Tadiću ponovo upućene pretnje smrću

"Predsedniku Srbije Borisu Tadiću ponovo su upućene pretnje iz Beča, ovog puta zbog hapšenja nekadašnjeg vođe Srba u Bosni i Hercegovini Radovana Karadžića."


Blic


Sta mislite o patriotama koji salju ovakve stvari,a sede u Uniji i ne pada im na pamet da se vrati i zive u Srbiji?

Pa kome bi se vracalo kad ima takvog predsednika.

Zanimljivo je kako demokratama ti isti ljudi nisu smetali kada su dobijali dragocene glasove. Ma upropasti ih internet. Lepse bi bilo da im Tijanic servira ,,pravu istinu" putem satelita, da vide ljudi kako se u Srbiji radi i gradi i tece mlekovod i medovod.
 
dokle ce vise Srbi da prete Srbima smrcu i ubistvima...kolika je to doza ostrascenosti i kako se izleciti od toga...nisam ni na strani demokrata a ni na strani radikala, ali bojim se da patriotizan iskazan pretnjom smrcu nije patriotizam...

kao sto je i izrugivanje patritizmu teska bolest.
ja ne verujem da u jos nekoj zemlji na svetu postoje gremlini kao nase demokrate,kojima je patriotizam los:rtfm:
 
Sta mislite o patriotama ......
nashe patriote su bolje nego prave!
p-01.jpg


ja mislim sve o njima i da oni to najbolje pospeshuju i sve i na to su oni spremni...i tako ...
 
patriotizam je stanje duha, nacin razmisljanja, to je i emocija...a kod svake osobe je to drugacije, neka svako brani svoje stavove, to je njegovo pravo ali pretnja smrcu zaista nije argument...mada se slazem da i izrugivanje necijih osecanja, a patriotizam je zaista uzviseno osecanje, je bolest i plitkoumnost...tako da bi nam mnogo bolje bilo kad svaka strana pomalo "povukla" kocnicu...
 
mozda me i nisi razumeo...sebe smatram patriotom i time se ponosim, ali nisam od onih patriota koji misle da treba da se bijemo sa svima oko nas a i medjusobno, sa onima koji drugacije misle...a slazem se da forum ne treba da bude preozbiljan mada je osecanje patriotizma, kao sto sam vec rekao jedno od najuzvisenijih i najcenjenijih osecanja ne samo kod nas nego i svuda u svetu...tako da tema patriotizma treba da bude ozbiljna a ne da se sprdamo sa njom...mi smo nacija koja je zbog pogresno shvatanog patriotizma desetkovana u poslednjih 100 god...zato i mislim da je to tema za ozbiljnu diskusiju...
 
mozda me i nisi razumeo...sebe smatram patriotom i time se ponosim, ali nisam od onih patriota koji misle da treba da se bijemo sa svima oko nas a i medjusobno, sa onima koji drugacije misle...a slazem se da forum ne treba da bude preozbiljan mada je osecanje patriotizma, kao sto sam vec rekao jedno od najuzvisenijih i najcenjenijih osecanja ne samo kod nas nego i svuda u svetu...tako da tema patriotizma treba da bude ozbiljna a ne da se sprdamo sa njom...mi smo nacija koja je zbog pogresno shvatanog patriotizma desetkovana u poslednjih 100 god...zato i mislim da je to tema za ozbiljnu diskusiju...
e, sada si pogodio poentu
zato, nemoj da vredjash jer ja nisam ni mislio na tebe i tebi slichne, vec na one koje si lepo opisao gore
a da tema treba da bude ozbiljna onda neka se njome bave obavestajne sluzbe. pa ne moze svaka budala da salje pretnje gde mu se prohte i kad mu se digne od rakijice domace
narochito je zlo to sto klinci (a ima ih podosta) upravo patriotizam vide na neki bizaran i perverzan nachin pa se i ne stide da to pokazuju javno. njihovi su idoli vec vidjeni na rechi i delu pa im ne manjka "obrazovanje" u tom delu
sta da ti kazem dalje
 
mene je uvredila samo ta slika, jer sebe smatram patriotom, nista drugo, da misliom da si neko ko ne vredi nista ne bih ti ni odgovorio...u svakom slucaju tu temu patriotizma necu nastavljati, mada ima mnogo toga da se kaze...

aj da ponovim
sprdnja koju sam uputio je na rachun onih od kojih se debelo razlikujesh
prema tome, ne vidim zasto bi te vredjala
uostalom to je samo iz vica

(hvala na kompimentu, isto mislim;))
 
mozda me i nisi razumeo...sebe smatram patriotom i time se ponosim, ali nisam od onih patriota koji misle da treba da se bijemo sa svima oko nas a i medjusobno, sa onima koji drugacije misle...a slazem se da forum ne treba da bude preozbiljan mada je osecanje patriotizma, kao sto sam vec rekao jedno od najuzvisenijih i najcenjenijih osecanja ne samo kod nas nego i svuda u svetu...tako da tema patriotizma treba da bude ozbiljna a ne da se sprdamo sa njom...mi smo nacija koja je zbog pogresno shvatanog patriotizma desetkovana u poslednjih 100 god...zato i mislim da je to tema za ozbiljnu diskusiju...
Svaka čast! Ali, nažalost to je teško nekima objasniti....A inače za te što prete iz Beča - najbolje se Srbi bore, kad prde iz dijaspore.
 

Back
Top