Иди ми дођи ми - Повратак амбасадора у земље ЕУ

Враћање амбасадора у земље које су признале независно Косово је признавање државе Косово од стране српских власти.

тачно тако, то је аутоматски прихватање њихових одлука :(
 
meni je zanimljivo kako je SRI jedva docekala da se vrne u Rim iako je partija ciji je potpredsednik najzesce groktala protiv povratka ambasadora ,znamo da su im Kosovo i bojkot mrskih zapadnih drzava svima u srcu al yebiga sad ce avgust i rasprodaje i snizenja u Zabariji, pa koja bi im zena odolela :)

U pravi čas se vraća:mrgreen:
Jel ona beše potpredsednik dss-a?
Za koga sad radi?:D
 
znachi ukapirala si (:eek:) da nema ni jedne :mrgreen:

аууу кад бих почела да цитирам био би то подужи списак од европеЈца - ад_..... па преко оног Кроасана па до српског ш....:hahaha:

Па из твог аватара се види да волите и на енглеском да спикате са YES. Мислите све што странци нуде да не треба рећи српско "НЕЋУ", већ на енглиШком YES! :hahaha::hahaha::hahaha:

аууу који потпис у твом аватару :hahaha:
 

ne mora poduzi spisak, neka bude samo par za primer
ili priznaj da nemash pojma i da loopash bez razmishljanja

Свугде сте ставили Ј где не треба, само си заборавио да ставиш Ј у свој ник, не пише се "nisliya" већ "nislija" ili "нишлија" :hahaha:

Толико о српској писмености европеЈац! :whistling:
 
Толико о српској писмености европеЈац! :whistling:

Kad smo kod pismenosti.... koji ti je nick na nacionalistima?:mrgreen:

I šta misliš kakav bi Vjerica bila ambasador?:super:


rradettash5.png
 
Свугде сте ставили Ј где не треба, само си заборавио да ставиш Ј у свој ник, не пише се "nisliya" већ "нишлија" :hahaha:

Толико о српској писмености европеЈац! :whistling:

moj nick se pishe sa y
zasto se bunish kad ti ionako smeta to J
podsecash me na onog Jovana koji je zamerio Vuku Karadzicu sto je uvrstio slovo j u azbuku

i dalje ne vidim ni jedan primer,
e deco moja (T.Nikolic 29.08.2008BG) :mrgreen:
 

Back
Top