Kriterijumi i godine

SlatkaSestra

Aktivan član
Poruka
1.057
Da li su vam s godinama kriterijumi (vezani za muskarce s kojima mozete imati nesto sexualno) sve rigorozniji ?

Kad sam bila mladja , lakse sam se primala ( osecala cisto sexualnu privlacnost) ; sad ,brze uocim neke druge osobine i one predstavljaju nekakvu kocnicu sex varijantama:)

Mozda stvarno podsvesno razmisljam o muskarcu svog zivota , pa kao -da ne gubim vreme s nekim drugim tipovima ....al ja vise mislim da je ovo : sto covek bolje razvije svest o sebi i ljudima ,jednostavno ne moze da izbegne da vidi ljude kao tu celinu svega sto su oni ,pa onda opet ovo o udaji:)
 
Da li su vam s godinama kriterijumi (vezani za muskarce s kojima mozete imati nesto sexualno) sve rigorozniji ?

Kad sam bila mladja , lakse sam se primala ( osecala cisto sexualnu privlacnost) ; sad ,brze uocim neke druge osobine i one predstavljaju nekakvu kocnicu sex varijantama:)

Mozda stvarno podsvesno razmisljam o muskarcu svog zivota , pa kao -da ne gubim vreme s nekim drugim tipovima ....al ja vise mislim da je ovo : sto covek bolje razvije svest o sebi i ljudima ,jednostavno ne moze da izbegne da vidi ljude kao tu celinu svega sto su oni ,pa onda opet ovo o udaji:)

a sta ti je to...udaja? :) (:lol:)
 
Da li su vam s godinama kriterijumi (vezani za muskarce s kojima mozete imati nesto sexualno) sve rigorozniji ?

Kad sam bila mladja , lakse sam se primala ( osecala cisto sexualnu privlacnost) ; sad ,brze uocim neke druge osobine i one predstavljaju nekakvu kocnicu sex varijantama:)

Mozda stvarno podsvesno razmisljam o muskarcu svog zivota , pa kao -da ne gubim vreme s nekim drugim tipovima ....al ja vise mislim da je ovo : sto covek bolje razvije svest o sebi i ljudima ,jednostavno ne moze da izbegne da vidi ljude kao tu celinu svega sto su oni ,pa onda opet ovo o udaji:)

Pa ako si mislila. "Vidi sto je sladak, zaljubljena sam", i bum tras..mi se ljubakamo. To sam prevazisla. A sexualnu privlacnost ne osecam samo zato sto je neko sladak, nego zato sto me sexualno privlaci. :mrgreen:
A taj osecaj se razvija s godinama i sa razvojem sexualnosti.
 
Da li su vam s godinama kriterijumi (vezani za muskarce s kojima mozete imati nesto sexualno) sve rigorozniji ?

Kad sam bila mladja , lakse sam se primala ( osecala cisto sexualnu privlacnost) ; sad ,brze uocim neke druge osobine i one predstavljaju nekakvu kocnicu sex varijantama:)

Mozda stvarno podsvesno razmisljam o muskarcu svog zivota , pa kao -da ne gubim vreme s nekim drugim tipovima ....al ja vise mislim da je ovo : sto covek bolje razvije svest o sebi i ljudima ,jednostavno ne moze da izbegne da vidi ljude kao tu celinu svega sto su oni ,pa onda opet ovo o udaji:)

Ja o muškarcu svog života razmišljam od kada razmišljam o muškarcima. Ne mislim da je udaja nešto negativno, ako je muškarac tvog života tvoj muž.
A što se tiče kriterijuma, pa ne mogu da kažem da je slabiji niti jači. Samo je jasniji. Kada sma bila klinka nisam imala nikakvog pojma ko je kakv i šta meni treba. Sada poznajem sebe mnogo bolje, pa i mogu da vidim kada nekoga upoznam da li bismo se uklopili i koliko. To je valjda normalno. Zamisli kada bismo išli okolo i smuvavali se sa bilo kojim muškarcem koji nam se nabacuje, iako vidimo da tu nema nikakvih podudarnosti. Čemu takva veza. A seks kao takav nije dovoljan da bi neka zrela osoba bila zadovoljna. Ne moraš da se udaš, ako imaš frku od braka ( ne ti, već bilo ko), ali mislim da svi želimo da nađemo onog nekog ko će biti naša "druga polovina".
 
