Preporucite mi igricu!!!

FEAR sigurno ne moze(s)... Quake 4 mozda mozes (u tom slucaju probaj i Doom 3)... a Half Life 2 bi trebalo da mozes- i u tom slucaju ga ne smes propustiti... Mozes da bacis pogled i na Sin Episodes (trebao bi da ti radi)... :D
a ako ti ne smetaju malo starije igre (a ove koje cu ti navesti ne bi trebale da ti zasmetaju)- tu su Undying, Far Cry i Half Life (1)...
ovo bi trebalo da te drzi bar nekoliko meseci... ;)

a Call of Duty nije horor, ali je dobra ratna igra... prva 2 dela ce moci da opusteno da igras. :)

......

e sad videh i post iznad... dobro se seti' the suffering-a... svakako ga probaj! ;)
 
Poslednja izmena:
ne mogu da verujem da si uspeo bez seckanja... onda navali na sve preporucene igre... prvo na HL2, pa onda i na HL2 episode 1 & 2... :D

Никад се не зна док не пробаш... Пре 5год сам са GeForce2 32mb играо све игре које су тражиле за минимум неку јачу,е то неко и не проба да л тера па га натерају да купује нов хардвер што им је и циљ
 
Никад се не зна док не пробаш... Пре 5год сам са GeForce2 32mb играо све игре које су тражиле за минимум неку јачу,е то неко и не проба да л тера па га натерају да купује нов хардвер што им је и циљ

''Ja mislim...''
Ja sam pre 6 god imao GeForce 2...
Shto da se maje na torrentu i da ceka za igricu koja nije makar 90% sigurna da ce da radi?
Takodje to da te teraju da prave igirce zato shto te teraju da kupis nov harder je cista glupost... Prave zahtevne igrice da bi mogao da uzivas i da se uzivis u igru.Sa sto vise detalja to bolja igrica e sad shto ti nemas dobar komp nije njihov problem...
 
neki dan gledam na tv o jednoj igrici.
u pitanju je fps a radnja je sledeca--jure se neke velike bube i razne spodobe i rokas ih , na pocetku je nesto kao u pecini pa onda dalje.
zna li neko sta je u pitanju , koja je to igra?:???:
 

Back
Top