Koristenje programa bez ubacivanja diska

To i mene interesujue
Alo sto se tice Bensona licno smatram da je jako los recnik - narocito mu je speling los - on ima opciju da ti procita reci ali je to mnogo lose odradjeno

nadji na netu MrDicty najbolji nas recnik do sada odradjen
- instalira se na hard disk tako da nemas muka sa ubacivanjem i izbacivanjem
-ima opciju srpsko/engleski i englesko/srpskli sve jednim klikom
-iam vise reci nego u Bensonu a svega je oko 20 MB
 
cveal:
To i mene interesujue
Alo sto se tice Bensona licno smatram da je jako los recnik - narocito mu je speling los - on ima opciju da ti procita reci ali je to mnogo lose odradjeno

nadji na netu MrDicty najbolji nas recnik do sada odradjen
- instalira se na hard disk tako da nemas muka sa ubacivanjem i izbacivanjem
-ima opciju srpsko/engleski i englesko/srpskli sve jednim klikom
-iam vise reci nego u Bensonu a svega je oko 20 MB
Reci,molim te,gde na netu da nadjem Mr Dicty?Ubio sam se pretrazujuci,ali bez uspeha.Hvala ti unapred.
 
Anonymous:
postoji program
virtual cd
i sa njim ti ne treba cd vise

većini drugova koje znam ( a i meni) je virtual cd pokarabasio kompiš te ga ne preporučujem nipošto.

A što se tiče rečnika originalan verzija koja košta 1200 dinara nema potrebe a tim. Ja koristim MINIDICT koji sadrži ogroma broj reči i težak je oko 15mb. Može se naručiti i košta oko 4€ sa adrese www.infogen.cjb.net i uradio je rečnik tim mojih sugrađana.
 
Кулиража:
Virtual CD je dobar program, ali ako ti on ne odgovara uzmi Virtual Drive, Clone CD
Googlaj malo ima mnogo programa koji mogu da naprave sliku (image) CD-a i posle varas racunar da si ubacio CD, a u stvari nisi.

Neću više da instaliram sve i svašta na kompiš što mi nije potrebno 100%, od kako ne instaliram sve i svašta nisam einstalirao već 5 mseci dok kad stavlojam sve i svašta moram da reinstaliram jedanput mesečno jer mi s.ebe komp.
 
chiki:
samo instaliraj nero6,moze i neka starija verzija.napravi image file.pokreni fajl i instaliraj benson.posle pozoves image recorder i to je to.to radi

Znam da je ovo izvodljivo (imam Nero 6) jedan moj prijatlej mi je uradio imidz za jedan program koji ja pustam bez CD.

Pokusao sam da isto to uradim i sam ali nikako mi ne ide..

Molio bih te ili nekog ko zna da mi detaljno opise proceduru kakko da to uradim. Imam XP

Pozdrav i unapred zahvalan
 
Pedja Kovacic:
Кулиража:
Virtual CD je dobar program, ali ako ti on ne odgovara uzmi Virtual Drive, Clone CD
Googlaj malo ima mnogo programa koji mogu da naprave sliku (image) CD-a i posle varas racunar da si ubacio CD, a u stvari nisi.

Neću više da instaliram sve i svašta na kompiš što mi nije potrebno 100%, od kako ne instaliram sve i svašta nisam einstalirao već 5 mseci dok kad stavlojam sve i svašta moram da reinstaliram jedanput mesečno jer mi s.ebe komp.

Tu si u pravu, kad sam ubacio novi hard nema sta nisam trpao na njega, tone programa.
Kad mi je rikno procesor i kad je popio servis (sreca pa pod garancijom ubacivao sam samo neophodne programe.
Zasad jos radi odlicno
 
Ja vec tri meseca pokusavam da nadjem koji program moze da odradi taj posao
sve sam probao bio po raznim forumima i tek juce sam nasao resenje
radi sve bez problema

najbolji program za to je Alcohol 120
istalacija ide ovako

1. skines Alcohol 120 na net-a i instaliras ga

2. Startujes ga - kliknes na make image
on ti napravi image tvoga CD , ako je disk zasticen treba ce mu oko sat vremena
ako nije 5 minuta
-druga varijanta je naproavis image u programu Clone CD(mislim da moze i Nero) - jednostavno samo kliknes na read ko da narezujes disk
zapamtis gde je snimiio taj image

3. U Alcohol 120 kliknes na Ikonicu virtual drive - on ti napravi drajv pod nekim slovom

4. kliknes u Alcoholu na taj drajv koji je napravio i pokazes mu putanju do image-a koji si prethodno napravio(korak br2)

5. Kliknes na taj drajv- on ustvari sada sadrzi CD i instaliras program

To je uglavnom to
Meni je sinoc uspelo

Ako sam bio malo nejasan - javite
 
Toplo preporucujem da sa neta skinete "YUrecnik". Download setup.exe je svega 1.88 Mb. Delo nasih ljudi, total free. Jednom reci - SAVRSEN! Ja cesto koristim njegovu opciju "miniYUrecnik". Moze se lako naci pretragom putem krstarice, a mislim i da ga na samoj krstasrici u rubrici Softver ima.
Sto se tice recnika, jos da dodam da znam momka koji zna momka koji prodaje CD Vujakliju, pa ako je neko zainteresovan...
Pozdrav i srecno sa skidanjem.
 
Pre par godina koristio sam program po imenu FAKECD. Sa njim mi je radio Benson i sve igre koje su tada zahtevala disk u CD-romu. Potrazi ga po netu znam da je bio jednostavan za upotrebu t.j ako se dobro secam samo iskopiras taj fail u direktorijum gde si predhodno iskopirao odredjeni disk startujes .exe fail i to sljaka.
 
Pedja Kovacic:
Кулиража:
Virtual CD je dobar program, ali ako ti on ne odgovara uzmi Virtual Drive, Clone CD
Googlaj malo ima mnogo programa koji mogu da naprave sliku (image) CD-a i posle varas racunar da si ubacio CD, a u stvari nisi.

Neću više da instaliram sve i svašta na kompiš što mi nije potrebno 100%, od kako ne instaliram sve i svašta nisam einstalirao već 5 mseci dok kad stavlojam sve i svašta moram da reinstaliram jedanput mesečno jer mi s.ebe komp.
pomenuti programi nisu djubre.ako instaliras svasta normalno je da punis registry djubretom i da ga onda nekim programom cistis ili povremeno reinstaliras,sto da ne?istrazuj ne zivi u strahu!
 

Back
Top