Film na dva dela?


Virtual Dub mu nije preporuka , zato sto je za pocetnike relativno komplikovan a i nestabilan je program . Preporucujem program Video Redo Suite , redak program koji vrsi takozvanu nelinearnu obradu videozapisa , bez multiplekija i ostalih gluposti . Ja preko njega skidam reklame iz filmova koje snimim preko tv kartice , radi odlicno , bez bagova , bez gubitka kvaliteta zapisa i to jako brzo . Imas pp , pa probaj neces se razocarati ...
 
Virtual Dub jeste preporuka.Ima funkcije koje su za pocetnika malo konfuzne,ali to mu nece trebati.Bolje da se navikne na Virtual Dub jer mu onda kasnije za nesto drugo nece biti potreban novi program.
A to bagovi,gubitak kvaliteta,radi odlicno...i ostalo sto si naveo...jel to razlika izmedju Virtual Dub-a i program koji ti preporucujes? Ne bih rekao ;)
 
A to bagovi,gubitak kvaliteta,radi odlicno...i ostalo sto si naveo...jel to razlika izmedju Virtual Dub-a i program koji ti preporucujes? Ne bih rekao

Nema razloga za vredjanje . Meni to nije bila namera ...
Ja da Virtual Dub nisam probao ne bi ni to rekao .Uopste taj posao seckanja radi , da te ispravim Virtual Dub Mod verzija , koji ima podrsku za mpeg .
Evo snimimo dva sata materijala preko tv karte , sa reklamama na 4 mesta po 5 minuta . Nek decko proba da isece reklame sa oba programa , pa nek javi koji program to brze i efikasnije radi . Samo razmenjujemo iskusva i misljenja ...
 

Back
Top