Koji forumas po vama najmanje ceni zene?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samim načinom na koji si formulisao pitanje je jasno da nas, recimo, ti ne ceniš. Šta sad, mi poletimo kao muve na g... da odgovorimo i dođe forumaš kog smo napljuvale i krene prepucavanje, klasika, nekih 10 strana dok ne dođe Gazda i zaključa temu... Stvarno misliš da bi ijedna forumašica bila toliko nepromišljena da ti odgovori konkretno?
 
Samim načinom na koji si formulisao pitanje je jasno da nas, recimo, ti ne ceniš. Šta sad, mi poletimo kao muve na g... da odgovorimo i dođe forumaš kog smo napljuvale i krene prepucavanje, klasika, nekih 10 strana dok ne dođe Gazda i zaključa temu... Stvarno misliš da bi ijedna forumašica bila toliko nepromišljena da ti odgovori konkretno?

Pa vi za mnogo sitnije stvari poletite ko muve na feces. A to sto ne bi ste u ovu pricu strpale nekog ko potencira npr. da volite kesh, zasto taj ne bi bio taj koji vas ne ceni?
Ili smatrate da je to nevaazno posto je covek u pravu da ste sve sponzorushe.A ja samo tvrdim da ste uglavnom opasne kucke koje samo misle na tuki i da covek moze da vam radi sta hoce kad vas dobro naguzi.Ne vidim problem.
 
Pa vi za mnogo sitnije stvari poletite ko muve na feces. A to sto ne bi ste u ovu pricu strpale nekog ko potencira npr. da volite kesh, zasto taj ne bi bio taj koji vas ne ceni?
Ili smatrate da je to nevaazno posto je covek u pravu da ste sve sponzorushe.A ja samo tvrdim da ste uglavnom opasne kucke koje samo misle na tuki i da covek moze da vam radi sta hoce kad vas dobro naguzi.Ne vidim problem.

Taj jadnik koji u svim ženama vidi sponzoruše je jednostavno isfrustriran, on neka ide da se leči. Mnogo su gore neke druge varijante, suviše sam sad umorna za neke ozbiljnije sadržaje, vraćam se prvom prilikom da nastavim diskusiju. Sad odoh da... radim nešto pametnije.
 
Ili smatrate da je to nevaazno posto je covek u pravu da ste sve sponzorushe.A ja samo tvrdim da ste uglavnom opasne kucke koje samo misle na tuki i da covek moze da vam radi sta hoce kad vas dobro naguzi.Ne vidim problem.
Ti si samo jedan običan mišić koji se žena užasno plaši i poslednji put kad je prišao devojci da je pita "da li bi pričala s njim" otrčao si u klonju da izbaciš vrelinu iz stomaka. Što si ovim postom i dokazao.

Tako da je apsolutno nebitno da li ceniš žene ili ne. Tvoj strah od njih je osećanje koje 99% dominira.

Da, tako isto i sinke. Da, tako isto i patak. A vi ste na tapetu, a?

Blabla..... :neutral:
 
Poslednja izmena:
...ja, bre, mlogo cenim žene... negde oko dvae's evra...
13.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top