Radovan Karadžić u hagu sam sebi kuva doručak ručak i večeru!

Pogledaj rezultate ankete: Šta bi vi spremali Radovanu Karadžiću za doručak ručak i večeru?

Glasova
13. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Za doručak mladi sir za ručak sojino mleko i ovesne pahuljice a za večeru ribu!

5 38,46%
  • Za doručak šnicle za ručak pršutu a za večeru pljeskavicu!

3 23,08%
  • Za doručak ćevape i luk za ručak salamu a za večeru sremsku kobasicu!

4 30,77%
  • Za doručak sarma i luk za ručak slanina a za večeru kuvana jaja!

2 15,38%
  • Za doručak torta od jagode i za ručak pita od višnje a za večeru jafa biskvit!

3 23,08%
  • Za doručak puding za ručak suv hleb a za večeru eurokrem!

3 23,08%
  • Za doručak šunka za ručak dve bele milke a za večeru petit ber!

3 23,08%
  • Za doručak govedji gulaš za ručak supu a za večeru pasulj!

2 15,38%
  • Za doručak krompir pire za ručak špagete a za večeru jagnjetina!

2 15,38%
  • Za doručak riblji gulaš pire za ručak pizzu a za večeru mančmelov!

5 38,46%
Anketa sa više izbora.
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Radovan Karadžić u hagu sam sebi kuva doručak ručak i večeru!

Domaćin
    Učlanjen
    04.11.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Radovan Karadžić u hagu sam sebi kuva doručak ručak i večeru!

http://www.alo.co.yu/vesti/5647/Radovan_u_Hagu_sam_sebi_kuva

Radovan u Hagu sam sebi kuva
    Subota - 02.08.2008
    Haški optuženik Radovan Karadžić će sam sebi spremati hranu u pritvorskoj jedinici u Sheveningenu, saznaje „Alo!“.

Karadžić se na ovakav korak odlučio da bi ostao na režimu zdrave ishrane kojem je bio privržen poslednjih nekoliko godina, a na meniju ratnog predsednika Republike Srpske najčešće će biti čorbe od povrća i žitarica, sojino mleko, ovsene pahuljice, mladi sir i sve vrste rečne i morske ribe.

Najnoviji pritvorenik Sheveningena ni dok je bio u Specijalnom sudu nije uzimao zatvorsku hranu, već samo ono što su mu donosili rođaci i prijatelji, a s obzirom na to da Hag smatra elementarnom nepogodom, verovatno se boji sudbine nekoliko Srba koji iz misterioznih razloga nisu dočekali kraj suđenja.
    U Sekretarijatu Haškog suda potvrđeno nam je da pritvorenici mogu sami sebi da pripremaju hranu u trpezarijama, kojih ima na svakom od pet spratova zatvora u Sheveningenu, a hranu mogu kupiti u specijalizovanoj kantini, gde su cene približne onim u supermarketima.
    - Ukoliko u kantini nema namirnice koju pritvorenici traže, u dogovoru sa upravnikom je mogu naručiti. To nije nikakav problem - rečemo nam je u Sekretarijatu.

Kad god to bude hteo, Karadžić može da se vrati standardnoj zatvorskoj hrani, koju čine jedan topao i dva hladna obroka, obično iz holandske nacionalne kuhinje.
    Radovan Karadžić ima pravo i na posete, a kako kaže portparol Tribunala Nerma Jelačić, on „može u svako doba da zatraži od Sekretarijata Tribunala da mu odobri posetu“.
    Ona nije mogla da kaže da li je i čiju posetu eventualno Karadžić već zatražio, pošto, kako je navela, „Tribunal ne može da daje takve informacije javnosti“.
    Upitana da li postoji neka određena osoba koja odlučuje o tome ko može, a ko ne može da posećuje Karadžića u pritvoru, Nerma Jelačić je odgovorila da „tu nema velikih odluka“ i da sve što optuženi mora da uradi je da „obavestiti Sekretarijat ko bi došao - rodbina, prijatelji, advokati, kao i datum kada bi došli“.
    Ona je istakla da „svaki pritvorenik ima neprikosnoveno pravo da primi svoju porodicu i advokata“.
    Što se tiče prava na telefonske razgovore, Karadžić ne može da zove medije i svedoke, ali porodicu, advokate i prijatelje može da čuje kada i koliko često želi. Pritvorenici mogu da razgovaraju iz telefonskih govornica unutar pritvorske jedinice, a cena jednog minuta razgovora sa Srbijom će ga koštati oko jedan evro i dvadeset centi.

Prijatelji, oprostite mi

Radovan Karadžić pozvao je one koji su ga poznavali kao Dragana Dabića da mu oproste i poručio im da „veruju sebi, a ne propagandi“.
    Nekadašnji predsednik Republike Srpske je pre odlaska u Hag poručio da oprašta svima koji su ga blatili i objavljivali dezinformacije o njemu, objasnivši da shvata zbog čega su to činili.
    - Što se tiče analiza onih koji me ne poznaju, mogu reći da su me njihove projekcije samo zabavljale, ali im opraštam - istakao je on u izjavi koju su pred izručenje Hagu članovi njegove najbliže porodice dostavili medijima.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Radovan Karadžić u hagu sam sebi kuva doručak ručak i večeru!

Ma Raša je genijalac. Prava domaćica. Sam sebi sprema hranu, kuva, pere, pegla, puši...
    All In One

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio jomini Pogledaj poruku
    Ma Raša je genijalac. Prava domaćica. Sam sebi sprema hranu, kuva, pere, pegla, puši...
    All In One
    A da ga udamo?Za koga?Ko ce da bude provodadzija a ko Kum?

