Sunce kvadrat Mars u zenskom Horoskopu!

Halo svima,

Ja imam taj aspekt i dobila sam odgovor da sam jaka licnost i da sa tim aspektom oteram muskarce od sebe, sto nije niti malo istina.

Da li je ovde netko sa tim aspektom i kakvi su vasi komentari?

Pozdrav,
Venus

Pa svakako da imas malo toga u sebi. Ne moze biti da nemas, jer su ovo dve muske planete koje su u napetom aspektu. Predstavljaju musku genetiku koja i kod zenskih osoba daje izlive dominantnosti. Ne kazem da si sadista ali bas i ne dozvoljavas bilo sta. Mislim da su ti fitilji imak kraci. Posebno se to aktivira kada naidjes na dominantnog muskarca ( sa vrlo jakim karakterom ), koji naravno gura svoju pricu i na taj nacin tebi kroji kapu, sto iz tebe izvlaci ovaj borbeni aspekt.
Svaki aspekt pokazuje na koji nacin se vrtimo u krug, trazimo one osobe koje upravo provociraju neke nase karakterne osobine, da se ispolje. Verovatno su to hteli da ti kazu.
 
Halo svima,

Ja imam taj aspekt i dobila sam odgovor da sam jaka licnost i da sa tim aspektom oteram muskarce od sebe, sto nije niti malo istina.

Da li je ovde netko sa tim aspektom i kakvi su vasi komentari?

Pozdrav,
Venus


Mnogo zavisi od kuća u kojima se nalaze te planete. Ako si dobila odgovor samo na osnovu kvadrata tih planeta, on ne može biti potpun, a još manje je tačan ako nisu poznati znak i podznak, tj u kojim su sazvežđima te planete.
 
Kvadrat Sunca i Marsa uopšte ne daje stabilnu ličnost, baš naprotiv, daje osobe koje lako planu i vole da stvari teraju po svom. Mnoooooooooogo su tvrdoglavi, lako se posvađaju, a i malo ih privlači opasnost. Stvar je u tome što ni oni sami najčešće ne znaju šta žele, a kada nešto žele, fali im takta da to realizuju. Skloni su povredama. Naravno, zavisi u kojim je to znacima... Ako je u fiksnim, onda moje saučešće, nije tebi lako :D

Nisi navela ni koji je orbis tog kvadrata...
 
ima i moja sestra. agresivna borbena, ohola prema muškarcima. no ona je riba pa ipak nešto emocije tu spase stvar, jaka vitalnost, no opasnost od izenadnih lomova, ovisno o tome gdje je mars.
nije loš aspekt.

Od ovoga nemam nista. Imam to, da nedam nikomu da mi komandira. Mislim da sam jako tvrdoglava, jer je moje Sunce u Biku, a Mars u Lavu.

LP.
 
I moja sestra ima Sunce (V kuća Ribe) kvadrat Mars (II kuća Strelac). Orbis je nesto manji od 2'. Tačno je da ume lako plane, mada vrlo retko, ali nije tačno da voli da bude dominantna, normalna je po tom pitanju. Međutim, čudno je to što je jako lepa i zgodna, pametna, ali definitivno ima nešto u njoj što odbija muškarce, a ne mogu da objasnim zašto. :(
 
I moja sestra ima Sunce (V kuća Ribe) kvadrat Mars (II kuća Strelac). Orbis je nesto manji od 2'. Tačno je da ume lako plane, mada vrlo retko, ali nije tačno da voli da bude dominantna, normalna je po tom pitanju. Međutim, čudno je to što je jako lepa i zgodna, pametna, ali definitivno ima nešto u njoj što odbija muškarce, a ne mogu da objasnim zašto. :(
Posto svi govore da smo mi sa takvim aspektom jake licnosti, onda tvojoj sestri pripada netko tko ima jacu licnost. Sa drugim recima, da ima nesto u glavi. Znaci, mora biti slican nama.
Ti koji beze od nje i tako je nisu vredni.

Pozdrav.
 
sta znaci kad je Sunce angularno??

ja imam ovaj aspekt, Mars kvadrat Sunce... Sunce u Ribama, 11. kuca a Mars je u Strelcu u 8. kuci...
borbena sam ali nista preterano, i umem da budem tvrdoglava ponekad... samo ne dam na sebe.
Хтео је да каже да ако Сунце није у угаоном пољу тј. првом, четвртом, седмом или десетом...с тим што морам додати да Сунце у 4. пољу баш и неће дати потребу за доминацијом...Сунце на Асцеденту и на МЦ-у хоће сигурно...а кад је у седмом пољу пре ће дати потребу за јавним деловањем и то у симболици риба, значи нека уметност долази у обзир.

Потрбу за доминацијом испољавају ватрени , земљани знаци и шкорпион ако се нађу на осетљивим местима ( Асц. и МЦ ).
 
a sunce konj. mars u 12kuc. u biku?please znam da je topik - sun. kvadrat mars ali me interesuje to o 'odbijanju'....tnx!
Elekta,

Neznam gde si rodjena, tamo ili ovde: Mars u 12.k (kuci ribe) znaci da bi ti partner mogao biti preko vode: preko oceana a moze biti i sa nekog otoka (isto je preko vode). Sunce ti je isto u 12.kuci, znaci isto.

Ja se prilicno bavim tim Marsom i njegovom pozicijom: moj Mars u 10.kuci znaci da se dobro razumem sa Jarcima, a posto sam Bik to je jos vise dokaz da se najvise razumem sa njima.

LP
 

Back
Top