Cice,kako dajete do znanja suprotnom polu da ima prodju?

Сме бре.. : ))



Не могу да ловим јагњеће погледе заиста.. Или оно провалим да ме пегла погледом, и као она је одрадила своје као сад ја треба да устанем и да одрадим све остало.. Важи..

a kad te ne gleda kao jagnje nego kao neko ko bi te pokidao ko prase masan dzak?
:zcepanje:
 
E a Shojo, to sa tim pogledima, da l' to uvijek znaci, svidjanje i to...msim sko ro mi se desilo na nekoj slavi...ono gleda te, kad si u zaru price s nekim...ja se okrenem jer opazam to ...ona izbjegne pogled...msim...ako joj se npr. svidjam, sto se malo ne zadrzi...jer tim izbjegavanjem i ja gubim interesovanje...

Ма пусти то очијукање.. Мени се то редовно дешава, провалиш периферним видом да те неко цима погледом а кад је погледаш оно склизне јој поглед, или се ето баш тад нађе у послу, а да проговори једну једину реч ма јок... Мсм..
 
Ма пусти то очијукање.. Мени се то редовно дешава, провалиш периферним видом да те неко цима погледом а кад је погледаш оно склизне јој поглед, или се ето баш тад нађе у послу, а да проговори једну једину реч ма јок... Мсм..

Pa da, to i ja mislim...zenska glupost...ali mi je neshvatljiva...mozda je stid ili neiskustvo...ali eto pitam nju...msm zanima me taj zenski ugao...a ona je rekla da to obavezno znaci svidjanje...
 
Pa da, to i ja mislim...zenska glupost...ali mi je neshvatljiva...mozda je stid ili neiskustvo...ali eto pitam nju...msm zanima me taj zenski ugao...

Женски угао је тај да ће она увек бранити женско.. Тако да ће ти дати одговор типа ''она је стидљива, треба да јој приђеш, да јој покажеш интересовање'' бла бла.. Мсм тај фазон неки..
 
Pa da, to i ja mislim...zenska glupost...ali mi je neshvatljiva...mozda je stid ili neiskustvo...ali eto pitam nju...msm zanima me taj zenski ugao...

p daje do znanja da joj se svidjas, ali treba razlikovati pogled svidjanja i neke zainteresovanosti ovako, nesto joj je zanimljivo bezveze pa baci pogled
pogled svidjanja je specifican..i ja nekom dajem do znanja pogledom da mi se svidja, ne pravim prvi korak.
 
Женски угао је тај да ће она увек бранити женско.. Тако да ће ти дати одговор типа ''она је стидљива, треба да јој приђеш, да јој покажеш интересовање'' бла бла.. Мсм тај фазон неки..
a sta bi ti da ti pridje zenska sama... gotovan...:D
 
Женски угао је тај да ће она увек бранити женско.. Тако да ће ти дати одговор типа ''она је стидљива, треба да јој приђеш, да јој покажеш интересовање'' бла бла.. Мсм тај фазон неки..

:mrgreen:

pa recimo ne mora da znaci stidljivost, ali prepustam muskarcu da pridje. mozda i jeste.ne stidljivost ali da ne budem napadna...otkud znam..
drugo je ako nekog znam vec, ili je deo drustva ..onda je jasno kroz pricu sa njim, neobaveznu, nacin na koji ga gledam i smejem se da mi se svidja

pa zene uglavnom ocekuju da im pridje muskarac, ali daju do znanja da im se svidja..
mada znam i kad pricam sa ortacima o tome , muskarci su bas telad da provale te signale..:mrgreen:
zene nekako tacno provaljuju..
 
Poslednja izmena:
a sta bi ti da ti pridje zenska sama... gotovan...:D

Знаш како, иначе нисам у фазону ловине, волим да будем ловац, али оно неће јој се ништа десити ако приђе.. ;)

:mrgreen:
pa recimo ne mora da znaci stidljivost, ali prepustam muskarcu da pridje. mozda i jeste..otkud znam..
drugo je ako nekog znam vec, ili je deo drustva ..onda je jasno kroz pricu sa njim, neobaveznu, nacin na koji ga gledas i smejes se da ti se svidja

Ово ми је увек било хит ћалета ми.. Онај фазон када се она увек ту случајно нађе поред тебе, било да сте напољу на клупи, било да је негде на гајби.. И стаааално има потребу да те додирне, да спусти руку на тебе итд итд.. Мени то смешно.. хахаааааа.. Или кад се кикоће на све што кажеш.. А већ када ми стави ногу преко ноге, то ме нервира..
 
