CNN montirao snimak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

distrojer

Zainteresovan član
Poruka
281
CNN je objavio da je ovo snimak sa sinosnjih demonstracija i protesta


i to je bilo na TV-u dok nisu ispravili "slucajnu" gresku, a na snimcima se vide neki delovi koji nemaju veze sa beogradom, kao i cisterne, kao i metro koji gori....
 
Cula sam....

Nije im ovo prvo montiranje. Svojevremeno su, bas u slucaju Srebrenice ili nekog drugog zlocina u BiH, prikazali potresan prizor majki koje su izgubile sinove u pokolju zlih Srba.... A na snimku se jasno vidi pravoslavno groblje i Srpkinje kako se krste i placu.

Koliko znam, do danas se niko nije protiv tog snimka pobunio.

Da ne bude zabune, ne podrzavam radikale, Karadzica i sl. Ali CNN mi ne pominjite.
 
Зашто вас то чуди? Та је телевизија увијек била владино (САД) предузеће за ''производњу'' догађаја. Када је то постало толико очито, обликовање свијести је пребачено и на остале телевизије. Постоје и Радио Слободна Европа, Глас Америке и сл. Подсјећања ради, једна од Путинових првих одлука била је и забрана или ограничавање рада ''невладиних организација''. Случајно??? Код великих сила ништа није случајно, само треба преписивати. Иако је овај мој коментар у супротности са мојим закључком, морам рећи да је најпаметније таква срања од телевизија игнорисати. Коментаром им придајемо пажњу и важност, а то је управо оно што они желе.
 
Cula sam....

Nije im ovo prvo montiranje. Svojevremeno su, bas u slucaju Srebrenice ili nekog drugog zlocina u BiH, prikazali potresan prizor majki koje su izgubile sinove u pokolju zlih Srba.... A na snimku se jasno vidi pravoslavno groblje i Srpkinje kako se krste i placu.

Koliko znam, do danas se niko nije protiv tog snimka pobunio.

Da ne bude zabune, ne podrzavam radikale, Karadzica i sl. Ali CNN mi ne pominjite.

najuverljivije montiranje je bilo kad je tvb 1991 u jesen prikazala vojni kamion kako iz njega izlaze nekakvi civili iz vukovar.miteviceva tv je rekla da su to srpski zarobljenici.potpuno istu sliku sam video na tvzg ali sa komentar da su to zarobljeni hrvatski civili.slika potpuno ista osobe potpuno iste kamion isti samo komentari od dve zaracene drzave su razliciti.ko je kome ustupio ovi video snimci ili je u tu jesen 1991 jos uvek bila zajednicka jrt al komentatori tudjmanovi odnosno slobini.
 
e to je bas lepo CNN ulepsava sliku o Srbiji i prikazuje svetu laznu sliku nekog glavnog grada koji zapravo ima metro ,a ne one sramote u kojoj je trolejbus najvise dostignuce saobracajne tehnologije :)

sledeci put ce im uvalimo kako se ruse one njiove dve zgrade sto su ih srusili 11 septembar.ce nam poraste rejting kad svet vidi da i mi imamo wtc.
ameri nema da primete sto posto
 
To stoji, ali ne govorim o lokalnim montiranim snimcima. Toga je bilo kolk'o voles...
Nego CNN, oruzje za medijsku panipulaciju i satanizovanje.

Joj, sad zvucim ko vadikavski cetnicki vojvoda... :dash:

Ne mislim ovde samo na satanizaciju nas, vec po potrebi Palestinaca, Kineza, Amera koji misle drugacije....
 
Nista novo. Objavljivani su i gori montirani snimci - srpske zrtve su prezentovane kao muslimanske ili hrvatske, a Srbi u muslimanskim logorima kao Bosnjaci zatoceni u srpskim "logorima smrti". Ko zna koliko se puta na taj nacin manipulisalo.
 
CNN je objavio da je ovo snimak sa sinosnjih demonstracija i protesta


i to je bilo na TV-u dok nisu ispravili "slucajnu" gresku, a na snimcima se vide neki delovi koji nemaju veze sa beogradom, kao i cisterne, kao i metro koji gori....

Одувек су били олош и остали су олош, преваранти, разбојници, лажови - зато их и не подносим.

Ма што су они олош - њихова ствар, али наш проблем је што их у сваковрсном злу које нема граница ИМИТИРАЈУ КОД НАС ОД ДЕТЕТА ДО МАТОРОГ ЧОВЕКА, то је проблем. То зло постаје овде УЗОР... а када успе некаква лаж или превара у очима неких политичара заискри права радост...
 
Poslednja izmena:
Sta je zlo u tome sto su "montirali" ovaj dogadjaj?
Зло је стално смишљање и кривотворење истине, зло је дезинформисање јавности и оцрњивање Срба и Србије. Вероватно је психопатама било без везе и недовољно да се скандализују над уобичајеним тучама на било којим демонстрацијама у свету ПА СУ МОРАЛИ ДА НАФИЛУЈУ И МЕТРО, дабогда им изгорео тотално...........
 
Зло је стално смишљање и кривотворење истине, зло је дезинформисање јавности и оцрњивање Срба и Србије. Вероватно је психопатама било без везе и недовољно да се скандализују над уобичајеним тучама на било којим демонстрацијама у свету ПА СУ МОРАЛИ ДА НАФИЛУЈУ И МЕТРО, дабогда им изгорео тотално...........

Jel se desilo to sto se desilo?
Desilo se!

A postavio sam pitanje gde se na snimku vidi taj metro.
 
А постављам такође питање ја теби. Где ти ниси видео метро? А још једно питање ћу поставити. Како вас бре није срамота да браните монтажу снимка са ЦНН који је очигледно желео да прикаже Србију као анархистичку земљу? Срећа, нису успели у томе, али не би ме чудило да исто тако почну овде разне монтаже. Срамота треба да буде сваког ко брани идиотски запад и ЦНН.
 
А постављам такође питање ја теби. Где ти ниси видео метро?

Nigde, u kojoj sekudi snimka se vidi metro?

А још једно питање ћу поставити. Како вас бре није срамота да браните монтажу снимка са ЦНН који је очигледно желео да прикаже Србију као анархистичку земљу?

I treba, da ceo svet vidi ko je divljak.

Срећа, нису успели у томе, али не би ме чудило да исто тако почну овде разне монтаже. Срамота треба да буде сваког ко брани идиотски запад и ЦНН.

Ne brani se tu Zapad, vec Srbija.
CNN ume debelo da slazem, ali s ozbirom da smo svi videli sta se desavalom ovo, cak i da je montaza, a cini mi se da nije - podrzavam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top