Antivirus XP 2008
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Antivirus XP 2008

Početnik Dedakus (avatar)
    Učlanjen
    24.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Angry Antivirus XP 2008

Kod komsije mi se pojavio(nemam pojma kako) antivirus ''Antivirus XP 2008''
    koji ne moze ni da se iskljuci ni da se izbrise, bar ja nisam mogao da uradim nesto od ta dva. Taj antivirus za nekih desetak sekundi skenira ceo komp i pronadje 2000 i kusur virusa ??? kad se klikne na remove viruses on izbaci sajt na kome treba da platis ko zna kome i ko zna sta pa da se desi ko zna sta.
    Na jednom drugom kompu sam uradio system restore i uklonio sam prokletinju ali kod ovoga system restore ima samo jednu restore tacku a to je 1.avgust tj. danas a to se pojavilo pre nekoliko dana, tako da ga je na taj nacin ne moguce otkloniti

Da li neko zna kako da uklonim ovo???

Iskusan Panamaman (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Podrazumevano Re: Antivirus XP 2008

Probaj sa programom Your Uninstalater!

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Decko,

Antivirus XP 2008 je VIRUS
    To bi trebao da uklonis sa kompa . Ako ne znas kako se to radi - formatiraj disk
    Srecno.

Iskusan Panamaman (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Tacnije nije virus nego je antivirus na koj moras da se predplatis.Ti ga obrisi ovim Your Uninstalerom ,pa kad ga obrises instaliraj Nod32 antivirus ili Kasperski,nikako Trojan. Evo ti sajt gde mozes da skines Your Uninstaller!
    http://www.download.com/Your-Uninstaller-2008/3000-2096_4-10143715.html
    ili
    http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/Your-Uninstaller.shtml

Veoma poznat BLANKED (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    318

To nije ni anti-virus,ni virus vec verovatno spyware.

Sve u svemu nije potreban format, potrebno je da ga se sto pre otarasis.

Plasim se da ga "pravi" anti-virus tesko moze detektovati, u tom slucaju iskoristi neki anti-spyware ili posto znas njegovu instalacionu lokaciju otarasi ga se manuelno.

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da, Antivirus 2008 je lažni anti-spyware program koji daje lažne informacije o detektovanim infekcijama na kompu i lako se uklanja svim dobro poznatim anti-spyware programima, kao što su: Ad-Aware, Spybot S&D, Spyware Doctor, Malwarebytes' Anti-Malware, SUPERAntiSpyware...itd., a može i ručno.
    ...
    Btw. ma kakav Your Uninstaller, nema veze sa ovim!
    Poslednji put ažurirao/la GostM : 22.08.2008. u 22:05

Početnik Dedakus (avatar)
    Učlanjen
    24.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

komp je crk'o pre nego sto sam uspeo da mu pruzim pomoc mada cini mi se da mu nije bilo sudjeno mi da sam uspeo da uradim nesto :S
    Poslednji put ažurirao/la Dedakus : 22.08.2008. u 18:47 Razlog: s. uznemiravanje od strane zgodne komsinice

Aktivan član mshone (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Antivirus XP 2008 ponovo

evo da opisem moje iskustvo.
    i sam sam bio iznenadjen onim sto sam zatekao
    -navodno skenira i pronalazi gomilu virusa vrlo brzo
    -izbacuje nesto kao plavi ekran smrti
    -na desktopu upozoravajuca poruka
    -ne uklanja ga ni spy boot, ni adaware
    -ne registruje ga KAV, NOD, Avast
    -ne uspevam da ga skinem ni sa uninstalerom pro

morao sam da
    -rucno pronadjem sve fajlove po imenu i da ih brisem iz vidljivih foldera
    -rucno cistim registry
    -iz system 32 da brisem desktop sliku sa porukom

znaci, sve rucno, ali sam uspeo. To je bilo pre oko 2 meseca i tada nije bilo zakrpa za antivirus programe protiv ovog malwarea. Nadam se da ce nekome koristiti.
    Poslednji put ažurirao/la GostM : 25.08.2008. u 13:47

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Re: Antivirus XP 2008 ponovo

