stipendije, konkursi...
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: stipendije, konkursi...

Početnik
    Učlanjen
    19.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano stipendije, konkursi...

Moze li mi neko reci da li postoji republicka stipendija na osnovu uspeha sa takmicenja i slicno, neka stipendija za talentovane ucenike...
    Kada i sta mi treba da bih konkurisao?

Početnik
    Učlanjen
    19.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: stipendije, konkursi...

Citat Original postavio bojan
    Moze li mi neko reci da li postoji republicka stipendija na osnovu uspeha sa takmicenja i slicno, neka stipendija za talentovane ucenike...
    Kada i sta mi treba da bih konkurisao?
    Pusti stipendiju, koju si skolu zavrsio , mozda te znam...?! Sta si upisao...?! Pozdrav za moje Valjevo...

Početnik
    Učlanjen
    19.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja sam zavrsio gimnaziju, bio sam IV-3, kod Nade Cirovic. Zivim na V puku. Upisao sam farmaciju...

Da li me znas

de
    Guest

Podrazumevano Stipendije

Imas vrlo interesantnu knjigu vodic kroz univerzitet sve o upisu i mogucnostima studija. Knjiga o STIPENDIJAMA i studentskim kreditima zove se studentski vodic mozes da je kupis u knjizari PLATO tu ces detaljno sve da prociras. (simbolicna je cena 100 din).

Obećava
    Učlanjen
    15.09.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Sto se tice republicih stipendija imas onu koju raspisuje ministarstvo Nauke i sporta u Zahmuskoj. Za nju ti treba valjda svedocanstvo i overene kopije diploma s takmicenja od republickog pa nadalje. Za fakultet ne znam sta ti treba valjda indeks mozes da se raspitas... Ta stipendija iznosi 3000 za srednjoskolce 4800 za studente i ne znam kolko je za postdiplomce. Ako si neki jak baja pa imas nagrade sa medjunarodnih takmicenja tipa Olimpijada onda imas posebnu stipendiju za to koja za srednjoskolce iznosi 5000!!! E da umalo da zaboravim, za ovu prvu moras da polazes neke testove inteligencije i sposobnosti ali je strava to sto kad jednom polozis onda treba ssamo da odrzavas prosek iznad tamo propisanog i imas stipendiju do kraja skolovanja

Slične teme

1. Konkursi
    Autor Cecilija u forumu Književnost
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 15.06.2005., 16:34
  2. Konkursi
    Autor MUDRICA u forumu Književnost
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.10.2004., 13:04
  3. Internet konkursi
    Autor dalinea u forumu Književnost
    Odgovora: 0