Ja o muškarcu svog života razmišljam od kada razmišljam o muškarcima. Ne mislim da je udaja nešto negativno, ako je muškarac tvog života tvoj muž.
A što se tiče kriterijuma, pa ne mogu da kažem da je slabiji niti jači. Samo je jasniji. Kada sma bila klinka nisam imala nikakvog pojma ko je kakv i šta meni treba. Sada poznajem sebe mnogo bolje, pa i mogu da vidim kada nekoga upoznam da li bismo se uklopili i koliko. To je valjda normalno. Zamisli kada bismo išli okolo i smuvavali se sa bilo kojim muškarcem koji nam se nabacuje, iako vidimo da tu nema nikakvih podudarnosti. Čemu takva veza. A seks kao takav nije dovoljan da bi neka zrela osoba bila zadovoljna. Ne moraš da se udaš, ako imaš frku od braka ( ne ti, već bilo ko), ali mislim da svi želimo da nađemo onog nekog ko će biti naša "druga polovina".
Ето шта бајке раде људима...:confused:
 
Кад сам била млађа нисам имала секс шема...а немам ни сад, у старости својој...

Тога је било само у једном периоду између та два раздобља.
 
(da ,ja sam izjednacila :muskarac mog zivota = udaja ; i nije to ni malo negativno .) - Ne mislim da svi to zele , tj zele eventually ....

Dakle -Da li vise sex varijanti(tzv shema) imate sad il kad ste bile mladje?

Meni to baš i nije naročito zanimljiva stvar. Mislim na seks šemu. U stvari, samo sam jednom to sebi "dozvolila". Imala sam cilj. :p Ali nikada više i nekako nemam želju. Možda zvuči čudno, ali muškarac koji mi nije zanimljiv za vezu, ne zainteresuje me ni za seks. Barem je tako bilo u dosadašnjem životu.
 
Dakle -Da li vise sex varijanti(tzv shema) imate sad il kad ste bile mladje?
Sad ima vise ponuda, ali sam sad selektivnija tako da total score dodje na isto.

Pretpostavljam da je uvek tako-prvo znas da hoces al nemas neku ideju sta tacno, posle skontas sta hoces, pa ti bude bitno da to i dobijes, i na kraju iako u teoriji znas sta bi hteo, vazno ti je samo da nesto ucaris s obzirom na ogranicenu ponudu. Ko na pijaci.Sve zavisi da li si gladan pre nego sto podjes i u koje vreme se pijaca razilazi.
 
Koje godine? Kakvi kriterijumi?
Ne vidim uzročno-posledičnu vezu, a i ne priznajem važnost godina pri stvaranju bilo kakvih kriterijuma.
Kriterijumi imaju veze sa karakterom, a karakter je uvek isti, bez obzira na godine. Jedino ako ovde nije reč o razlici između kriterijuma koje imamo u 15-oj i onih koje imamo u 35-oj. A to i nisu kriterijumi, nego uslovi koje nam život nameće.
 
Кад сам била млађа нисам имала секс шема...а немам ни сад, у старости својој...
Тога је било само у једном периоду између та два раздобља.

hahahah

Zasto su svi iznenadjeni kad vide da je Hellen super extra mega zena u ranim tridesetim?!?!?
 
Da li su vam s godinama kriterijumi (vezani za muskarce s kojima mozete imati nesto sexualno) sve rigorozniji ?

Kad sam bila mladja , lakse sam se primala ( osecala cisto sexualnu privlacnost) ; sad ,brze uocim neke druge osobine i one predstavljaju nekakvu kocnicu sex varijantama:)

Mozda stvarno podsvesno razmisljam o muskarcu svog zivota , pa kao -da ne gubim vreme s nekim drugim tipovima ....al ja vise mislim da je ovo : sto covek bolje razvije svest o sebi i ljudima ,jednostavno ne moze da izbegne da vidi ljude kao tu celinu svega sto su oni ,pa onda opet ovo o udaji:)

...I ja...:mrgreen:
 

Back
Top