Poslednja izmena:
Знаш како, иначе нисам у фазону ловине, волим да будем ловац, али оно неће јој се ништа десити ако приђе.. ;)



Ово ми је увек било хит ћалета ми.. Онај фазон када се она увек ту случајно нађе поред тебе, било да сте напољу на клупи, било да је негде на гајби.. И стаааално има потребу да те додирне, да спусти руку на тебе итд итд.. Мени то смешно.. хахаааааа.. Или кад се кикоће на све што кажеш.. А већ када ми стави ногу преко ноге, то ме нервира..
:eek: nogu preko noge, dodiruje te? kakav promiskuitet.strasno

ja ne, pridjem nesto da mu kazem jer je buka, da me bolje cuje, tacno mimilmetar od njegove koze, nema dodira a kao da ga ima, tu u predelu vrata, topli dah sve uradi
i odmah se sklonim. nisam nista uradila a jesam svasta. z:)
:mrgreen:
 
p daje do znanja da joj se svidjas, ali treba razlikovati pogled svidjanja i neke zainteresovanosti ovako, nesto joj je zanimljivo bezveze pa baci pogled
pogled svidjanja je specifican..i ja nekom dajem do znanja pogledom da mi se svidja, ne pravim prvi korak.

J b g, ja ga ne znam razlikovati, nemam rogove na celu, pa da joj budem tek onako interesantan...
 
:eek: nogu preko noge, dodiruje te? kakav promiskuitet.strasno

ja ne, pridjem nesto da mu kazem jer je buka, da me bolje cuje, tacno mimilmetar od njegove koze, nema dodira a kao da ga ima, tu u predelu vrata, topli dah sve uradi
i odmah se sklonim. nisam nista uradila a jesam svasta. z:)
:mrgreen:

аххахахаххахахаххаахахахахахха е, нећу да коментаришем ништа даље... Не би био фазон.. ;)
 
pa ako ces opet da me pljujes onda nemoj bas sam fino raspolozena

ali ako treba vadim rukavice i upadam u ring ocas posla.
:mrgreen:

хахахахахаххаахааххахаахахаха... Ти си мени хитична ћалета ми.. : )))

Ти би била идеална девојка да са њом идем на пљескавицу, волим да се наједем тако, и извалим негде, и онда да причам са неким ко може да ме насмеје.. : )))
 
Ти би била идеална девојка да са њом идем на пљескавицу, волим да се наједем тако, и извалим негде, и онда да причам са неким ко може да ме насмеје.. : )))

Dobar si i ti momak, a i mala shoja deluje fina cura :D Ne bi bilo lose da pojedete jednom po tu pljesku...ili ne ne ne bolje prvo negde na pice da se raspricate pa onda pljeska i dobro dodje... :D

Ae da vidim jednom i ovde na forumu da se dvoje finih spoje :D
 
хахахахахаххаахааххахаахахаха... Ти си мени хитична ћалета ми.. : )))

Ти би била идеална девојка да са њом идем на пљескавицу, волим да се наједем тако, и извалим негде, и онда да причам са неким ко може да ме насмеје.. : )))

kako je ovo lep kompliment, ne uvreda za jednu zenu, kako bi moglo da izgleda, zbog ovog izvaljivanja posle pljeske, ne nikako.
 
Poslednja izmena:
Dobar si i ti momak, a i mala shoja deluje fina cura :D Ne bi bilo lose da pojedete jednom po tu pljesku...ili ne ne ne bolje prvo negde na pice da se raspricate pa onda pljeska i dobro dodje... :D

Ae da vidim jednom i ovde na forumu da se dvoje finih spoje :D

Немој да ме малеришеш са том пљеском, као поједете једном, мсм ја бих волео да је једем још доста пута.. :)
Иначе ја сам тражио дозволу да је мувам, да је одведем на кокице, да јој дам бомбон, или чак целу бомбоњеру, и она ништа, замисли..

kako je ovo lep kompliment, ne uvreda za jednu zenu, kako bi moglo da izgleda, zbog ovog izvaljivanja posle pljeske, ne nikako.

Не мисли се буквално на изваљивање, него на уваљивање на неко комфорно место.. То су два различита појма.. И јесте комплимент, него како..
 

Back
Top