Citat Original postavio mshone Pogledaj poruku
    evo da opisem moje iskustvo.
    i sam sam bio iznenadjen onim sto sam zatekao
    -navodno skenira i pronalazi gomilu virusa vrlo brzo
    -izbacuje nesto kao plavi ekran smrti
    -na desktopu upozoravajuca poruka
    -ne uklanja ga ni spy boot, ni adaware
    -ne registruje ga KAV, NOD, Avast
    -ne uspevam da ga skinem ni sa uninstalerom pro

morao sam da
    -rucno pronadjem sve fajlove po imenu i da ih brisem iz vidljivih foldera
    -rucno cistim registry
    -iz system 32 da brisem desktop sliku sa porukom

znaci, sve rucno, ali sam uspeo. To je bilo pre oko 2 meseca i tada nije bilo zakrpa za antivirus programe protiv ovog malwarea. Nadam se da ce nekome koristiti.
    A ko to tebi kaze da si morao sve rucno da radis?On se lako uklanja svim poznatim anti-spyware programima, kao što su: Ad-Aware, Spybot S&D, Spyware Doctor, itd...
    Poslednji put ažurirao/la GostM : 25.08.2008. u 19:54

Obećava
    Učlanjen
    23.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Pričate napamet jer ste negde pročitali da ga odredjeni programi rešavaju.Nije tačno da ga bilo koji od nabrojanih programa rešava,niste imači taj problem.U zadnjih mesec dana i pored svih napora,morao sam deinstalirati operativni program jer ovaj parazit ovlada računarom.Ako nekoga interesuje na ovom podforumu opisao sam problem u temi "Primer zaraženog računara-priča sa srećnim krajem" gde sam po drugi put imao slučaj preuzimanja računara,a jedini program koji ovoga trenutka rešava ovaj problem je SmitFraudFix. I to ne po mom mišljenju,već po savetu podrške BitDefendera.Inače program nije njihov,niti je proizvod njihovih partnera.
    A ko ne veruje,nije teško da proveri.Zarazite svoj računar pa probajte da ga očistite programima koje navodite.
    Poslednji put ažurirao/la GostM : 26.08.2008. u 00:31

