Zašto Hrvati vole Guču?

Хрвате напити домаћом шљивовицом,па привести Хрватице.:D

hrvatica8so.jpg



Sta si rekao ? ;)

:rotf::rotf::rotf:


p.s. Photoshop experti nisu bili u stanju da prodju ovaj test, jednostavno su odustali, program nije predvidjen za ovakva cuda prirode :P LOL
 
Зашто је воле? Па ваљда због истог разлога као и Срби... И већини Срба је труба егзотика, вероватно због истог разлога.

Могао бих овде да се сложим са тобом... и да кажем и себи а и теби да народ можда нема толико директну везу са ВЛАСТИМА - али ипак, Богарте,без обзира на твоје вишенационално искуство - НЕ БИХ СЕ УСУДИО ДА БУДЕМ ТОЛИКО ХРАБАР !
 
Могао бих овде да се сложим са тобом... и да кажем и себи а и теби да народ можда нема толико директну везу са ВЛАСТИМА - али ипак, Богарте,без обзира на твоје вишенационално искуство - НЕ БИХ СЕ УСУДИО ДА БУДЕМ ТОЛИКО ХРАБАР !

Знам да има људи тотално оперисаних од политике и тренутних дешавања... па, бемлига, јел долазио онај Сплићанин "Вуцо" да снима овде дует са Митром Мирићем, а тај има поприличну публику, и сви гледају у српску фолк-сцену као у Јерусалим.

Наравно, не верујем да би људи оданде баш долазили на манифестације типа Гуче или Равне Горе, али могу да разумем да неко воли те звуке, и да има жељу да дође...
 
Cujem da na Guču dolazi preko 50 hiljada hrvata? sta cemo sa njima http://www.naslovi.net/rd/766488

48. saboru trubača, koji se u Guči održava od 6. do 10. avgusta, očekuje se oko 600.000 posetilaca, od čega će čak 50.000 gostiju stići iz inostranstva.

Gde si ti video da dolazi 50 000 Hrvata.....Nisu valjda svi iz inostranstva Hrvati..:dash:

I ti sto dodju nece im se bas mnogo dopasti neki delovi ikonografije Guce.., kao i pesme koje se tamo neki put sviraju:neutral:
 
Знам да има људи тотално оперисаних од политике и тренутних дешавања... па, бемлига, јел долазио онај Сплићанин "Вуцо" да снима овде дует са Митром Мирићем, а тај има поприличну публику, и сви гледају у српску фолк-сцену као у Јерусалим.

Наравно, не верујем да би људи оданде баш долазили на манифестације типа Гуче или Равне Горе, али могу да разумем да неко воли те звуке, и да има жељу да дође...

Знам ја шта је то код мојих добрих ЛАЛА - у питању су ЖЕЉЕ а не МОГУЋНОСТИ...
 

Back
Top