EU do 2014. ili Miki Maus se opet najeo ludih gljiva

propelerhead

Primećen član
Poruka
549
Božidar Đelić izjavio da Srbija mora biti u potpunosti spremna za ulazak u EU do kraja 2012, kako bi postala članica 2014.

"Ako 2012. godine budemo sigurna buduća članica, moći ćemo da uđemo punog kapaciteta u sledeći šestogodišnji budžetski ciklus EU. Ulazak u EU 2014. omogućio bi nam da uđemo u Evropski parlament, jer reč je o izbornoj godini tokom koje je predviđeno da stupe na snagu sve institucionalne novine Lisabonskog sporazuma", rekao je vicepremijer u intervjuu listu "Danas".
 
"Ako 2012. godine budemo sigurna buduća članica, moći ćemo da uđemo punog kapaciteta u sledeći šestogodišnji budžetski ciklus EU. Ulazak u EU 2014. omogućio bi nam da uđemo u Evropski parlament, jer reč je o izbornoj godini tokom koje je predviđeno da stupe na snagu sve institucionalne novine Lisabonskog sporazuma", rekao je vicepremijer u intervjuu listu "Danas".

Јасно је чему служе овакве изјаве са ''ако''.
Ово му дође отприлике као ''ако Партизан наредних пет година буде побједник Лиге шампиона онда шесте године неће морати да игра квалификације''.
Кад се само сјетим оних обећаваних визних олакшица па кад видим да га готово нико из ''озбиљнијих новина'' не пита за те изјаве, па кад из тога и многих озбињнијих случајева извучем закључак о независности тих новина, онда ми се све згади. И да је он једини, било би добро. Сличне изјаве имају и они из патриотског и ови из демократског блока. Е, онда нађем неку емисију о животињама и одморим се од глупости.
 
Биће апокалипса пре тога... 21. 12. 2012. АРМАГЕДОН!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МУХАХАХАХАХАХАХА! Боље и то него Европа... које ћемо користи имати од тога, само има да нас искористе и да једу наше краве јер су њихове луде...
 
Idi pa ratuj, imas po bliskom istoku amere koji prave sranja... Imas i paintball paudri :D Podelite se na albance, muslimane, hrvate, nesrbe i ultrasrbe pa do istrebljenja :hahaha:
:mrgreen:То је то, идем ускоро.

Само проблем је што сви желе да буду Срби и то да "убијају" "несрбе"(демократе). :otkacio:
 
Биће апокалипса пре тога... 21. 12. 2012. АРМАГЕДОН!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МУХАХАХАХАХАХАХА! Боље и то него Европа... које ћемо користи имати од тога, само има да нас искористе и да једу наше краве јер су њихове луде...

:super::super::super:

:rotf::rotf::rotf:
 
Биће апокалипса пре тога... 21. 12. 2012. АРМАГЕДОН!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МУХАХАХАХАХАХАХА! Боље и то него Европа... које ћемо користи имати од тога, само има да нас искористе и да једу наше краве јер су њихове луде...

Izgleda da si ti zalutao ovo je jos uvek pdf politika, a ne natprirodne pojave i misterije:lol:
 
Božidar Đelić izjavio da Srbija mora biti u potpunosti spremna za ulazak u EU do kraja 2012, kako bi postala članica 2014.

"Ako 2012. godine budemo sigurna buduća članica, moći ćemo da uđemo punog kapaciteta u sledeći šestogodišnji budžetski ciklus EU. Ulazak u EU 2014. omogućio bi nam da uđemo u Evropski parlament, jer reč je o izbornoj godini tokom koje je predviđeno da stupe na snagu sve institucionalne novine Lisabonskog sporazuma", rekao je vicepremijer u intervjuu listu "Danas".

STANI BRE ZAR LABUS NIJE ONOMAD REKAO DA ULAZIMO 100% 2004????
 
Da nismo imali ove nazadne snage u političkom životu prethodnih par godina, sada bismo već bili poput ostalog normalnog sveta. A da nismo imali one frikove s početka 90-ih, sada bismo bili glavne baje...

Možda tebi imponuje ono "glavne baje", što se mene tiče, to isticanje mu dođe kao kad klinaru od 6 godina daš tatine pantalone da obuče.
Mene interesuje samo standard, znači jaka država i ekonomija a bajama ću posle da zavrćem da.mu kako hoću.

Ne znam šta znači ono "nazadne snage" .... za mene je to svako ko radi protiv srpskog identiteta i srpskih zemalja...... a to je danas sasvim realno odslikano u DS-u.
 
Možda tebi imponuje ono "glavne baje", što se mene tiče, to isticanje mu dođe kao kad klinaru od 6 godina daš tatine pantalone da obuče.
Mene interesuje samo standard, znači jaka država i ekonomija a bajama ću posle da zavrćem da.mu kako hoću.

Ne znam šta znači ono "nazadne snage" .... za mene je to svako ko radi protiv srpskog identiteta i srpskih zemalja...... a to je danas sasvim realno odslikano u DS-u.
Glavne baje baš u smislu standarda, na to sam mislio. A nazadne snage si dobro definisao, ali zaključak u poslednjoj rečenici ti je pogrešan. Nazadne snage su radikali i DSS i ako to nekima izgleda drugačije.
 

Back
Top