Haradinaj=Vlad Tepesh

poredjenje


  • Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .
alo,donkey,nisam ja srecni patriota ili patrijota ti znas zasto sam kivan na ceo vas jebenonekulturanmajmunskiseljacki narod.

ps sto se tice stranaka neutralan sam i za to sam da se isteaju sva govna iz Srbije i ds i dss i radikali i ldp,sps i ostali
 
Glup je i ostrashcen onj koji vuche znak jednakosti izmedju Pavelica i Karadzica, pri tom izostavlja Haradinaja, Chekua, Orica, Gotovine, Musolinija, i ostale.... :whistling:

znaci ti tvrdis da je postavljac teme....
a sto se ucesnika tice, mislim da nije kulturno, iako neki to stalno rade, da kada je tema konkretna, sa imenom i prezimenom, da se spominju i druge licnosti koje nisu obuhvacene anketom-temom.:rtfm:
 
ma jok bre, ne prepoznajem se na taj "nick", ovim ti samo zelim pomoci da se ne brukas:hahaha::hahaha::hahaha:
i ponavljam pitanje, sta ti nije jasno sa njegovim glasanjem????
ps. hebote te gashi, sokrati jeste moj zemljak, ali gashi je garant tvoj:rotf::rotf:

hajde ne lazi, prepoznao sam kod Gashija tvoje lj...:rotf:....a zaboravio sam i na treci (ili cetvrti) tvoj klon http://forum.krstarica.com/member.php?u=142095
opcija "nisam odavle" je postavljena da se upeca neki debil, i upecao se.....
 
hajde ne lazi, prepoznao sam kod Gashija tvoje lj...:rotf:....a zaboravio sam i na treci (ili cetvrti) tvoj klon http://forum.krstarica.com/member.php?u=142095
opcija "nisam odavle" je postavljena da se upeca neki debil, i upecao se.....

moje lj ja ponekad koristim kada zahebavam pojedince, ali ne na nacin gashija, pa on se sprda sa tobom time a ne sa mnom. inace taj sa linka ja ne znam ni ko je, ali mogu pretpostaviti njegovu inteligenciju ili partijsku pripadnost.
i rekoh vise puta, jedan jedini nick... i mislim da je dovoljan...
ako ukapiras poslednju recenicu:whistling::whistling::whistling:
 
moje lj ja ponekad koristim kada zahebavam pojedince, ali ne na nacin gashija, pa on se sprda sa tobom time a ne sa mnom. inace taj sa linka ja ne znam ni ko je, ali mogu pretpostaviti njegovu inteligenciju ili partijsku pripadnost.
i rekoh vise puta, jedan jedini nick... i mislim da je dovoljan...
ako ukapiras poslednju recenicu:whistling::whistling::whistling:

kapiram, ti si zestok ego-manijak....ako znas sta je to (pridajes sebi preveliki znacaj, gashi)
 
jesam, odlican film....a jesi ti gledao dokumentarac "ekrem siptar ye8e magaricu" (kad vec pricamo o toj vrsti umetnosti)?? stavio bih ti link, ali ima ovde dece ispod 18 godina...

P.S. AKO NIJE DUHOVITO, DZABA TI SMAJLI

evo ja pokusavm i smajlijima da ti pomognem shvatiti post ali....
a sto se gledanja linka tice, ukusi su nam razliciti, ne samo u poliitci vec i u sedmoj umetnosti:whistling::whistling:
 
1. Vlad Tepeš je bio rumunski vladar koji se borio protiv Turaka, kao strane sile koja je imala teritorijalne pretenzije na rumunsku teritoriju.

2. Njegove metode bile su brutalne, ali delotvorne, neko bi rekao i opravdane.

3. Najgore vrste mučenja koja je priređivao zarobljenim Turcima direktno su prepisana iz turske sadističke prakse - nabijanje na kolac, etc.

4. Vlad Tepeš nije pio krv, već je to dodao (i još dosta toga) irski pisac Bram Stoker, za potrebe svog horor (dakle - izmišljenog!) romana.

I Da li se, ako izaberem opciju 'to je to' podrazumeva da smatram:

1. Haradinaj se borio protiv Srbije, kao strane sile sa pretenzijama na albansku teritoriju?

2. Njegove metode bile su brutalne, ali delotvorne, neko bi rekao i opravdane?

3. Najgori zločini prepisani su iz srpske prakse?

4. Haradinaj nije 'vadio' organe, već je to dodala (i još dosta toga) švajcarski pisac Karla del Ponte, za potrebe svog SF romana?