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio 1234 Pogledaj poruku
    Prijatelji, oprostite mi

Radovan Karadžić pozvao je one koji su ga poznavali kao Dragana Dabića da mu oproste i poručio im da „veruju sebi, a ne propagandi“.
    Nevezano za naslov, ali na ovo se čovek prosto mora osvrnuti.

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dupont Pogledaj poruku
    A da ga udamo?Za koga?Ko ce da bude provodadzija a ko Kum?
    Eno mu Šeki za muža, dominantniji je definitivno.
    A kum će da stigne uskoro na sprat ispod.

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Eno mu Šeki za muža, dominantniji je definitivno.
    A kum će da stigne uskoro na sprat ispod.

Početnik
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mozda se boji da ga neko ne otruje?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Какви жалосни и бедни коментари... невероватно.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Mito ja te juce pitoh-da li si ozenjen?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Citat Original postavio Dupont Pogledaj poruku
    Mito ja te juce pitoh-da li si ozenjen?
    Нисам видео питање, где је... а и не разумем одакле стална потреба да се завирује у било чију приватност. Да сам хтео да се са вама дружим у реал лајфу - не бих био на пдф...

Више пута сам навео да имам децу - па закључи сам.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Iskusan
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Neoženjen, ali su deca krštena u crkvi :???:
    Razveden ali je prota blagoslovio razvod :???:
    Više puta ženjen, ali uvek u crkvi :???:

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Citat Original postavio bezkorisnickogimena Pogledaj poruku
    Neoženjen, ali su deca krštena u crkvi :???:
    Razveden ali je prota blagoslovio razvod :???:
    Više puta ženjen, ali uvek u crkvi :???:
    Ma da ti nemas nesto protiv SPC stvarno cu morati da te virtualno povalim i da ti vratim veru u Boga

Domaćin lavina (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Uzasno bedni...

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Original postavio 1234
    Prijatelji, oprostite mi

Lepo kaze Rasa:

Mudar covek donosi svoje odluke, glup sledi javno mnenje.
    Are we sane or have we lost it once again
    We can only hope this day will come to an end

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

All In One
    pa nije valjda lud da mu seselj sprema corbe.
    i sloba je voleo seseljove corbe pa es video kako je prosao.

Aktivan član
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Karadžić se na ovakav korak odlučio da bi ostao na režimu zdrave ishrane kojem je bio privržen poslednjih nekoliko godina, a na meniju ratnog predsednika Republike Srpske najčešće će biti čorbe od povrća i žitarica, sojino mleko, ovsene pahuljice, mladi sir i sve vrste rečne i morske ribe.

pa zar ovo nije pohvalno?
    važno je voditi računa o sebi, bez obzira na okolnosti...

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Нисам видео питање, где је... а и не разумем одакле стална потреба да се завирује у било чију приватност. Да сам хтео да се са вама дружим у реал лајфу - не бих био на пдф...

Више пута сам навео да имам децу - па закључи сам.
    sa vama sektonjama se nikad ne zna

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Steta sto ne moze i lekove sam sebi da sprema, osim ako je poneo nesto od narodne medicine.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Radovan Karadzic sam sebi sprema da ga ne bi otrovali, a uostalom, navikao je na odredjeni rezim ishrane u skladu sa svojim fizioloskim i religijskim potrebama, a to Holandjani ne bi mogli da mu priuste...

Domaćin Tex707 (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Radovan Karadzic sam sebi sprema da ga ne bi otrovali, a uostalom, navikao je na odredjeni rezim ishrane u skladu sa svojim fizioloskim i religijskim potrebama, a to Holandjani ne bi mogli da mu priuste...

Da ga ne bi otrovali...???...znaci da verovatno sve sto mu treba za spremanje gaji na plantazi koja se nalazi u celiji, a voda koju pije dolazi specijalnom postom iz BiH...???

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Tex707 Pogledaj poruku
    Da ga ne bi otrovali...???...znaci da verovatno sve sto mu treba za spremanje gaji na plantazi koja se nalazi u celiji, a voda koju pije dolazi specijalnom postom iz BiH...???
    Ne, nego postoji specijalna kantina gde se nabavljaju namirnice, a uostalom, uvek moze neko nesto da mu donese u zalihe...

Aktivan član
    Učlanjen
    01.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

religijskim potrebama? hm pitam se koje je taj Karadzic veroispovesti? poubijao silan narod al posti petkom? ha ha ha neka istrune u zatvoru

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

eto shta ti je evropa ..... optuzhen za genocid a smeshtaj (zatvor): apartman sa chetiri zvezdice

Veoma poznat
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    381

Citat Original postavio Vendi9 Pogledaj poruku
    religijskim potrebama? hm pitam se koje je taj Karadzic veroispovesti? poubijao silan narod al posti petkom? ha ha ha neka istrune u zatvoru
    Ko si ti da smes na takav nacin da se sprdas sa BILO cijim verskim uverenjima!
    SRAM TE BILO!

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kosta1703 Pogledaj poruku
    Ko si ti da smes na takav nacin da se sprdas sa BILO cijim verskim uverenjima!
    SRAM TE BILO!
    Od bezboznika i balavaca mozes svasta da ocekujes...

Slične teme

1. A gde je Radovan Karadzic ???
    Autor REVOLUCIJA u forumu Politika
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 30.05.2011., 02:38
  2. Radovan Karadzic u Hagu(pravno glediste)
    Autor Decko27Bg u forumu Jezik
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.08.2008., 13:20
  3. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 01.08.2008., 09:36
  4. Radovan u Hagu!
    Autor john doe u forumu Politika
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 31.07.2008., 23:49
  5. Idealno mesto za porodican rucak/veceru...
    Autor A.G! u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.08.2007., 07:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •