Naši biseri

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
cesto se na forumu procita nesto sto bi po mom misljenju trebalo ostati zapisano za vek vekova... za nauk mladim narastajima.
verujem da ovakvih bisera ima na pretek. ako se slazete da prenosimo samo post, bez imena njegovog tvorca.
evo jednog koji me zasmejava po ko zna koji put.
dat je povodom odbrane brata karadzica koji je u zaobracajnoj nesreci usmrtio devojku

MADA NE TREBA DA ROBIJA JER JE BILA NESRECA A NE UBISTVO S PREDUMISLJAJEM.
MOZDA MALO NESTO.

ps. znam da ce biti tesko pretrazivati forum zbog ovih nasih bisera ali....:whistling::whistling:
 
cesto se na forumu procita nesto sto bi po mom misljenju trebalo ostati zapisano za vek vekova... za nauk mladim narastajima.
verujem da ovakvih bisera ima na pretek. ako se slazete da prenosimo samo post, bez imena njegovog tvorca.
evo jednog koji me zasmejava po ko zna koji put.
dat je povodom odbrane brata karadzica koji je u zaobracajnoj nesreci usmrtio devojku



ps. znam da ce biti tesko pretrazivati forum zbog ovih nasih bisera ali....:whistling::whistling:

a ti to sheeptau nesto na moj racun,to zbog one dzamije jeli sheeptarcino.
procitaj zakone pre nego sto nazoves nesto biserom idote 1.ili 2

kao biser ovo ono normalna rec:cool:
 

1234, nemate dozvolu za pristup ovoj stranici. Ovo je moguće iz jednog od više razloga:
Možda nemate dovoljno prava za pristup ovoj stranici. Da li pokušavate da ažurirate nečiju poruku, pristupate administrativnim opcijama ili drugom privilegovanom sistemu?
Ako pokušavate da pošaljete poruku, administrator je možda onemogućio Vaš nalog, ili nalog još nije aktiviran.
Odjavite se Početna
 
ako moderator zeli moze prebrisati temu. a ja cu pokusati kasnije sakupiti vise nasih bisera i postovati. pod "biserom" podrazumevam post koji me je nasmejao, a razlozi mogu biti razliciti. pored patrijota, i idi ima bisere koje bi covek mogao uramiti, mada ne iz istog razloga, ili... ali da ne otkrivam sve "detalje"
 
Tema nije politicka, ali je vezana za svakodnevne posetioce ovog foruma.......

Interesantno je , da niti jedan od patriJota nije imao hrabrosti da prizna da je osnovnu jedva i na foru zavrsio, a da srednju jos nije ni video.......

Evo, da se bolje upoznamo, ja cu da napisem gde sam zavrsio skolu.......ali mi se cini da cu nakon ove teme , kada shvatim da se dopisujem sa osnovcima , prestati da posecujem pdf "politika"..........

zavrsio sam AUB , odsek FAS........

da cujem vas......???
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

:worth::worth::worth::worth:
 
ako moderator zeli moze prebrisati temu. a ja cu pokusati kasnije sakupiti vise nasih bisera i postovati. pod "biserom" podrazumevam post koji me je nasmejao, a razlozi mogu biti razliciti. pored patrijota, i idi ima bisere koje bi covek mogao uramiti, mada ne iz istog razloga, ili... ali da ne otkrivam sve "detalje"

A STA NAS ZANIMA STO SE RETARD POPUT TEBE NECEMU SMEJE:hahaha::hahaha:

LOCK
LOCK
LOCK
LOCK
LOCK
 

Back
Top