II Izaberem li opciju 'dracula je bolji', podrazumeva li to da smatram:

1. a) Vlad Tepeš se delotvornije borio protiv Turaka, nego Haradinaj protiv Srba ili
b) obrnuto?

2. a) Tepešove metode bile su brutalnije ili
b) Tepešove metode bile humanije?

3. a) Tepeš je bio brutalniji prema Turcima, nego Haradinaj prema Srbima, ili
b) obrnuto?

III Izaberem li opciju 'haradinaj nije poi krv vec prodavao organe', smatram li isto što i u slučaju I, jedino s tom razlikom što Haradinaj nije 'poi' krv, već prodavao organe?

IV Izaberem li opciju 'nisam odavde', podrazumeva li to da informacije o Tepešu/Haradinaju crpem isklјučivo sa televizije/štampe/filma i da, pošteno govoreći, nemam bitnih informacija iz relevantnih izvora, bilo o jednom, bilo o drugom?


Molim da mi se odgovori na gorepostavljena pitanja, kako bih mogao da donesem valjanu i informisanu odluku i obavim svoju građansku dužnost.

Ukoliko su odgovori na pitanja iz tačaka I, III i IV pozitivni, najskloniji sam da zaokružim opciju IV - 'nisam odavle'.
 
1. Vlad Tepeš je bio rumunski vladar koji se borio protiv Turaka, kao strane sile koja je imala teritorijalne pretenzije na rumunsku teritoriju.

2. Njegove metode bile su brutalne, ali delotvorne, neko bi rekao i opravdane.

3. Najgore vrste mučenja koja je priređivao zarobljenim Turcima direktno su prepisana iz turske sadističke prakse - nabijanje na kolac, etc.

4. Vlad Tepeš nije pio krv, već je to dodao (i još dosta toga) irski pisac Bram Stoker, za potrebe svog horor (dakle - izmišljenog!) romana.

I Da li se, ako izaberem opciju 'to je to' podrazumeva da smatram:

1. Haradinaj se borio protiv Srbije, kao strane sile sa pretenzijama na albansku teritoriju?

2. Njegove metode bile su brutalne, ali delotvorne, neko bi rekao i opravdane?

3. Najgori zločini prepisani su iz srpske prakse?

4. Haradinaj nije 'vadio' organe, već je to dodala (i još dosta toga) švajcarski pisac Karla del Ponte, za potrebe svog SF romana?

II Izaberem li opciju 'dracula je bolji', podrazumeva li to da smatram:

1. a) Vlad Tepeš se delotvornije borio protiv Turaka, nego Haradinaj protiv Srba ili
b) obrnuto?

2. a) Tepešove metode bile su brutalnije ili
b) Tepešove metode bile humanije?

3. a) Tepeš je bio brutalniji prema Turcima, nego Haradinaj prema Srbima, ili
b) obrnuto?

III Izaberem li opciju 'haradinaj nije poi krv vec prodavao organe', smatram li isto što i u slučaju I, jedino s tom razlikom što Haradinaj nije 'poi' krv, već prodavao organe?

IV Izaberem li opciju 'nisam odavde', podrazumeva li to da informacije o Tepešu/Haradinaju crpem isklјučivo sa televizije/štampe/filma i da, pošteno govoreći, nemam bitnih informacija iz relevantnih izvora, bilo o jednom, bilo o drugom?


Molim da mi se odgovori na gorepostavljena pitanja, kako bih mogao da donesem valjanu i informisanu odluku i obavim svoju građansku dužnost.

Ukoliko su odgovori na pitanja iz tačaka I, III i IV pozitivni, najskloniji sam da zaokružim opciju IV - 'nisam odavle'.

preozbiljno si shvatio "anketu"... anketa je letnja, znaci laka, prigodna za pljuvacinu, ne traze se nikakvi dokazi za tvrdnje, jednostavno mala razbibriga nakon ovih loish dana po patrijote:whistling::whistling:
 
preozbiljno si shvatio "anketu"... anketa je letnja, znaci laka, prigodna za pljuvacinu, ne traze se nikakvi dokazi za tvrdnje, jednostavno mala razbibriga nakon ovih loish dana po patrijote:whistling::whistling:

Ne, nego pokušavam da je dovedem do apsurda. :roll:

Ko je ono rekao 'jedva čekam da padne Milošević, pa da ne moram da slušam svakakve budale samo zato što su protiv njega'?
 

Back
Top