj i srecnoj vezi sa njom, kupila stan sa svojim bivsim deckom, i obnovila vezu sa njim, a kad se on sokirao - slucajno je saznao - ona mu je objasnila kako je on za sve kriv :mrgreen:
Prosto ima takvih ljudi, na to ne mozes da se pripremis... prezivis i teras dalje...
 
Hm, sta znam, ovo shvatile muskarce mi je malo problematicno - lazov je lazov (ili slabic je slabic), nije bitno kog je pola...

Meni se jednom desilo da me covek ostavi, a da ja to nisam znala, i jos mi veselo saopsti kako se verio... i jos me belo gleda sto ja njega belo gledam :eek: Posto sam se prvi put susrela sa takvom situacijom, nekoliko dana sam se preispitivala da l' sam luda, a onda sam shvatila da ja nikako nisam luda, nego da je on g.ovno... A devojka mog najboljeg druga je, dok je on mislio da je u dugoj i srecnoj vezi sa njom, kupila stan sa svojim bivsim deckom, i obnovila vezu sa njim, a kad se on sokirao - slucajno je saznao - ona mu je objasnila kako je on za sve kriv :mrgreen:
Prosto ima takvih ljudi, na to ne mozes da se pripremis... prezivis i teras dalje...

Mnogo je dobro!!!

:hahaha:

Ko je ovde lud?

Ja sam se pitala i pitala..
Dobro nisam ja bas cvece, u redu...nisam nikada ni rekla da jesam...I jesam pravila sr.nja u svom "ja sam extra riba periodu", samo sto sam to prerasla...i kad mi nesto smeta, ja lepo kazem sta mi smeta..

Ali da neko u cetvrtoj deceniji tako nesto uradi...ja sam bila sooooookirana...

mada ipak je bolja ova prica za stan...

:rotf::rotf::rotf:

Potrebna im je grupna psihoterapija
 
Jeste, i meni je bilo smesno, ali ovom mom drugu nije bilo... a nije bilo ni meni, kada me je onaj lik izredio kao "mladu majmunicu"... mislim, ok je da te neko vise ne voli, ali nije ok kada te toliko izmanipulise da te (skoro) ubedi da si ti kreten u celoj toj prici... meni je to bas ZLO... jer ne vidim u cemu je svrha... "cao, ne volim te vise" je savim dovoljno... a ne neka paukova mreza... uzas... ja sam osoba koja sve zivo zaboravlja, i dobro i lose, ali taj covek me je toliko povredio da se stresem od uzasa i dan danas... ne zato sto me nije voleo (mislim, nije jedini), nego sto me uopste nimalo nije postovao kao coveka... a to nekako bas nije fer-plej, kada sa nekim provodis i dane i noci, trazis (i dobijas) sve i svasta... brr... tuga.
 

Back
Top