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio golina Pogledaj poruku
    A ko ne veruje,nije teško da proveri.Zarazite svoj računar pa probajte da ga očistite programima koje navodite.
    Pre 8 dana sam sa "tim Antivirus XP 2008" zarazio PC...Lepo sam sa HijackThis-om Fiksirao.
    evo pogledaj sam:
    Running processes:
    C:\WINDOWS\System32\smss.exe
    C:\WINDOWS\SYSTEM32\winlogon.exe
    C:\WINDOWS\system32\services.exe
    C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
    C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
    C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\TPSrv.exe
    C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
    C:\Programme\Gemeinsame Dateien\LogiShrd\LVMVFM\LVPrcSrv.exe
    C:\WINDOWS\System32\CbEvtSvc.exe
    C:\WINDOWS\system32\CTsvcCDA.exe
    D:\Programe\Apache Group\Apache2\bin\apache.exe
    C:\Programme\Google\Common\Google Updater\GoogleUpdaterService.exe
    C:\Programme\Gemeinsame Dateien\LogiShrd\LVCOMSER\LVComSer.exe
    D:\Programe\bin\nSvcLog.exe
    C:\Programme\NVIDIA Corporation\nTune\nTuneService.exe
    C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
    C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\PsCtrls.exe
    C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\PavFnSvr.exe
    C:\Programme\Gemeinsame Dateien\Panda Software\PavShld\pavprsrv.exe
    C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\pavsrv51.exe
    C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\AntiSpam\pskmssvc.exe
    C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\AVENGINE.EXE
    c:\programme\panda security\panda internet security 2008\firewall\PSHOST.EXE
    C:\WINDOWS\Explorer.EXE
    C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\PsImSvc.exe
    D:\Programe\Apache Group\Apache2\bin\apache.exe
    C:\WINDOWS\system32\MsPMSPSv.exe
    D:\Programe\bin\nSvcAppFlt.exe
    C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\APVXDWIN.EXE
    C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE
    C:\WINDOWS\CTHELPER.EXE
    C:\Programme\Gemeinsame Dateien\LogiShrd\LComMgr\Communications_Helper.exe
    C:\Programme\Logitech\QuickCam\Quickcam.exe
    C:\WINDOWS\system32\lphcj3fj0ej61.exe
    C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
    D:\Programe\bin\nSvcIp.exe
    D:\Programe\Go\CTCMSGoU.exe
    C:\Programme\Windows Live\Messenger\MsnMsgr.Exe
    C:\Programme\Google\Google Updater\GoogleUpdater.exe
    C:\Programme\Gemeinsame Dateien\Logishrd\LQCVFX\COCIManager.exe
    C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\SRVLOAD.EXE
    C:\Programme\Gemeinsame Dateien\LogiShrd\LVCOMSER\LVComSer.exe
    C:\WINDOWS\system32\wbem\wmiapsrv.exe
    C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\WebProxy.exe
    C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\PavBckPT.exe
    C:\Programme\Internet Explorer\iexplore.exe
    C:\Programme\Gemeinsame Dateien\Microsoft Shared\Windows Live\WLLoginProxy.exe
    C:\Programme\Internet Explorer\IEXPLORE.EXE
    C:\Programme\Internet Explorer\iexplore.exe
    C:\Programme\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.chello.at/
    R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://de.yahoo.com
    R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
    R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
    R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://de.yahoo.com
    R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =
    R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =
    O2 - BHO: Adobe PDF Reader - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Programme\Gemeinsame Dateien\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll
    O2 - BHO: (no name) - {7E853D72-626A-48EC-A868-BA8D5E23E045} - (no file)
    O2 - BHO: Windows Live Anmelde-Hilfsprogramm - {9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6} - C:\Programme\Gemeinsame Dateien\Microsoft Shared\Windows Live\WindowsLiveLogin.dll
    O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - c:\programme\google\googletoolbar2.dll
    O2 - BHO: Google Toolbar Notifier BHO - {AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D} - C:\Programme\Google\GoogleToolbarNotifier\2.1.1119 .1736\swg.dll
    O3 - Toolbar: &Google - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - c:\programme\google\googletoolbar2.dll
    O4 - HKLM\..\Run: [APVXDWIN] "C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\APVXDWIN.EXE" /s
    O4 - HKLM\..\Run: [SCANINICIO] "C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\Inicio.exe"
    O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup
    O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit
    O4 - HKLM\..\Run: [CTHelper] CTHELPER.EXE
    O4 - HKLM\..\Run: [LogitechCommunicationsManager] "C:\Programme\Gemeinsame Dateien\LogiShrd\LComMgr\Communications_Helper.exe "
    O4 - HKLM\..\Run: [LogitechQuickCamRibbon] "C:\Programme\Logitech\QuickCam\Quickcam.exe" /hide
    O4 - HKLM\..\Run: [lphcj3fj0ej61] C:\WINDOWS\system32\lphcj3fj0ej61.exe
    O4 - HKCU\..\Run: [swg] C:\Programme\Google\GoogleToolbarNotifier\GoogleTo olbarNotifier.exe
    O4 - HKCU\..\Run: [NVIDIA nTune] "C:\Programme\NVIDIA Corporation\nTune\nTuneCmd.exe" clear
    O4 - HKCU\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
    O4 - HKCU\..\Run: [Creative MediaSource Go] "D:\Programe\Go\CTCMSGoU.exe" /SCB
    O4 - HKCU\..\Run: [MsnMsgr] "C:\Programme\Windows Live\Messenger\MsnMsgr.Exe" /background
    O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'LOKALER DIENST')
    O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'NETZWERKDIENST')
    O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')
    O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')
    O4 - Global Startup: Google Updater.lnk = C:\Programme\Google\Google Updater\GoogleUpdater.exe
    O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Programme\Java\jre1.5.0_04\bin\npjpi150_04.dll
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Konsole - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Programme\Java\jre1.5.0_04\bin\npjpi150_04.dll
    O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
    O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Programme\Messenger\msmsgs.exe
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Programme\Messenger\msmsgs.exe
    O16 - DPF: {0A5FD7C5-A45C-49FC-ADB5-9952547D5715} (Creative Software AutoUpdate) - http://www.creative.com/softwareupdate/su/ocx/15031/CTSUEng.cab
    O16 - DPF: {2D8ED06D-3C30-438B-96AE-4D110FDC1FB8} (ActiveScan 2.0 Installer Class) - http://acs.pandasoftware.com/activescan/cabs/as2stubie.cab
    O16 - DPF: {D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000} (Shockwave Flash Object) - http://fpdownload2.macromedia.com/get/shockwave/cabs/flash/swflash.cab
    O16 - DPF: {F6ACF75C-C32C-447B-9BEF-46B766368D29} (Creative Software AutoUpdate Support Package) - http://www.creative.com/softwareupdate/su/ocx/15034/CTPID.cab
    O23 - Service: CbEvtSvc - Unknown owner - C:\WINDOWS\System32\CbEvtSvc.exe
    O23 - Service: Creative Service for CDROM Access - Creative Technology Ltd - C:\WINDOWS\system32\CTsvcCDA.exe
    O23 - Service: ForceWare Intelligent Application Manager (IAM) - Unknown owner - D:\Programe\bin\nSvcAppFlt.exe
    O23 - Service: Forceware Web Interface (ForcewareWebInterface) - Apache Software Foundation - D:\Programe\Apache Group\Apache2\bin\apache.exe
    O23 - Service: Google Updater Service (gusvc) - Google - C:\Programme\Google\Common\Google Updater\GoogleUpdaterService.exe
    O23 - Service: LVCOMSer - Logitech Inc. - C:\Programme\Gemeinsame Dateien\LogiShrd\LVCOMSER\LVComSer.exe
    O23 - Service: Process Monitor (LVPrcSrv) - Logitech Inc. - C:\Programme\Gemeinsame Dateien\LogiShrd\LVMVFM\LVPrcSrv.exe
    O23 - Service: LVSrvLauncher - Logitech Inc. - C:\Programme\Gemeinsame Dateien\LogiShrd\SrvLnch\SrvLnch.exe
    O23 - Service: NBService - Nero AG - C:\Programme\Nero\Nero 7\Nero BackItUp\NBService.exe
    O23 - Service: NMIndexingService - Nero AG - C:\Programme\Gemeinsame Dateien\Ahead\Lib\NMIndexingService.exe
    O23 - Service: ForceWare IP service (nSvcIp) - NVIDIA Corporation - D:\Programe\bin\nSvcIp.exe
    O23 - Service: ForceWare user log service (nSvcLog) - NVIDIA Corporation - D:\Programe\bin\nSvcLog.exe
    O23 - Service: nTune Service (nTuneService) - NVIDIA - C:\Programme\NVIDIA Corporation\nTune\nTuneService.exe
    O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

