Call of Duty

sonne:
Anonymous:
najsnp:
Probajte na VETERAN pa mi recite dali je teško :P

Uradio i jos uvek mislim da je lako, cak i na VETERAN, mnogo je lakse u odnosu na Medal of Honor na nivou tezine HARD.

Pa Call of Duty pravi pola razvojnog tima koji je napravio Medal of Honor tako da se i ne ocekuje da bude iste tezine!!! A na veteran i nije bas laka kako vi to pretstavljate!!!
Zavrsio sam je na veteran i laka je.Problem kod ovih igara je u tome sto mozes memorisati kad god hoces.Probajte "Operation Flashpoint"
 
igrica je super. jeste da je malo laka ,ali ima istorijskih detalja , i osim sto sluzi za klanje fasista moze i da se nauci ponesto.
posebno mi je drago sto je nije izdao EA games koji mrzim iz dna duse. :)
 
igra razbija i nije bas laka kao sto se prica jes da moze da se predje al to valjda i treba da bude poenta igara, narocito je extra sto je sve uradjeno dosta realno i voznja tenka i pucanje iz protivavionca, do jaja ljudi se bas potrudili
 
ma slazem se da je igra sjajna ali bojim se da su se zeznuli kod prelaska na visi nivo tezine. Iskreno mislio sam da ce bar nesto znacajnije promeniti a ne sve isto samo malo teze. Po meni to je bezveze ali dobro. Nego da li neko moze da mi preporuci neku drugu pucacinu na fazon Call of Duty a da nije MoH.
 

Back
Top