koga NE ubija nostalgija?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: koga NE ubija nostalgija?

izzy_88
    Guest

Podrazumevano koga NE ubija nostalgija?

Ajde, da cujem! Ko se lepo snasao? Ko nema nameru da se vrati? Ko je moderan covek 21. veka, koji moze svugde da se uklopi i pronadje srecu?

Početnik
    Učlanjen
    20.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

..........

LARA CROFT
    Guest

Podrazumevano Re: koga NE ubija nostalgija?

Citat Original postavio izzy_88
    Ajde, da cujem! Ko se lepo snasao? Ko nema nameru da se vrati? Ko je moderan covek 21. veka, koji moze svugde da se uklopi i pronadje srecu?
    Ja sam se i lepo snaslai uklopila i pronasla srecu,ali nostalgija je ipak tu,u mom srcu! :wink:
    A,sto se ti nisi izjasnio/la? :?

Obećava V777 (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Meni je mnogo lepo ja sam u inostranstvu vec petr god.i mnogo mi je lepo sta da vam kazem!!! Ko zna ,zna!!!

izzy_88
    Guest

Podrazumevano

i ja sam se relativno dobro snasla i uklopila-valjda zato sto sam mlada, pa sam nekako lako naucila jezik, i nasla drustvo...inace zivim u svajcarskoj, gde ima preko 130 hiljda nasih, tako da se stalno i svugde cuje srpsko-hrvatski. ima i puno nasih diskoteka, barova, kafica, mada moram da priznam da tu nesto preterano i ne zalazim...
    sto se nostalgije tice, naravno da mi nedostaju svi moji prijatelji, uza i sira porodica, ali ako mi nesto smeta to su oni nasi koji non-stop kukaju da hoce da se vrate jer im je ovde tesko, a pritom ni u ludilu ne bi to stvarno uradili. svaki put kad dolazim ovamo iz bg-a, sa mnom bude u avionu neko ko se placuci vraca sa odmora. na moje jednostavno pitanje 'zasto onda ne ostanete dole?' jos ni jednom nisam dobila drugaciji odgovor od 'aaa, pa ne mogu...'
    jos me zanima sta je to dole tako fantasticno zbog cega bi se oni uopste vratill? jedino zbog cega bih se ja vratila su moji prijatelji, ali veliko je pitanje ko ce od njih dole i ostati, buduci da vecina gleda gde bi i kako mogla da zbrise...
    veliki pozdrav svima!

Početnik
    Učlanjen
    20.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

...........

Slične teme

1. Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 13.11.2008., 22:31
  2. Nostalgija