Kratki Pasovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Zasto se u danasnjem fudbalu sve manje igra kratkim pasovima?
Koliko mogu vidjeti, evo vec nekoliko godina igra se presingom, a na evropskom prvenstvu se nesto bolje igralo.Zasto se ne osnuje jedna fudbalska ekipa sa zabranom dugih pasova, vec sa kratkim pasovima?Meni se dopadaju u igri Meksikanci.Za kratke pasove treba biti mali i pomjerljiv kao bombica.
 
Kao trener zabranio bih nabacivanje lopte na glavu, nego niske kratkopasne lopte i usetati se u gol.Moji igraci bi mogli dati gol glavom, samo na nabacaj niske lopte sa sljedece strane.Ne bih primao u tim visoke igrace nego samo do 170 cm visoki.
 
Moj formacija je:

Golman Radoje na golu, igra se sa dva centralna beka, jedan je u sredini mislioc, dva su napred kao polutke, dvojica su u sredini ispred mislioca, a dva su ispred njih na bokove s leva i desna, a jedan je u napadu a to je cuveni centarfor Mile.:lol:

To je moja formacija snova.:D
 
Poslednja izmena:
Znaci ima se prava za zadrzavanje lopte dodavanje bekova je obavezno i tek onda oni prebacuju loptu na dalju kombinaciju napred gdje se akcija odvija preko mislioca.Mislioc je uglavnom dobar vezista i on ide napred, a polutke s njim idu dotle, dokle napad preuzimaju leva i desna strana.Centarfor preduzima sve da da dobar zgoditak.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top