nasilna smrt

tinaluna

Početnik
Poruka
10
ko ima vremena da mi pomogne sa ovom kartom,
moj najbolji prijatelj je u pitanju,bavi se jako opasnim poslom (nije kriminalac!) ja pokusavam da vidim sta ce se sve dogadjati po solarnom,ali po natalu dosta astrologa se slozilo da nece dugo ziveti i da umire naslinom smrcu.:dontunderstand:
Mnogo se brinem ne mogu da se smirim,solar za sledecu godinu mu je strasan a jedan astrolog je po direkcijama video zivot u opasnosti u narednih tri godine.
Ako neko moze da mi pogleda malo molim vas!
Hvala unapred
Tina

evo podataka posto kartu ne umem da postavim

5.oktobar.1974
4:15 ujutru
Beograd
 
Nije nam dato da znamo kada ćemo umreti pa bi i tebi i njemu bilo bolje da se smirite. Da li stvarno misliš da ti neko ovde može reći kada će ti umreti drug?

Uozbiljite se ljudi, imate preko 30 godina i postavljate ovakva pitanja.
 
to i ja mislim...
ali kapiram da astrologija ima za svrhu i da upozorava na opasnosti...?
A koja je svrha. Pokojna Milja Vujanović je bila autoritet iz astrologije. Ili nije mogla da zna šta je čeka pa nije sprečila (ako se ne može videti) ili je znala pa nije mogla da spreči (u tom slučaju je besmisleno čekati nesreću na koju se ne može uticati i živeti u panici.

PS Horoskop princeze Dajane je bio uvek jedan od primera u udžbenicima astrologije jer je to jedan zaista neobičan život sa mnogo krupnih dešavanja koja bi se morala videti u natalnoj karti. Svuda piše da će dugo živeti.

Žao mi je kada neko zagorčava sebi život. Razumem da je neprijatno čuti tako nešto ali se mnoge stvari u horoskopu mogu protumačiti na više načina. Neko može umreti nasilno i u stotoj godini.
 
a mozda je to njen slucaj...mozda postoji i treca varijanta...da znaju, ali mogu da sprece?
osim ako ne mislis da se to apsolutno ne moze videti...
ili da je sudbinski determinisano (ja verujem u to)...
ili i jedno i drugo...
(meni majka rekla da je citala od imsiragica (ako je dobro zapamtila, jer sam je ja navodila) za milju pre nego sto je umrla da joj stoji opasnost od vatrenog oruzja...tako nesto, ne bih da nehotice slazem...)
 
I šta je mogla da uradi sa tom informacijom?
Samo da se muči i da drhti.
Dugo sam se bavila astrologijom i posle svega postala istinski religiozna. Normalna je ljudska radoznalost, ali mislim da nam nije dato da znamo kada ćemo umreti i da je odlično što je tako.

Zamilsi šta bi bilo kada bismo bili sigurni da u nekoj situaciji nećemo umreti ili ako bismo bili sigurni da ćemo umreti, u nekoj drugoj :eek:
 
pa njoj konkretno nije...
al' neko drugi bi potencijalno mogao da preduzme neke mere opreza...ako to nije sudbina...
smrt - to je najekstremniji slucaj...
ali ja uopste zazirem od tih predikcija, bas zbog toga, sto su jedno nepotrebno saznanje koje moze da uljuljka, uplasi, previse opusti, optereti coveka...a sa druge strane me prirodno interesuju...
sta je uopste u astrologiji predodredjeno, a sta potencijalno moguce? i zasto bi mene trebalo da interesuje bilo koja predikcija?
p.s. pisala sam ti na zidicu
 
Poslednja izmena:
Što se Milje tiče, bila sam u njenom astro centru 1992 na tumačenju horoskopa.
Sve što mi je rekla znam na osnovu čega mi je rekla jer bih i sama zaključila to isto. Prošlo je 16 godina i evo bilansa: godina završetka fakulteta-promašaj; godina udaje-promašaj; godina rođenja deteta-promašaj; deda mi je bio plućni bolesnik-pogodak, srećan brak- (za sada)pogodak; problematičan porođaj-pogodak;
Kakva korist od toga kada će nešto biti, a nešto neće a ne znaš šta i ne znaš kad?

