Organskog ili neorganskog porekla hrana u Srbiji

Da li podrzavate proizvodnju hrane neorganskog porekla zarad standarda u Srbiji?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nije, samo se ugradjuju odredjeni geni od... po potrebi, paradajz je 3x veci, savrseniji itd...

Je li to raste u basti ili ga prave u fabrici:D

Zezam se znam na sta mislis, ja to bezukusno djubre necu da jedem i da imama 250 kila ko prosecni Amer,, a ko voli nek izvoli....

I sad gledam da ne jedem svakako djubre, nafilovano aditivima, emulgatorima, konzervansima, koje nam nude na rafovima, osim kad moram...

Nema lepse od domace hrane..
 
Ali imaćete standard, veće plate, kredite sa malim kamatnim stopama, nove velike televizore, patike, jakne...
imaćemo i neorganski,plastificirani celulit, creva i organe pune aditiva, veštačkih aroma i ostalih industrijskih stvarčica, i pitaj boga kolko otkrivenih i neotkrivenih boleština koje potiču on neprirodne hrane, da ne pominjem na stotine vrsta kancera, i tako dalje.
ja bih rađe skroman standard i skromne plate, malo potreba za kredite, običan televizor, u zamenu za relativno zdravu hranu (koliko god može) i društvo u kom ću moći normalno da živim kao čovek, umesto uloge šrafa, zupčanika u proizvodno-potrošačkoj mašineriji koja se greškom navodi kao "moderno" društvo.
 
Kakav biser :hahaha::hahaha::hahaha:

Svaka hrana je organska.
To što ti hoćeš da kažeš se zove genetski modifikovana hrana. ;)

postavljac teme je izuzetno glup.

i ta hrana koju on navodi je takodje organskog porekla samo je genetski modifikovana tako da raste mnogo veca . recimo taj paradajz je 3 put veci od normalnog i samim tim hrana je jeftinija .

Ja podrzavam da se u Srbiji prodaje i proizvodi i genetski modifikovana hrana. Pa gradjani dai maju izbor pa nek svako sam odluci za sebe sta mu je vaznije i sta hoce.

Najvaznije uvek jeste da covek ima izbor i ne treba nikom nista nametati.
 
postavljac teme je izuzetno glup.

i ta hrana koju on navodi je takodje organskog porekla samo je genetski modifikovana tako da raste mnogo veca . recimo taj paradajz je 3 put veci od normalnog i samim tim hrana je jeftinija .

Ja podrzavam da se u Srbiji prodaje i proizvodi i genetski modifikovana hrana. Pa gradjani dai maju izbor pa nek svako sam odluci za sebe sta mu je vaznije i sta hoce.

Najvaznije uvek jeste da covek ima izbor i ne treba nikom nista nametati.

Јел` то важи и за "лаке" дроге?
Па,исто је ако мене питаш.:)
 
Kakav biser :hahaha::hahaha::hahaha:

Svaka hrana je organska.
To što ti hoćeš da kažeš se zove genetski modifikovana hrana. ;)

Ili samo G

Ajde ljudi, hocete americki standard? Niske cene robe siroke potrosnje... Vredi li to? Evo markovac jauce iz sveg glasa: " Mama kupi mi najke za 30$, mama kupi mi najke za 30$" i ja ne mogu vise da ga slusam na 162 teme koje je otvorio :hahaha:
 
Ajmo ljudi, ko hoće bolji standard, stanove automobile...
Morate da se odlucite, nemojte posle - demokrate su krive.... Svuda usvetu imamo rafove sa neorganskom ranom i male rafove sa organskom...

Na otvaranje ove teme me je podstakao drug Markowac koji stalno kuka kako je sve jeftinije u ameriku, kako to nas demokrate kradu, varaju... Aj sad!
 
Ajmo ljudi, ko hoće bolji standard, stanove automobile...
Morate da se odlucite, nemojte posle - demokrate su krive.... Svuda usvetu imamo rafove sa neorganskom ranom i male rafove sa organskom...

Na otvaranje ove teme me je podstakao drug Markowac koji stalno kuka kako je sve jeftinije u ameriku, kako to nas demokrate kradu, varaju... Aj sad!

Ti nastavljash po starom! :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
GENETSKI MODIFIKOVANA HRANA, a ne hrana od kamena, metala ili chega vec.
 
I sumskih jagada za pola evara.

Ало, жутииииииии..... дај немојте се више брукати, или имате или немате аргументе... ипак писати овако неопеване глупости није у реду.........:roll::roll::roll:

ЧУЈТЕ ЉУДИ ДЕБИЛА... ПОСТАВЉА ДИЛЕМУ: ДА ЛИ ХОЋЕТЕ ИСПРАВНУ тј.НЕОТРОВНУ, тј. ЗДРАВУ ХРАНУ ИЛИ ЈЕВТИНЕ НАЈК ПАТИКЕ...... па стварно је неко над таквим ликовима обавио неку лоботомију........
 
Ma sve si u pravu. Ako hocemo u EU moramo i da postanemo idioti.

A sta je po tebi pametnije? Da biramo radikale i obnovimo privredu od ne znam kojeg novca? Ko mislis da ce da nam da? Deda mraz? Krajnje je vreme da se uozbiljite... Jeftina hrana ipak velikoj vecini ugrozenih pruza sansu da zivi normalno dok onaj ko zeli da jede prirodno - nek kesne... Ali zato jeftinih jajki za 30$ na svakom drvetu, svi fensi i bog da nas vidi... Ili ne? :think:
 
A sta je po tebi pametnije? Da biramo radikale i obnovimo privredu od ne znam kojeg novca? Ko mislis da ce da nam da? Deda mraz? Krajnje je vreme da se uozbiljite... Jeftina hrana ipak velikoj vecini ugrozenih pruza sansu da zivi normalno dok onaj ko zeli da jede prirodno - nek kesne... Ali zato jeftinih jajki za 30$ na svakom drvetu, svi fensi i bog da nas vidi... Ili ne? :think:

The new sun is rising and it's coming from the EAST!
 
Poslednja izmena:
Das ne lazemo, mi smo rusima kao crno ispod noktiju i moramo da se snalazimo... Rusima ne trebamo... Gde mozemo da se uglavimo da dobro prodjemo? Ajde gde? jbes patriotizam, jbes ratove... To je iza nas i ne ponovilo se... Sta sad? Gde je lova? Negde moramo da je maznemo? Izgubili smo svi po 15 godina zivota bre!
Zamisli da nije bilo milosevica i radikala? Ratova? Sankcija? Da li pamtis plate u doba antemarkovica u doba pre rata? zamisli kolike bi bile danas? E bre, ulazis u novi auto, ides na posao, dolazis kuci i cekaju te srecni zena i deca... Niko ne place, niko ne kuka... nema cimanja. Ima li nesto lepse od toga? nema viza, mozes slobodno da ides gde pozelis... Pripadas jednoj celini koju Amerika ne moze da unisti! Amerika sve unistava pred sobom!

Zelimo bolji zivot bre svi, bez odricanja! Ne treba nam proslost nikakva! I ovi ce da odu, doci ce neko bolji!
 
Poslednja izmena:

Back
Top