"9"

1234

Domaćin
Banovan
Poruka
4.833
http://www.naslovi.net/tema/78039

9-oro privedeno zbog nereda

BEOGRAD - Efikasnom akcijom tužilaštva, policije i drugih državnih organa do sada je privedeno 9 osoba koje su učestvovale u neredima u Beogradu tokom protestnog skupa zbog hapšenja Radovana Karadžića, rečeno je juče Tanjugu u Republičkom javnom tužilaštvu. U tom tužilaštvu ističu da su u toku saslušanja privedenih i da će se akcija identifikacije počinilaca i njihovo procesuiranje nastaviti.
Za vreme protestnog skupa na Trgu Republike, koje je 29. jula organizovala Srpska radikalna stranka zbog hapšenja Karadžića, i po njegovom završetku, grupe huligana sukobile su se s policijom na više mesta u centru Beograda. Šefica kabineta v. d. republičkog javnog tužioca Gordana Samardžić rekla je prekjuče Tanjugu da će identifikovane osobe nakon saslušanja biti privedene dežurnom istražnom sudiji. Samardžićeva je navela da će protiv njih biti pokrenuti krivični postupci iz grupe krivičnih dela protiv javnog reda i mira i krivičnih dela protiv državnih organa.
U sukobima na beogradskim ulicama je, prema ranijim navodima ministra policije Ivice Dačića, povređena 81 osoba, među kojima je 57 pripadnika policije.
 
mario,bre,jel' ti mislis da organizatori stoje iza ovih nereda?
Mozda ne a mozda i da. U svakom slucaju kao organizatori trebalo bi da snose odgovornost za takvo divljanje. Ali onda bi drvili na sva zvona kako je to obracun sa politickim neistomisljenicima i zato sada mogu da rade sta hoce jer niko ne sme da ih pipne. Tadic dobija preteca pisma, Djindjica su ubili a Toma nikolic govori kako Tadic njega hoce da ukloni. Trebala je SRS odavno biti zabranjena i svim njenim clanovima bi dozivotno zabranila bavljenje politikom.
 
mario,bre,jel' ti mislis da organizatori stoje iza ovih nereda?
1430.jpg

Na šta to liči da policija uzvraća kamenicama? :o
Čemu im služe pendreci i lisice? :confused:
Ah, da - dovukli ih u Beograd pa prepoznali svoje...
:think:
 
Mozda ne a mozda i da. U svakom slucaju kao organizatori trebalo bi da snose odgovornost za takvo divljanje. Ali onda bi drvili na sva zvona kako je to obracun sa politickim neistomisljenicima i zato sada mogu da rade sta hoce jer niko ne sme da ih pipne. Tadic dobija preteca pisma, Djindjica su ubili a Toma nikolic govori kako Tadic njega hoce da ukloni. Trebala je SRS odavno biti zabranjena i svim njenim clanovima bi dozivotno zabranila bavljenje politikom.

ako tezimo ka demokratiji,kako onda mozemo da pricamo o zabrani djelovanja pojedinih partija?Onda bi na tapet trebalo staviti vise njih,ne samo SRS.I ja bi da se pojedincima dozivotno zabrani bavljenje politikom,al',nazalost-mene se ne pita
 
ako tezimo ka demokratiji,kako onda mozemo da pricamo o zabrani djelovanja pojedinih partija?Onda bi na tapet trebalo staviti vise njih,ne samo SRS.I ja bi da se pojedincima dozivotno zabrani bavljenje politikom,al',nazalost-mene se ne pita

Koliko sam razumeo - vi niste za demokratiju, zašto je tražite onda?
Eto, nazovigwadonačelnik je rekao da protesti mogu da se održavaju sve dok neko nije ugrožen...
 
Sad još samo da pravosuđe obavi posao kako treba.

A joks... ovi će da budu za javni primer... znači u startu je reč o političkom pritisku...
Iako je reč o mladjim osobama država će dati sve od sebe da ne budu kao neki koji nikako da zaglave robiju iako su tri ili četri puta punoletni
 
mario,bre,jel' ti mislis da organizatori stoje iza ovih nereda?

A ti kao nisi gledao Šešelja kada se javno smejao onom advokatu sto ga je isprebijao ispred tv studija i ismevao ga kako se ovaj okliznuo na bananu? To su vaćare i secikese, treba i da odgovaraju za ono sto su sami izazvali pozivajući ljude na ubijanje i rat... Prvi kad zaglavi mardelj, ima da se uozbilje!
da vidis posle kako će glavom da priča a ne rukama :mrgreen:
 

Back
Top