SRAMOTA!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLANKED

Elita
Poruka
20.461
Nase poznate patriote tzv. Srpski hakeri su mi upravo hakovali moju web prezentaciju.

Verovatno su nekom Brute-Force metodom "provalili" moj password preko FTP-a

I ja sam bio klinac, i znao sam kako se te stvari rade, ali nikad nisam bio ped*r da nekim postenim ljudima rusim ono sto su napravili.

Naime na mojoj stranici (na srpskom jeziku) osvanula je slika velike crne sake i ispod nje je pisalo sledece:
HACKED BY RECYCLE BIN!

Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is that of judging people by what they say and think, not what they look like. My crime is that of outsmarting you, something that you will never forgive me for. I am a hacker, and this is my manifesto. You may stop this individual, but you can not stop us all... after all, we are all alike.

Kosovo is Serbia !

Free Karadžić !


I da li se ovo zove patriotizam?

Da napomenem da ja svojom web prezentaciom nisam ni jednom propagirao politiku,niti ista slicno, naime stranica je bila nedovrsena, i nikakvi korisni ppodaci se nisu mogli naci na njoj, a kamoli neke nacionalisticke ideologije sa kojima moja stranica nema veze.

Ovim postom javno porucujem tim tzv. "hakerima" da su jedna SRAMOTA za ovu zemlju!
 
Isto mi se desilo sinoć, pao sam od smeha kad sam video.....Nie nikakva šteta bila...Vratio sam index.php i kraj. a hosting je besplatan, glupost najobičnija, samo sam otvorio nalog da isprobavam dok ga radim na localhostu..Sigurno je i taj tvoj, tako da nema tu ništa od bezbednosti..
 
ma kakvi hackeri crni, hackeri ne rushe privatne web prezentacije. Ispod digitalne casti je uraditi neshto isuvishe lako, poznati exploit na slabom serveru to ti je kao kad bijesh slabijeg od sebe nema tu casti i patriotizma pogotovo je solidna glupost srusiti sajt svog sunarodnika koji se ne bavi politikom iz politckih ciljeva.

nema to veze sa etickim hackingom
obicni lame hijack nothing more

johny pojachaj passworde i garant mozes da ih izvuchesh iz logova ne verujem da su neshto odvec struchni da uklone tragove
 
Ma nije nikakav veliki problem, naime to je ustvari najobicniji pod-domen, i nisam nista vazno imao na njemu, ali eto, kada sam video taj natpis isfrustriralo me je kako neki klinja pise o nekom dostojanstvu ili patriotrizmu, ruseci nesto sto nema nikakve veze sa celom tom pricom.

Znam da je to najobicniji lame, ali eto ne moze neko da rusi nesto sto sam napravio, makar bila ta strana blankovana, eto jednostavno ne moze!
 
Ma da bre,nema to veze sa hakerima ;) To su neka derista ili neko od nasih vecitih neprijatelja ;) pa napisali karadzic ovo ono da se misli kako su to nasi uradili....A mozda je to osvanulo na nekom njihovom sajtu...pa pokupili foru.Gluposti ;)
 
Poslednja izmena:
a i taj hvaljeni re.rs

je izdrzao ono solidno, skoro dve nedelje

host gator pa ti plachu za hack lakshe to hackovati nego oteti slatkish malom detetu

NEMA VISE BESPLATNOG DOMENAAAAAAAAAAAAAAA NI HOSTINGAAAAA

Postojeci domeni ce ostati aktivni (ako i nas ne ugase) a nastavak sledi od septembra, tako da vidimo se u septembru.


Razlog prestanka...



While looking at FTP activity for your account I did notice a large number of IP addresses connecting with different FTP addresses. Please note that we do not allow reselling on shared servers. The re.rs domain is offering free hosting and this is reselling. Please remove this domain/service from our server to prevent account suspension.



Hostgator Network Security and Support



Ko razume, razumece.

a johny shto je "drzao" zali Boze zaludjivanja i sebe i drugih besplatni hosting na shared serveru za to je "drzi bure vodu" isuvishe blag izraz. ne radi se to tako batice..

Mislim zao mi je da ja tu nesto opanjkavam, prichao bi o nechem lepshem samo ne znam o chemu i leek sto skida nashe sajtove na ime srpskog kosova o kome verovatno zna manje nego neki prosechni osnovac iz pristojne porodice i koji "outsmarting you" e to je vec smaranje.

"ko nema dubinu on zamuti ono shto ima da bi stvorio osecaj, iluziju dubine"
 
listen to "shabane" kao treba da me spusti, da mi pokaze mesto, de sedim dole, odmorim, da sam ja losha figura u toj spici.

alo johny "nisu svima napore premasile zelje"

bolje odmori malo, "pregrupishi se do septembra" ae shta god, ili radi stvari kako treba da se rade ili nemoj ih radish uopste. Sve sto sam rekao o tome ******* re.rs ili bilo kom drugom free hostingu je konstruktivna kritika tacno mi puca ~censured~ da tu nesto ulepshavam i da budem dopadljiv.

uvek sranje naprave likovi koji "misle da znaju kako treba". Chak i da si imao dobru, plemenitu nameru ae whatever neuspeh ti nije opravdanje - gushkati ljude da ce neshto da traje i da ce da bude dobro a zasniva se na hostgator shared hostingu.. ccc

alo bre odrastite loma ok?
 
Cekajte, o'ladite malo, decko je imao zaista dobru nameru, prvi free hosting u Srbiji.

OK je to i da hoce da zaradi, ali koliko vidim nemaju bas ni nekog iskustva.

Kao sto rece Faust sredite se malo do Septembra, pa krenite opet, ovakve stvari ne smeju da se dogadjaju.

Ako budete posustali zbog ovih klinaca - tupadzija, onda trebate da se stidite.
Eto toliko od mene
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top