O23 - Service: Panda Software Controller - Panda Software International - C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\PsCtrls.exe
    O23 - Service: Panda Function Service (PAVFNSVR) - Panda Software International - C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\PavFnSvr.exe
    O23 - Service: Panda Process Protection Service (PavPrSrv) - Panda Software - C:\Programme\Gemeinsame Dateien\Panda Software\PavShld\pavprsrv.exe
    O23 - Service: Panda anti-virus service (PAVSRV) - Panda Software International - C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\pavsrv51.exe
    O23 - Service: Panda Antispam Engine (pmshellsrv) - Panda Software International - C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\AntiSpam\pskmssvc.exe
    O23 - Service: Panda Host Service (PSHost) - Panda Software International - c:\programme\panda security\panda internet security 2008\firewall\PSHOST.EXE
    O23 - Service: Panda IManager Service (PSIMSVC) - Panda Software International - C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\PsImSvc.exe
    O23 - Service: Panda TPSrv (TPSrv) - Panda Software International - C:\Programme\Panda Security\Panda Internet Security 2008\TPSrv.exe
    O23 - Service: TuneUp WinStyler Theme Service (TUWinStylerThemeSvc) - TuneUp Software GmbH - C:\Programme\TuneUp Utilities 2006\WinStylerThemeSvc.exe
    Morao sam sledece procese da fiksiram:
    C:\WINDOWS\System32\CbEvtSvc.exe

