Priključenje NATOu: Za i protiv

Da li podrzhavate prikljuchenje NATOu?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Званично то није услов,али,ова власт ради на прикључењу и без питања народа.Зато су донели могућност да Скупштина ексклузивно одлучује о свим прикључењима-да се не би народ питао.
Исто као и са ЕУ...Сви медији продају маглу о "већинској вољи",а нико не сме ни да помене референдум,па да проверимо каква је воља људи и који су проценти у питању.
 
ПРОТИВ!

Србија нема потребе да иде у туђе земље и шаље своје војнике да јој се враћају у сандуцима. И да учествује у једној накарадној злочиначкој организацији као што је НАТО. Србија никад није била таква земља да иде у освајања у стране земље и треба да се поноси својом часном историјом ратовања за слободу.

СТОП НАТО-у!
 
Da, a zašto da ne ! Da li je moguće da smo mi pametniji od svih zemalja, koje su u NATO-u ? Kakva neutralnost, pa mi nismo Švajcarska, koju niko i nikada neće da dirne.I od koga se mi uopšte branimo, bolje rečeno: od koga možemo da se odbranimo ? Referendum svakako, pa da vidimo !
 
Koje je vashe mishljenje povodom prikljuchenja NATOu? Da li ce se to postaviti kao uslov prikljuchenju EU? Da li je najbolje biti neutralan? ja mislim da jeste.

Поранио си, брале, са питањем. Још увек НИСУ БАНОВАЛИ СВЕ СРБЕ СА ОВОГ ПДФ... сачекај још мало... брзо ће...:cool:

Па тек ондаК пошаљи резултате "анкете" газди...
 

Back
Top