Nek joj je laka zemlja, glupo mi što je sada pominjem, ali eto, ilustracije radi da ili ne znamo ili ne možemo da utičemo ili oba.
 
ma nekako, u velikoj meri, mene ne zanima mnogo sta ce biti ako ja to ne mogu da promenim
interesuje me samo ako mogu da uticem
zato valjda volim tu psiholosku astrologiju, dodje mi astrolog kao neki duhovnik
 
Stvar je u tome sto se vi smrti plasite, mislim puno ljudi, a ona zapravo nije nista neobicno, svima koji su ziveli se to desilo, pa ce i nama, nekad je bolje ne znati i ziveti, zavisi od slucaja, ali i da znas nije nesto cega se treba bojati, doduse ovde je rec o nasilnoj pa razumem zasto bi se neko mogao plasiti, pa je mozda i bolje da ne zna ...


Ali stvar je u tome da se smrti ne treba bojati, vec je treba prihvatiti ...

8) :-o :o
 
Shvatam, ali stvar je u tome da ne mozes vecno da se plasis necega i da gledas na drugu stranu, bas zato trebas da prevazidjes problem ...
Da li bi trebali da znamo zavisi od puno stvari, od mogucnosti da se da dobra i tacna predikcija, da se utvrdi koliko se moze uticati na dogadjaj, a za to sve treba neko ko ima iskustva ... ako mogu tacno znati, mozda bih i voleo da znam, pogotovu ako postoje smernice pomocu kojih bih se mogao mozda izvuci ili slicno pa da eventualno iskorstim ...

8) :-o :o
 
Kao sto rekoh ne znam koliko smo mi pogodni da gledamo tako nesto, ja se iskreno ne bih usudio da gledam nekome, sem sebi, pogotovu ako se taj neko boji toga, ne znam i ne verujem da cemo biti efikasni sa ovom temom, mozemo pogledati problamaticne tranzite itd, ali ne mozemo mi nista tvrditi ovako ... 8) :-o :o
 
Koliko se secam,Milekic je sam sebi video smrt pa je cak pokuso i zamenu energije ali nije upalilo,a to ne govori o tome da se ne moze videti nego da se sudbina ne moze prevariti i izbeci..
 
Super tema, inace ja sam slucajno nesto videla i skontala kad cu umreti (kraj marta 2037) i nadam se da to nije istina i da sam pogresno videla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@immph hvala na ovoj karti. Mozemo li da dobijemo tranzite, mislim ovo nije igra, ali mene zbog gore navedenog razloga zanimaju. E da od kad sam to videla, pre jedno mesec i nesto dana (doduse samo tranzite, ali teske tranzite) uhvatila me frka, tako da bih ljudima savetovala da ni sebi ne gledaju, ni zbog radoznalosti!
 
Poslednja izmena:
ljudi niste me razumeli,nije ovde u pitanju znatizelja tek tako,ne bih vas pitala da ne postoje razlozi,kao sto sam vam rekla moj drug se bavi jako opasnim poslom,napomenula sam nije kriminalac mislila sam da je vazno jer su mi mnogi astrolozi prvo to dali kao cime se bavi.
Problem jeste sto je trenutno u velikom problemu,sto mu je najavljeno da se o njegovoj glavi vec radi....onako indorektno,zagonetno ali to je vrlo lako moguce.
Strasno me je sada prepala emily2 sa tom recenicom da se sudbina ne moze izbeci :sad2: Ja sam upravo zato trazila da mi kazete da bi smo izbegli neke opasnosti.
Nisam trazila da mi kazete kada ce da umre,daleko bilo :eek:vec sobzirom da je upozoren,a situacija je vrlo komplikovana da li su te pretnje samo da bi ga uplasili ili ima nekih pokazatelja da mu je zivot u opasnosti...U teskim je problemima sa poslom,sve je to komplikovano nikad nisi nacisto....samo sam zamolila da mi kazete -ne kada - nego ima li on neke pokazatelje po natalnoj karti da moze umreti nasilnom smrcu,atentat...citala sam da se to vidi ali nisam ja toliki ekspert da sama to gledam i da mi kazete da li su mu ova i naredna godina jako lose po pitanju posla i zivota....eto samo to....molim vas....i hvala puno

Cao
Tina
 
Halo svima,

U karti se moze videti na kakav nacin ce netko umreti. Kada, to treba malo duze studirati. Kako su mogli astrolozi pre 2000 godina sa 7 planeta da znaju tacno kada ce se sta dogoditi, a danas ne znaju sa 10 planeta i stotinu asteroida?

Diana ima razlicite karte a ja znam da je imala Mesec u 3.kuci (vladar 8.kuce). Znaci bilo joj je sudjeno da umre na cesti. Cak se vidi u toj karti da ce ta nesreca da se desi u inostranstvu.

Tko god se bavi astrologijom mora da se suoci sa opasnostima u svojem horoskopu. Nitko ne moze pobeci od sudbine a ona je bas u zvezdama.
 

Back
Top