C:\WINDOWS\system32\lphcj3fj0ej61.exe

O4 - HKLM\..\Run: [lphcj3fj0ej61] C:\WINDOWS\system32\lphcj3fj0ej61.exe (ovaj 04-proces morao sam pre nego sto ga fiksiram iz Taskmanager da ga izbrisem)

O23 - Service: CbEvtSvc - Unknown owner - C:\WINDOWS\System32\CbEvtSvc.exe
    I onda sa CCleaner izbrisao...
    Ko zna taj je u prednosti!

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Dupont , u pravu si ,sve što si napisao je ispravno , ali je delimično u pravu i golina jer je to poznata verzija smitfrauda , obično ga SmitfraudFix i rešava , možda čovek nije nikada čuo za "Hijack This" , relativno je mali broj ljudi koji zna da ga koristi .

Obećava
    Učlanjen
    23.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Ma čuo sam za "Hijack This" , ali ne koristim ga,verovatno bi morao da pošaljem log na forum da se analizira, pa ručno ovo,pa onda ono,pa onda na kraju CCleaner kako kažete.A programčić koji sam koristio je sve sam rešio,prosečnom korisniku nije ni važno čime je tačno zaražen,važno mu je da reši problem.Ne moraju svi biti eksperti.
    A kad ti ono čudo ovlada računarom,teško da ćeš moći i izaći na Net da izbaciš log da bi ti neko pomogo.

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio golina Pogledaj poruku
    Ma čuo sam za "Hijack This" , ali ne koristim ga,verovatno bi morao da pošaljem log na forum da se analizira, pa ručno ovo,pa onda ono,pa onda na kraju CCleaner kako kažete.A programčić koji sam koristio je sve sam rešio,prosečnom korisniku nije ni važno čime je tačno zaražen,važno mu je da reši problem.Ne moraju svi biti eksperti.
    A kad ti ono čudo ovlada računarom,teško da ćeš moći i izaći na Net da izbaciš log da bi ti neko pomogo.
    Da li si siguran?mozda se neki Datei pojavljuje pod drugim imenom(na to nisi mislio)
    Postuj log pa da vidimo...

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Antivirus XP 2008 je virusni program pokusano sa Uninstaller 2008 i posle je bilo Insert your CD and install XP, Pre neki dan kod druga prosle nedelje kod mene i jos na nekim kompjuterima Antivirus XP 2008
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio NICS Pogledaj poruku
    Antivirus XP 2008 je virusni program pokusano sa Uninstaller 2008 i posle je bilo Insert your CD and install XP, Pre neki dan kod druga prosle nedelje kod mene i jos na nekim kompjuterima Antivirus XP 2008
    Ovo si lepo rekao i potpuno se slažem sa tobom, ali ni sa jednim Uninstaller-om se ne mogu ukloniti virusi iz kompjutera! Osim onog Panamaman-a, niko pametan ti to ne bi savetovao!

Inače, već je objašnjeno kako se uklanja pomenuti virus.

Cheersy nije na forumu
    ๏̯͡๏ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(●̮̮̃ ●̃)۶
    Domaćin
    Učlanjen
    11.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

Moj PC je zarazen ovim virusom
    citam ovo gore i nista ne kapiram
    ajde polako korak po korak...pomazite

Početnik Rothschild (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Skini Malwarebytes' Anti-Malware izvrsi update i izaberi opciju perform full scan.

Cheersy nije na forumu
    ๏̯͡๏ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(●̮̮̃ ●̃)۶
    Domaćin
    Učlanjen
    11.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

hvala...nema ga vise

Obećava Ludi Milojko 3 (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Đe nisam ranije pročitao vaše komentare.................................
    Ja ga riješio na OOOO-RUK SYSTEM.....................ponovo podizanje sistema

Slične teme

1. ANTIVIRUS!!!!!!
    Autor ExTrAwAgAnTnA u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.06.2006., 01:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •